Skocz do zawartości

Jade Empire - niemożność zapisu


zizou666

Polecane posty

Mam pewien problem z gra. Kiedy chce zapisac stan, pasek postepu biegnie prawie do konca, ale sie jakby urywa. Nie pojawia sie zaden komunikat, jednak save nie zostal wykonany, co moge latwo sprawdzic probujac wczytac gre, gdzie jest tylko "brak zapisanych stanow gry". Powtarzam, ze nie wyswietla sie zaden blad. Myslalem, po pierwszym zapisie, ze jest ok, ale kiedy chcialem wczytac to czekalo mnie rozczarowanie. Mam jeszcze jeden problem. Kiedy chce wyjsc z Dwoch Rzek wyskakuje blad, ze "podczas ladowania wystapil blad" i laduje w menu glownym (dlatego chcialem wczytac pozniej). Moze to cos zwiazanego z vista? Bo wlasnie na laptopie mam ten system. Reszta konfiguracji: Core 2 Duo 2,1; 4 GB RAM i GeForce 9600GT. Jesli wie ktos jak to rozwiazac prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Przepraszam, że odświeżam stary temat, ale mam ten sam problem i nie chciałem zakładać nowego tematu.

U mnie też nie chce zapisywać stanu gry. Wcześniej występował też problem z wyłączaniem się gry i wyskakiwaniem błędu, ale jakoś go rozwiązałem.

Gdzieś indziej pisało, żeby sprawdzić, czy folder save nie jest tylko do odczytu. Sprawdziłem i faktycznie jest, ale z jakiegoś powodu nie da się tego zmienić. Odznaczam opcję "tylko do odczytu", wciskam ok, a przy następnym sprawdzeniu ciągle okazuje się, że zaznaczyło z powrotem.

Uprzedzając pytanie - nie, nie mam żadnej Visty. Mam XP-ka. Niby jest tam opcja jakaś opcja uruchamiania jako administrator, ale nic to nie pomaga. Z resztą nie mam na komputerze żadnych użytkowników oprócz administratora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...