Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

@czopu

Ci kolesie są w kopalni jaj niedaleko Caldery. Gdy dojdziesz do tego miasta wyjdź przez północną bramę, a później skieruj się ścieżką w lewo w góry. Tam znajdziesz kopalnię.

A moglbys mi napisac jak dojsc z Bamory do Caledry??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej skorzystać z usług gildii magów: tanio i szybko. Wejdź do gildii magów idź na dół i tam jest kobieta w czerwonej szacie wybierz "podróż" i Caldera, następnie udaj się do kopalń w calderze przed wejściem do tego kompleksu będzie ta jaskinia a przed nią będzie stał jeden facet na czatach (o ile dobrze pamiętam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czopu:Hmm z Balmory wychodząc przez główna bramę idziesz mościkami, aż dojdziesz do Księżycowego Fortu. Potem skręcasz w lewo przy znaku podpisanym "Caldera" i zwrocie w jej kierunku :twisted: Ps. W połowie drogi skręć w lewo i idź na przełaj, a znajdziesz to czego szukasz...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gogal 1204

Adamantytowa wieża:

Telvanni w Odirniran

Mamy się udać do tajnej telvańskiej bazy Odirniran. Mamy odszukać ekspedycję, która została wysłana wcześniej. Jeżeli ich nie odnajdziemy żywych, mamy zabić odpowiedzialnych za ich śmierć. Odirniran leży na wschód od Molag Mar. W środku znajdziemy kilka ciał i kilku żywych członków ekspedycji, Należy porozmawiać z Remasą Othril. Gdzieś znajduje się nekromanta, który porwał jej siostrę. Musimy się udać do części Odirniran Tower. Siostra (Vedelea Othril) nie pójdzie z nami dopóki nie zabijemy nekromanty. W nagrodę dostaniemy 1000 drake'ów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc ukonczylem ten quest, ale mam problem z kolejnym tez w gildii wojnikow. Chodzi o to ze musze odebrac ksiege szyfrow od takiej babki z gildii zlodzieji. ona tylko mi o niej opowiada. Co trzeba zrobic zeby mi ja oddala??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka kodów

Trzeba zdobyć książkę kodów, która znajduje się w posiadaniu Sottilde (Balmora: South Wall Cornerclub). Możemy ją przekupić (powinno wystarczyć 3 razy po 10 septimów). Jeżeli jesteśmy także członkiem Gildii Złodziei to książki nie dostaniemy. Wyjściem jest szybkie zabicie (i tak nie ma nic ciekawego do zaoferowania), zabranie książki z ciała i ucieczka z South Wall Cornerclub, dorwanie strażnika i zapłacenie kary za zabójstwo (1040 septimów). Dodatkowo będziemy musieli zapłacić Sugar-Lips Habasiemu 1000 septimów za przywrócenie członkostwa Gildii Złodziei. Możemy także ukraść jej tę książkę. Nagrodą za zdobycie książki kodów jest 50 septimów, więc to marny interes (1990 na minusie).

Wszystko jest w necie szczególnie solucja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi znowu posta skasował?

przed chwilą pokonałam Dagoth Ura, spotkałam Azure, dostałam pierścionek, uciekłam z jaskini i chce sie dowiedzieć czy trzeba iść gdzies dalej żeby jaszcze jakies questy powykonywac czy to już koniec gry i tylko sobie mozna pobiegac??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mi znowu posta skasował?

przed chwilą pokonałam Dagoth Ura, spotkałam Azure, dostałam pierścionek, uciekłam z jaskini i chce sie dowiedzieć czy trzeba iść gdzies dalej żeby jaszcze jakies questy powykonywac czy to już koniec gry i tylko sobie mozna pobiegac??

Teraz masz swobodę, możesz wykonywac zadania poboczne, te z dodatków, te dla rodów i gildii, zwiedzać świat, znajdywać skarby... albo możesz zacząć grać od nowa nową postacią z innym stylem gry itd :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Awaria

Zainstaluj Tribunala, przejdz quest główny, potem poboczne, potem zainstaluj Bloodmoona i tam tak samo 8). Łączna długość obu dodatków do mniej więcej cała podstawka Morrowinda.

Ale lepiej podpakuj swoją postać u trenerów, bo podziemia Twierdzy Smutku mogą sprawić problemy ledwo-co zabójcom Dagotha :P. Podbij sobie z 2 glowne umiejetnosci do 100, 3 do 70-80 i bedzie geez. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaaa grunt to mieć tribunala i bloodmoona ;)

a tak poza tym, to niedawno idąc sobie spokojnie, nagle skapnęlam sie ze cos mnie atakuje , mym wrogiem okazał się super boss - agresywny motyl ;)

a umiejętności to juz sobie daaaaaawno popodbijałam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mało wam zadań, polecam ściągnąć kilka misji z Adamantytowej Wieży:) www.elderscrolls.phx.pl ew. na www.clockworkcity.pl bądź żeby nasza gra stała się przyjemniejsza nie widzę przeciwskazań, aby przy okazji doładować sobie kilkadziesiąt modów:) choć z tym jest dużo roboty, ale o tym dla zainteresowanych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja levelu nie pamietam, ale moge opisac niektore staty

Redgardzki Wojownik

Dlugie ostrze 100

Tarcza 100

Ciezka zbroja 100

Srednia zbroja 90

Bron obuchowa 85

Sila 140

Wytrzymalosc 150

Szybkosc 300

Zrecznosc 140

: )

Zmiotlem Almalexie, Hircyna i na koncu Viveka ^^.

@down

No tak, pomieszałem Hircyna z Sotha Silem :) Chodzilo mi oczywiscie o finalowego bossa z Bloodmoona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...