Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Worms Forts, niewyświetlanie filmików

Polecane posty

Mam problem z grą Worms Forts: Oblężenie. Po misji zazwyczaj powinna wyświetlić się krótka animacja (tak samo było w Worms 3D) ale... nie wyświetla się. Obraz jest czarny, ale muzyka i "dźwięk" leci normalnym tempem, jakby filmik działał poprawnie?

Miał już ktoś podobny problem i znalazł na niego rozwiązanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem coś takiego jak byłem na rozstrzygnięciu konkursu na najlepszą prezentację multimedialna o czymśtam. Puścili tą mającą pierwsze miejsce i ona sobie szła, aż doszła do pewnego slajdu w którym był filmik. Szedł głos, było tło wokoło, ale nie było obrazu. Puszczali parę razy tą prezentację i ciągle było to samo. W końcu zmienili projektor na inny i film poszedł bez problemów.

A w twoim przypadku może spróbuj zainstalować jakieś kodeki (jakiś nowy full pack).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może (nie wiem czy w przypadku monitora to możliwe, ale skoro było tak z projektorem to czemu nie?) wina monitora? Może spróbuj podłączyć inny.

Zastrzeżenie: Nie wydaje mi się to możliwe, i daję maksimum 0,0042 % szans że to się sprawdzi.

UPDATE:

A może to wina twojego systemu? Wiem, że na przeróbkach np. na Windows MX by MalcolmX lub Windowsie Speed nie wszystko działa tak jak należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż, czy fakt, że ma 22" może mieć tutaj jakiekolwiek znaczenie?

Raczej nie. Mi (a raczej mojemu bratu) na 17" Worms Forts: Oblężenie śmigały pięknie, z filmikami też nie było problemu. Za to u wujka na lapku (Vista, a ekran chyba 15") pojawiały się błędy z wyświetlaniem filmu pocztkowego, potem o ile się nie zacięło było już dobrze.

Może spróbuj pozmieniać coś w ustawieniach grafiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...