Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Starałem sie zastosować matematyke "dla każdego" :D Ale teraz przeanalizuje to jeszcze raz :D

Mamy 100zł. 30 osób - na każdego wychodzi 3.33zł. Statystycznie co piąty Polak w ogóle nie pije. Pozostaje nam 24 osoby na piwa. Tak jak piszesz kilku nie bedzie. Powiedzmy że 5. Zostaje 19. Nie biore pod uwage takiego przypadku, że ktoś odpada po 1 piwie, bo w cuda nie wierze ;) Jescze pasowałoby wychowawczynie na browarka zaprosić więc jest 20 osób. Już jest po 5 zł na głowe. Można to spożytkować w inny sposób - kupic każdemy "dobre winko" na głowe ;) Do tego zaopatrujemy sie we własny sprzęt i jest niezła imprezka! :twisted:

Chyba też mi nieźle poszło to obliczenie :D A tak poza tym zapomniałem, że to topik o szkole, więc żeby nie było, że offtopkuje, to na następny dzień po libacji idziemy na kacu do szkoły. :D A tak swoją drogą to raz byli goście ode mnie z klasy (oczywiście ja też) na kacu w szkole. Śmieszne to było bo każdy miał ze sobą butelke 1,5 litrówej wody :D Ja nie bo jakoś mnie nie suszy na następny dzień tak mocno :D

EDIT: Borysso widze, że myślimy o tym samym (dobre winko) tyle, że ja miałem na myśli wersje oszczędniejszą - za 5 zł, ewentualnie 5,50 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ my tu tylko czysto teoretycznie :D Hiehie, shmehr, nawet i poniżej 5 złociszy znajdzie się coś, co specjalnie siarą nie będzie zalatywać, a mile popieści podniebienie i nie tylko :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard

Swoją drogą to jest topik o piciu? chyba nie, a szkoła jest temu najbliższa i często te dwa wydarzenia egzystencjalne (nauka i libacja) oddziaływują na siebie i przeplatają się. Czasem jedno działa zamiast drugiego i na odwórt. Podsumowując: piwo i szkoła, kręcą się do okoła! ... mnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do szkoły to dokładnie za tydzień jade na egzaminy do Warszawy na SGH i trwają one przez 4 dni... :? Zaczynam we wtorek i mam kolejno geografie, matematyke, angielski i niemiecki. Kończe w piątek. Ciężka sprawa...:?

Szkoła Główna Handlowa, powiadasz?? :) Ja tez sie tam wybieram i mam nadzieje, ze sie dostane. Jak bedziesz juz po egzaminach to musisz mi o nich opowiedziec :) No i powodzenia. Bardzo trudno sie tam dostac, ale mam nadzieje, ze Ci sie uda. A potem mnie sie uda, to juz bede miala znajomego na studiach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blizzard, nie ma takiego topicu. Co gorsza nie ma nawet tematu o swojskiej nazwie "alkohole" :shock: :D To by się dopiero działo! Te wszystkie, zażarte dyskusje o wyższości, ekhm, tego nad owym i w ogóle... No, ale tutaj mamy topic "szkoła" i może lepiej się ograniczyć. Chociaż, jakby tak spojrzeć z odpowiedniej perspektywy na to o czym wcześniej, to wątek dydaktyczny też by wyciągnął, nawet nie na siłę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do szkoły to dokładnie za tydzień jade na egzaminy do Warszawy na SGH i trwają one przez 4 dni... :? Zaczynam we wtorek i mam kolejno geografie, matematyke, angielski i niemiecki. Kończe w piątek. Ciężka sprawa...:?

Szkoła Główna Handlowa, powiadasz?? :) Ja tez sie tam wybieram i mam nadzieje, ze sie dostane. Jak bedziesz juz po egzaminach to musisz mi o nich opowiedziec :) No i powodzenia. Bardzo trudno sie tam dostac, ale mam nadzieje, ze Ci sie uda. A potem mnie sie uda, to juz bede miala znajomego na studiach :)

Tam jest okropnie trudno sie dostać, ale zobaczymy jak bedzie. Nie licze na to, ze sie dostane, bo łatwo sie przeliczyć :)

Egzaminy kończe w następny piątek i pewnie w piątek, lub w sobote bede w domu, więc napisze na tym topiku jak było na egzainach i takie tam. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard
Chociaż, jakby tak spojrzeć z odpowiedniej perspektywy na to o czym wcześniej, to wątek dydaktyczny też by wyciągnął, nawet nie na siłę

