Skocz do zawartości

Rozwiązany: Jade Empire, quest zabić mistrza Shina


opti

Polecane posty

Mam problem z tym questem, otóż wg poradnika mam za punkt 1szy przekonać operatora fabryki golemów aby opuścił swoje miejsce, jednak w rozmowie z nim nie mam żadnych odpowiednich opcji dialogowych... Czy potrafi mi ktoś pomóc? Z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj...o ile pamiętam to chyba trzeba było....no kurde..... powiedzieć chyba, że się go luzuje i może iść. Cuś w tym guście. Pójdę oblukam dziennik questów i zobaczę.

P.S:Jak nie widzisz rozwiązania to postaraj się wyczerpać wszystkie kwestie dialogowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do gościa, mówisz że go zmienisz na tym stanowisku, on nie chce tego zrobić, ale go przekonujesz, że to intryga Mistrza Ganga, później oczyszczasz salę wyprowadzania, dwóch mistrzów nie chce wyjść, to bierzesz od kupca nie pamiętam jak się zwał olej feniksa i za dużo wlewasz do tłoczni, później im mówisz że się zepsuła i oni idą naprawić, ale prościej jest ich zabić. A na końcu zatrzymujesz transport niewolników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy, on chciał wiedzić tylko o tłoczni. A tak poza tym po kolei, dla pewności

1. Wchodzisz po raz pierwszy do tłoczni i widzisz wypadek z golemem.

2. Rozmawiasz z operatorem, pytając się o wypadki śmiertelne. Gdy powie ci o śmierci w tłoczni wychodzisz.

3. Idziesz do Ganga i mówisz mu o tym, jak zabić Shina. On Ci mówi, kogo uciszyć.

4. Idziesz znowu do operatora i mówisz mu, że go zmieniasz. Następnie wybierasz górną kwestię(nie wiem co zdolną, ale bedzie chyba tak samo.) Operator se pójdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...