Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Suteq

Komputer do 2000zł

Polecane posty

A ja bym został przy Radeonie HD4850. Wysoka temperatura była bolączką wczesnych modeli tej karty, kiedy większość producentów stosowało jeszcze referencyjne chłodzenie. Obecnie większość producentów stosuje autorskie rozwiązania i jest spokój z temperaturami.

[edit]

A jeśli tak bardzo się ktoś boi temperatur, to można się jeszcze rozejrzeć za jakimiś modelami z lepszym chłodzeniem (np. VAPOR-X firmy Sapphire).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radka 4850 nie polecam. Jeśli nie chcesz rzucać miesem podczas grania :down: . Karty graficzne hd4850 strasznie się grzeją.

Zważ na fakt iż Power color zastosował w tym modelu niereferencyjny system chłodzenia od Arctic Cooling.

Co do GLN-a 400 to jestem wręcz pewny że sobie poradzi bez problemu z tą konfiguracją a nawet mocniejszą. Śmiało można go zastosować.

EDIT: jak chcesz mocniejszą kartę to warto się rozejrzeć za 4870:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=12930

niezła opcja na przeczekanie.

PS. Firmy ENTER raczej nie polecam. Lokalizacja wydaje se być nieco tajemniczym parametrem :) a co za tym idzie mogą być problemy np z gwarancją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Już wiem co wybrać. Dzięki wszystkim za pomoc. Jestem waszym dłużnikiem. Temat do zamknięcia, ale proszę nie usuwać. :smile:

A jeszcze jedno pytanie.

Czy na lapku:

procek co najmniej 2 Ghz jednordzeniowy, ewentualnie 2 rdzenie po 1.7, 2 gb ram i karcie Intel X3100 pójdą wszystkie Herosy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wybrałem takiego:

Proc: AMD Phenom II X3 720 - 439zł

Mobo: Gigabyte MA770T-UD3P - 290zł

RAM: GoodRam 4GB (2x2GB) 1333MHz CL9 - 250zł

HDD: Seagate 500Gb 7200rpm 16 mb cache SATA II Barracuda 7200.12 - 190zł

Napęd: LG GH22NP20 Securdisk - 95zł

Zasilacz: Chieftec 500W [CTP-500-12G] Green Angel - 235zł

Grafa: PowerColor Radeon HD4850 512MB DDR3 - 369zł

Obudowa: Antee GAmer Two Hundred - 190zł

I myślę, że długo mi posłuży, dzięki wszystkim za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dysk zmień na Samsunga z serii F3. Seagate, to wybór gorszy nawet od WD obecnie. Napęd może zostać, choć wolałbym Samsunga SH-223B. Zasilacz koniecznie do zmiany. Lepszy będzie Fortron z serii GLN o mocy 500W z certyfikatem 80PLUS - znacznie lepsza konstrukcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty człowieku gadasz? Dzisiejszy Seagate, to nie ten co kiedyś. Obecnie to dyski od Seagate najczęściej wracają do serwisu. Samsung F3 jest obecnie najlepszym wyborem. Jest bardzo cichy i wydajny. I mówi Ci to posiadacz dwóch dysków Seagate w komputerze (tyle, że ze starszych serii 7200.10 i IV).

Napęd bierz, jaki chcesz, ale ten od Samsunga jest bardzo dobry.

Chieftec GreenAngel, to nie to samo, co Fortron GLN. Chieftec w tym wypadku jest gorszą konstrukcją. Ogólnie Chieftec nie robi tak dobrych zasilaczy, jak kiedyś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...