No, na przykład: matematyka, potrzebna do przełożenia kaski na butelki, geografia - trzeba znać okolicę i parę sprawdzonych miejsc, w-f - koordynacja ruchowa niezbędna w powrocie do domu, WOS, bo czasem potrzebne są kontakty i znajomości z miejscową ludnością podsklepową, gdy pani w sklepie nie chce wejść w konflikt z prawem :D nie wiem jak do tego ustosunkować np. historię czy języki, ale i pewnie na to jest jakieś sensowne (buehehe jak cały post :lol: ) wytłumaczenie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... I jak tu nie wiązać jednego z drugim :wink: A z tymi językami to dosyć prosta sprawa - przecież dogadać się i zrozumieć z kimś kto jest po (kiedy my (jeszcze?) przed) też trzeba potrafić! To w celu, ekhm, dalszego "kształcenia" ofkoz :) A inne przedmioty? Jak najbardziej - historia, biologia, chemia, na to wszystko znajdzie się zastowanie, by przedstawić zarówno w teorii i praktyce. Przykłady? Może lepiej nie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak do tego ustosunkować np. historię czy języki, ale i pewnie na to jest jakieś sensowne (buehehe jak cały post :lol: ) wytłumaczenie :D

No pewnie że jest :D Historia-np. Żywiec- ważone od 1856 :wink:

Języki:

JA: jeden ?Żywiec proszę (sorry, że monotematycznie :D )

Sprzed.:WHAT?! :wink:

BTW. przecież alkochol jest ściśle zintegrowany z tym co się dzieje w szkole, nie? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żywiec, miasto powiatowe w południowej części województwa śląskiego, nad Sołą, w Kotlinie Żywieckiej. 32,3 tys. mieszkańców (2001). Przemysł metalowy, maszynowy, papierniczy, skórzany, spożywczy (słynny browar) :) Ośrodek turystyczny. To, namiastka edukacyjna, żeby nie było :wink: A swoją drogą, "Żywiec" wybitnie dobre pi... cie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5 litrówej wody

Chyba chciałeś powiedzieć "1,5 litrowej wódy" :lol: Ale macie mocne głowy :lol:

Tam jest okropnie trudno sie dostać, ale zobaczymy jak bedzie. Nie licze na to, ze sie dostane, bo łatwo sie przeliczyć

Ale trzeba wieżyć w siebie, żeby Cię trema nie zezarła :) Powodzenia.

Jako, że szkoła się kończy na pewien miły okres zwany wakacjami, to w tym topicu też powinny być wakacje i nie widzę problemu, aby tu sobie zrobić alkohole świata :lol: Ale na ten temat powinien się oficjalnie wypowiedzieć jakiś moderator...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

Tam jest okropnie trudno sie dostać, ale zobaczymy jak bedzie. Nie licze na to, ze sie dostane, bo łatwo sie przeliczyć

Ale trzeba wieżyć w siebie, żeby Cię trema nie zezarła Powodzenia.

Nie dziękuje :) Ale wiesz ja wole nie liczyć na to, że sie tam dostane, bo przynajmniej nie bede zawiedziony i zły na siebie, jeśli sie nie dostane. Z takim podejściem jak teraz, jeśli sie nie dostane, to przynajmniej sie nie zawiode i jakoś to przeboleje :D

Ale na ten temat powinien się oficjalnie wypowiedzieć jakiś moderator...

No wiec czekamy na opinie moderatora, chociaż mam inny pomysł - można by w dziale "Propozycje offtopików" zaproponować, żeby stworzyć taki topik. Co wy na to? Nazwa tego top[ika to np. "Sex, alcohol, drugs" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)

No wreszcie wakacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Tzn jeszcze 2 dni ale to juz bzdety. Jutro tylko apel i kiermasz ksiązek, a w piątek odbiór swiadectw. A oceny na swiadectwie (będą) następujące:

:arrow: polak-4(je...twardwską)

:arrow: niemiec-5

:arrow: angol-5

:arrow: hista-5

:arrow: WOS-6(ha!)

:arrow: mata-5(a kujon gorszy w macie ode mnie dostal 6 bo sie podlizywal, a ja nauczycielce wrzucalem)

:arrow: fizyka-5(hahaha moje oceny z fizy to 5,5,4,4 i 3 w dodatku 5 są z kartkówek :D :lol: )

:arrow: chemia-5

:arrow: biologia-4

:arrow: gegra-5

:arrow: muzyka-5

:arrow: technika-5

:arrow: informatyka-5

:arrow: rela-5(do sr. sie nie liczy)

I zachowanie...dobry :!: Uffffffffffffff...przez facetke od maty o malo nie dostalem poprawnego...i paska by nie bylo. Ale (mam nadzieje bo jak nie...) pasek jest, srednia moja to 4,9(3). Zanotowalem znaczną poprawe bo w pierszym semestrze mialem okolo 4,2. :D:D:D

I jestem bardzo zadowolony bo pasek jest to i cos musi skapnąc (ja chcem karte graficzną :cry: :lol: ).

