Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onufry

Unreal Tournament

Polecane posty

Witam.

czy w UT2004 da się zmienić imiona botom? szukam i szukam i szukam i nigdzie nie znalazłem. a jeśli sie nie da to czy zna ktoś jakiegoś moda może od tego?

Jasne że można wchodzisz na dysk z zainstalowaną grą w UT2004/System/Xplayers1 lub 2 tam masz wszystkie imiona wystarczy ze wykasujesz np. Malcolm (ale potem w Singlu nie będzie Malcolm tylko Player) więc najpierw całą linijkę radzę ci skopiować a potem zmieniać nick. Można również ustawić bohatera którym chcesz grać w Singlu wystarczy że znajdziesz linię Menu="MALCOLM"i zamieniasz MALCOLM na SP i to powinno tak wyglądać Menu="SP". Wiem bo robilem nowe tekstury :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałbyś zmieniać imiona botów? Żeby czuć większą satysfakcję z rozflaczenia Ojczyka zamiast Sapphire?

powiedzmy że fajniej sie rozwala boty z imionami znanych Ci osób. Wtedy każda rakieta na ich twarzy jest bardziej osobista :P

Dzieki Prioryt3t. Popróbuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Najlepsze jest te Saphire i te inne Alphy i Delty :lol:

P.S Wreście mi chodze to polecenia głosowe.

P.S 2 CHyba zaczne grę od początku mam poziom 2 i jak gram w Capture The Flag to nawet do ich bazy sie wejść nie da. Mój poziom gry spada :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem z wersją 2004. nie chciałem zakładać nowego tematu...

Otóż kupiłem sobie ostatnio PEŁNĄ ORYGINALNĄ WERSJĘ UT2004 (Żeby nie było :wink: ) i podczas wybrania multiplayera pokazuje mi się napis: Wrong CDKey. Wiem co to oznacza, wiem, że tak mają piraci, którzy potrzebują działających kluczy do gry. Teraz pojawia się moje pytanie: Czy to podlega "gwarancji"? Zapewniam, że mam oryginalną wersję gry. :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy az taka orginalna....... :lol: Mozliwe ze masz cos z CD-kayem zle albo miales takiego farta ze pomyliles sie wpisujac CD-Kay i wpisales zla cyfre badz litere ALE wpisales cd-kay tak jakby z innego pudelka(bo czasami jest tak ze cd-kay w roznych opakowaniach roznia sie 1-2 literami badz cyframi) i gra ci sie zainstalowala i chodzi ale jest tak jakbys korzystal z cudzego cd-kay. Moja rada to odinstaluj i zainstaluj ponowinie tylko uwaznie wpisz CD-kay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy az taka orginalna....... :lol: Mozliwe ze masz cos z CD-kayem zle albo miales takiego farta ze pomyliles sie wpisujac CD-Kay i wpisales zla cyfre badz litere ALE wpisales cd-kay tak jakby z innego pudelka(bo czasami jest tak ze cd-kay w roznych opakowaniach roznia sie 1-2 literami badz cyframi) i gra ci sie zainstalowala i chodzi ale jest tak jakbys korzystal z cudzego cd-kay. Moja rada to odinstaluj i zainstaluj ponowinie tylko uwaznie wpisz CD-kay

Heh, spróbowałem zainstalować grę jeszcze raz i tym razem poszło od razu... :? Nie wiem, co to było, ale się wkurzyłem na początku. Mimo to dzięki. 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z UT2004 - gdy próbuję założyć serwer (Host Game.) to po wciśnięciu listen wyskakuje mi błąd, że nie można znaleźć pliku jakiegośtam :) (Bodajże Cicada Textures czy coś takiego.), mimo, że Instant Action działa bez kłopotów. a i uruchamiam serwka bez żadnych mutków, tylko na standartowych mapach. Ktoś wie, czego to wina??

BTW:

http://www.unrealzone.republika.pl/zin/uz7/uz/indexuz.html zin o U, UT, UT2003/04. Poczytajcie i napiszcie, co sądzicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle gra na serwerze o innej wersji programu NIE jest możliwa...

Skoro to jakies nowsze demo, to ilość serwerów na nim powinna wzrastać.

BTW - co w nim nowego? Inne mapy?

Tak to jest, jak się ma pełną wersję... Człowiek nie jest na czasie :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ut 2004.Kiedy w single playerze chcę w konsoli zmienić skina postaci za pomocą komendy "set playerskin" wyświetla się komunikat o nieokreślonej klasie skina/postaci.Próbowałem już różnych kombinacji ale wszystko lipa :? Ktoś wie o co chodzi w tych klasach :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem związany z UT2004.

Otóż w ustawieniach zaznaczyłem kolor czerwony jako favourite.

Kiedy odpaliłem single player i doszedłem do fazy drużynowej,ni z gruchy ni z pietruchy,kolor sam przestawił się na blue (w grze i ustawieniach).

Po zakończonych walkach znowu samoczynnie przestawił się tylko że na red.W instant action wszystko działa ok,ale w singlu nie mogę grać jako red team...

A że we wszystkich ut-kach grałem jako red,więc POMOCYYY!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno poszukać samemu? Unreal Anthology można zamówić np. w Exe, Timsofcie. Jedyną przeszkodą może być cena (~100 PLN), ale można podejść do tego tak - gratis do UT (w wersji GOTY) dostaje się Unreala z dodatkiem, Unreala II, UT 2004 (Editor's Choice Edition) oraz płytę z muzyką, czyli w sumie całkiem sporo ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można w UT2004 mieć dostępne wszystkie postacie w Single Playerze? W UT2003 można było wybrać sobie dowolnego avatara (poza bossami of course) natomiast w 2004 jest ich tylko kilka...

Czy mozna w jakiś sposób "włączyć" do wyboru w singlu resztę????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, myśle nad kupnem UT 2k4 bo mam juz 2k3, ale troche mi się haka. Mój komp to P4 1.60 GHz, 256 RAM, GeForce 6600 i zastanawiam się czy po zwiększeniu ramów do 512 oba UT'eki chodziły by dobrze na przynajmniej medium wszystkich opcji grafiki i dżwieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2k3 ci tnie na takim kompie? Chyba przesadzasz z opcjami graficznymi. Na medium wogóle nie powinno ci haczyć. Mi nie haczyło na P4 1,8 GHz 256 DDR i GF 4 MX :lol:

Z UT 2k4 już gorzej, bo mapy ONS są dość RAMożerne, ale po zwiększeniu do 512 powinno być znacznie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... dobra, tylko to są SDR i nie znam ich szybkości i nie wiem ona wogóle ma jakiś wpływ na granie, ale niedługo pewnie i tak zmienie na 512 DDR 400MHz. A to coś dla ucha i brzucha (ja i kumpel śmialiśmy sie do bólu:-) http://video.google.pl/videoplay?docid=-52...real+Tournament

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...