Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

Tegoż właśnie próbowałem :)

Wyjątkowo nie mam pomysłów o_O

Klops... Wykonuję zadanie dla gildii złodzieji- mam zabić tych zabójców na plantacji Dren. Jak to zrobić? Bo za każdym razem to oni zabujają mnie...

Ta przemiła dwójka? Dobrzy są, osobiście proponuję najpierw podlvlować i zdobyć conajmniej szklane itemy. Możesz spróbować znaleźć broń która zadaje obrażenia przez dłuższy czas po ataku, do tego mikstura niewidzialności. Zadajesz jeden cios, wypijasz miksutre i zwiewasz czekając na efekty. Zajmuje dużo czasu i wymaga nakładów które równie dobrze można przeznaczyć na wyższy lvl...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baardzo śmieszne <_< . Ale którędy tam się dostać?

A pozatym problem natury technicnej: Zawsze, kiedy kodem się przenoszę do Ebonheart, to utykam w skale. A kiedy się obracam, słyszę pluskanie wody. Co z tym zrobić? Bo na piechotę się tam nie wybieram... Może jest jakaś droga wodna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiecie już może co zrobić odnośnie tego Divayth Fyra? Bo już zapaści dostaję, jak po wypróbowaniu jakiegoś nowego sposobu znów mnie atakuje :angry: Mam save`a jeszcze sprzed zabicia kilku spaczonych, ale to było tysiące lat temu, więc raczej nie uśmiecha mi się perspektywa grania od tamtego momentu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej sporządzić sobie pierścień ze 100% kamuflażem i zatłuc wszystkich krytykami? Osobiście używałem amuletu cieni i też działało. Mój brat opracował taktykę (którą zaadaptowałem na swoje potrzeby) dojścia do mistrzostwa w alchemii (łatwe, koszty same się zwracają) i produkcji masowej mikstur leczniczych (Chyba w Tel Vos można nieskończenie wiele naprodukować lekkich). Zrobienie potężnej broni (np. błyskawice przy użyciu potężnej duszy) też wystarczy do łatwej eksterminacji.

Blackhorn: Sam chyba sobie odpowiedziałeś... bez usunięcia wydarzenia (nie jestem specem w ruszaniu tych rzeczy) nie uda się Divayth Fyra udobruchać.

PS Z tym mieczem przesadziłem... rozwalał strażników w Vivek jednym uderzeniem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...