Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeDe

Gears of War, komunikat o błędzie

Polecane posty

Ja z kolei mam inny problem. Gdy chce się zalogować na konto ID w grze pojawia się komunikat: ''Zalogowanie do usługi Windows Live było nie możliwe. Mogły wystąpić problemy z siecią lub usługą Windows Live ID jest nie dostępna'' Internet mam, który działa bezproblemowo. Proszę o pomoc. Próbowałem już chyba wszystkiego. Dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, mam taki sam problem właśnie z identyfikatorem live...

Fajna gra, przeszedłem ją na profilu offline ale była bardzo krótka i chciałbym pograć w multi =(

Robiłem już dużo tych konta i nie daje nadal rady ruszyć to cholerne logowanie, wyskakuje dokładnie ten sam komunikat.

Nie wiem czy loguje się na właściwe konto, mam je na Windows Live, xbox.com i nie wiem czy nie jeszcze na czymś. Jak wchodzę na Games for Windows to mnie przekierowuje na stronę xboxa

gdzie mam już profil ale nie wiem nawet co, kurcze mam z nim zrobić...

Nie posiadam tej konsoli, i nie ma tam nic o grach na PC ale usilnie mnie tam nakierowuje =/

Na Windows live zrobiłem konto i dostałem mail aktywujący (czy coś w tym stylu) ale tam też nie ma nic o grach, nawet xboxowych...

Proszę, niech ktoś pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło w tym temacie, ale...

Odnośnie problemu z logowaniem, co wysyłało na stronę xboxa, to trzeba było tam poszukać regulaminu i go zaakceptować, wtedy login na konto windows live w trybie online był już możłiwy (wiem, pokręcone to, ale cóż... widocznie taka polityka microsoftu ;))

Natomiast mam problem, który pojawił się wcześniej, niestety rozwiązanie u mnie nie działa. Niedawno kupiłem grę Gears of War w serii XK Gold. Długa instalacja przebiegła pomyślnie, na wszelki wypadek (błąd z datą) zainstalowałem od razu patche ze strony cdprojekt i gra działała ładnie. I tak wszystko pięknie, aż do samej końcówki gry, misji w pociągu, gdy nagle wyskakuje mi błąd:

"

Program: C:\Gears of War\Binaries\wargame-g4wlive.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the application's support team for more information.

"

Błąd wyskakuje zawsze w tym samym momencie, próbowałem wcześniejszych metod, ale nic to nie dało (antyvirus nic nie znalazł, nie miałem wcześniej żadnych plików z innych wersji tej gry, więc nie mam co usunąć, instalacja c++2008 nic nie pomogła). Gram na windows xp.

Ktoś zna rozwiązanie tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...