Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Szaranowicz

Palmtop - HP vs. HTC

Recommended Posts

Witam,

znajduję się w takiej sytuacji - często wyjeżdżam i muszę mieć dostęp do internetu. Nie jestem z gatunku tych, którzy lubią pędzić z torbą z laptopem i dodatkowo 15 komórek, więc rozmyślam nad kupnem palmtopa. Zastanawiam się obecnie nad HP:

http://www.sklep-palmtopy.pl/Palmtopy-HP-i...izacja-113.html

i HTC:

http://www.sklep-palmtopy.pl/Palmtopy-HTC-...iamond-362.html

Tak jak napisałem potrzebuję organizatora, laptopa i telefonu w jednym. Czy macie jakieś doświadczenia z tym sprzętem? Z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Link to comment
Share on other sites

Przekątna zupełnie mi nie przeszkadza. DiedByHeadshot, gdzieś kiedyś wyczytałem właśnie dużo dobrego na temat tego czarnego HTC Hero http://www.sklep-palmtopy.pl/Palmtopy-HTC-...Czarny-802.html .Czy znasz może osobiście kogoś kto ma ten model, albo kogoś kto pracował na Android? Bo ja osobiście nie miałem z tym styczności.

Offtop: też nie wiem czemu to przeniesiono do komórek :P

Link to comment
Share on other sites

Co do przenosin, to moim zdaniem PDA są bliżej telefonu niż komputera. A co do tematu, to Android to wciąż młody, ale bardzo obiecujący system. Wielu producentów porzuca WM na jego rzecz. Miałem chwilę styczność z G1, pierwszym sprzętem na tym systemie i muszę przyznać, że wywarł na mnie pozytywne wrażenie. Sprawdź go na własnej skórze, a nuż się spodoba.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...