Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HYPER0SONIC

Rozwiązany: CANON MP 240 - nie mogę drukować i skanować

Polecane posty

Mam pewien problem z tym urządzeniem wielofunkcyjnym. Niemoge nic wydrukować i przeskanować pojawia mi się następujący komunikat bladz.th.jpg wspomne że raz wydrukowałem plik z komputera ale po ponownym włączeniu już nic niemogłem zrobić a kabel był w tym samym porcie USB. Próbowałem ze zmianą portów ale to nic niedaje. Prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nazwy urządzenia podanej w komunikacie o błędzie wnioskuję, iż zainstalowałeś Canona dwukrotnie ("Canon MP240 series Printer (Kopia 1)") - spróbuj odłączyć urządzenie, wywalić zainstalowane drukarki z systemu i potem podłącz i zainstaluj ją ponownie... Możesz też sprawdzić, czy nie ma nowszych sterowników i softu na stronie producenta. Rozumiem, że system to Vista? 32 czy 64bit?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobne przygody z Lexmarkiem, pomagało odinstalowanie sterowników i wyczyszczenie rejestru (a raz odinstalowanie sterów od mobo...).

Takie motywy lubią mieszać w rejestrze, a po ich odinstalowaniu system może być niestabilny (używałem wielu transformation packów i prawie każdy mulił).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...