Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

Mam mała sprawę, zauważyłem że można awansować w organizacjach takie jak Popielni i Ostrza.

Wcześniaj się jakoś nimi nie interesowałem bo chciałem zdobyć tytuł Mistrza w Glidii Wojowników i Arcymaga w Gildii Magów, a teraz kończe misje dla Rodu Hlaalu.

Chciałym was zapytać, gdzie można znaleźć jakieś informacje o Popilnych i Ostrzach i misjach od nich, bo na Adamantytowej Wieży nie ma ich w dziale Organizacje? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tylko mi... Uruchamiam sobie Morka i wyskakuje mi coś takiego: Render Creation Error:''''

Trzeba przeinstalować? Bo już przeszłam wątek główny, więć proszę bez podchodów w stylu: No nie wiem, jak Ci to powiedzieć...

Jeśli instalowałaś nowe sterowniki to je wywal i zanistluj starsze. A jeśli nie - zainstaluj nowsze.

Morrowind ma tendencję do wywalania takich robali, no nie wiem jak Ci to powiedzieć... ;)

Ale serio, problem jest ze sterownikami, po pobieznym szukaniu w necie, tyle znalazłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie:). Oryginał z klasyki. Dokładnie taki: http://www.gram.pl/sk2_8QjhH,4_Medieval_I_Zlota_Edycja.html. Kontaktowałem się z obsługą, ale nic nie są w stanie zrobić. Nvidia musiała by uaktualnić patcha, który współpracuje z serią kart GF 8xxx. Jak chcesz o tym porozmawiać to zapraszam na priv, albo gdzieś indziej, bo tu temat o Morku i śmiecić nie będziem przecież ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Pochodzę po kryptach jak zwiększę lvl. Na razie mam 2lvl(szkoła,nauka itp.)

Kody nic mi nie dadzą niestety(patrz kilka postów wcześniej,chyba poprzednia strona).

Nie polecam łążenia po losowych kryptach i szukania wampirów. Wampiry sa podzielone na klay i w zależności od klanu dostaje się inne bonusy. A członków danego klanu wampirów można spotkac tylko w określonych miejscach.

Zarażenie się wampiryzmem od losowego wampira może Cię pozbawić kilku questów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wież mi... Nie musisz. Oblivion nie ma nic do zaoferowania poza ładną grafiką. Apropos wampirów- ten sam problem... Miałam kiedyś takiego fajnego wampirka w jednej krypcie, ale krypta się zapodziała... Gdzie mogę znaleźć wampiry z jakiegokolwiek klanu? Bo jakoś mi... Znikły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się kupię dopiero jak wyjdzie w kolekcji klasyki(bo chyba przez Cenegę jest wydany).

Wtedy nie będzie mi żal 25 złotych jak się rozczaruję.

Ale jest też możliwość że mi sie spodoba.

Ok wracamy do tematu bo sie trochę oddalam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wież mi... Nie musisz. Oblivion nie ma nic do zaoferowania poza ładną grafiką. Apropos wampirów- ten sam problem... Miałam kiedyś takiego fajnego wampirka w jednej krypcie, ale krypta się zapodziała... Gdzie mogę znaleźć wampiry z jakiegokolwiek klanu? Bo jakoś mi... Znikły.

Berne:

Galom Daeus (ruiny dwemerowe) - główna baza

Raviro (grobowiec)

Othrelas (grobowiec)

Andrethi (grobowiec)

Aundae:

Ashmelech (grobowiec) - główna baza

Sarethi (grobowiec)

Dulo (grobowiec)

Quaara:

Drucashti (ruiny dwemerowe)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei poważny problem. Chodzi o zadanie z wątku głównego, gdzie muszę iść do Divayth Fyr`a po lekarstwo na spacznie. Wszystko pięknie, ładnie, ale gdy rozpoczynam z nim rozmowę, mówi tylko ,,Już po tobie!" lub coś w tym rodzaju, i jedyną opcją odpowiedzi jest ,,Koniec". Po kliknięciu Fyr rzuca się na mnie i dalej już wiadomo co się dzieje. Niestety, chodzi o to, że zabiłem kilku ,,kuracjuszy" z jego domu spaczonych w poszukiwaniu tego ostatniego żyjącego dwemera. Czytałem, że są do tego jakieś poprawki, sprawdzałem w Google ale nie znalazłem żadnych konkretów. Próbowałem wszystkiego, łącznie z podnoszeniem za pomocą konsoli osobowości i retoryki do wartości 10000 oraz ,,uspokajałem" konsolą Fyr`a, gdy już wyciągnął na mnie żelazo. I mimo, że pasek jego sympatii pokazuje 100/100, on dalej swoje :( Zabić go nie mogę, bo ``urwie się nić przepowiedni``, a ja pozostanę ze spaczeniem. Proszę, poradźcie coś... :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...