Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Demigod

Polecane posty

Pograłem w demo i mnie rozjechali za każdym razem, ale jak już sciągnąłem te 600MB to się zgłoszę. Na razie sam jestem.

Nick na forum: Thras

Nick w grze: ThrasPL (bez PL mi ktoś zajął :dry: )

Postać: Regulus (tylko tym grałem)

Może mnie ktoś uśwaidomić? Do Huta to zapisywać tylko i wyłącznie dwuosobowe teamy, czy singli też?

PS

Jak bardzo pewny siebie ktoś jest i zechce wziąć mnie na mięso armatnie to chętnie służę swoim GG: 10733087

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, uformowaliśmy drużynę zwycięzców ;)

Nick na forum: Iskier

Nick w grze: Iskier

Postać: Sedna

Nick na forum: Holy.Death

Nick w grze: Dantin

Postać: Lord Erebus

jestem ciekaw czy przyjmą waszą kandydaturę. Zgłaszanie się było ustalone do DZIŚ jednak nie było nic o godzinie, więc mogą was wziąc i mogą was olać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której odbędzie się ten turniej wewnętrzny? :) Jak by ktoś brał to pod uwagę to bardzo chciałbym aby mój meczyk był jutro przed 18, albo w niedzielę ( o każdej godzinie). ;) Ale jak się nie uda, to dopasuje się do każdej godziny :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której odbędzie się ten turniej wewnętrzny? :) Jak by ktoś brał to pod uwagę to bardzo chciałbym aby mój meczyk był jutro przed 18, albo w niedzielę ( o każdej godzinie). ;) Ale jak się nie uda, to dopasuje się do każdej godziny :/.

Wszystkie potrzebne informacje zostały już wysłane na wasze emaile.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniście dostać wiadomość, ponieważ została nam dostarczona lista emaili ( tak, jestem jednym z moderatorów turnieju ) i tam wysyłane były wszystkie informacje na temat konkursu. Jeżeli wystąpił jakiś błąd i nie znaleźliście wiadomości na emailu, wyślijcie mi go na pw, a spróbuje przekazać wam wszystkie informacje jakie posiadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...