Jutro zresztą tez cos zarobie bo kiermasz to mozna sie pozegnac z smierdzacymi ksiazkami z którymi musialem sie meczyc. :x

A w piatek po rozdaniu swiadetw mam zamiar wyskoczyc z chopakami na piwko albo moze jakies winko :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jestem bardzo zadowolony bo pasek jest to i cos musi skapnąc (ja chcem karte graficzną ).

Spoko, ja jeszcze nigdy nie dostałem niczego za oceny. i to nie dla etgo, że są złe... bo są [bardzo]dobre :wink: . Też mam w tym roku pasek, a nawet wzorowe. Kasy[za ocey oczywiście] nie dostaję bo zwykle kidey o to starszych poproszę to mówią, że uczę się dla siebie - nie dla nich :evil: . No w sumie to maja rację, ale nawet teraz na koniec szkoły nie chcą dać zgredy :evil: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość laos(krzychu231)
I jestem bardzo zadowolony bo pasek jest to i cos musi skapnąc (ja chcem karte graficzną ).

Spoko, ja jeszcze nigdy nie dostałem niczego za oceny. i to nie dla etgo, że są złe... bo są [bardzo]dobre :wink: . Też mam w tym roku pasek, a nawet wzorowe. Kasy[za ocey oczywiście] nie dostaję bo zwykle kidey o to starszych poproszę to mówią, że uczę się dla siebie - nie dla nich :evil: . No w sumie to maja rację, ale nawet teraz na koniec szkoły nie chcą dać zgredy :evil: .

Heh, to masz slabo. Ja tez napewno nie dostane super wypasnej karty a tylko srednią. Mój ojciec zresztą jest "sknera" i jak na jego mozliwosci to spoko powinienem miec radka X800 albo chociazby 9800 :( (mój tata nie widzi powodu dlaczego mialby ja kupic i mówi zebym sie lepiej donauki wziąl a nie gral w bzdetne gierki które mi przyszlosci nie dadzą) ALe nie jest zle i tak mam beznadziejną kartę to sie uciesze jakąs slabą. Narazie to musza mi rodzice oznajmic w jakim przedziale cenowym powinienem dostac tą grafę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

Heh, ja niestety też nie dostaję kasy za ocenki ( a nie obraziłbym się - średnia pow. 5 na zakończenie gimnazjum 8) ), ale i tak wakacje będą wypasione ( ach te sesje cyberpunka...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu
I jestem bardzo zadowolony bo pasek jest to i cos musi skapnąc (ja chcem karte graficzną ).

Spoko, ja jeszcze nigdy nie dostałem niczego za oceny. i to nie dla etgo, że są złe... bo są [bardzo]dobre :wink: . Też mam w tym roku pasek, a nawet wzorowe. Kasy[za ocey oczywiście] nie dostaję bo zwykle kidey o to starszych poproszę to mówią, że uczę się dla siebie - nie dla nich :evil: . No w sumie to maja rację, ale nawet teraz na koniec szkoły nie chcą dać zgredy :evil: .

Znam ten ból. :D Ja też uczę się nieźle (średnia na ten rok 5,43), ale nagrody chyba żadnej mieć nie będe. Bo według moich rodziców uczę się tylko dla siebie i nie będzie nagród za oceny. Chociaż... Może się tym razem da coś wyprosić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Ja zawsze mam imprezkę na koniec roku szkolnego ,a dokładnie dwie. Najpierw idziemy z kolegami na pizzę/ew. do kina. Później w domu świętowanie końca roku szkolnego(szampan etc.). Wszystko oczywiście utrzymane w tonie żartobliwym.

A dzisiaj przyszedłem do szkoły na jedną lekcję po czym wychowawczyni puściła nas do kina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byl juz taki pomysł ale ja prubuje zamknac ten temat na czas wakacji ( tego jeszcze braknie zeby podczas przyjemnego przegladania FA cos mi przypominalo o "Budzie" :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja niestety też nie dostaję kasy za ocenki ( a nie obraziłbym się - średnia pow. 5 na zakończenie gimnazjum 8) ), ale i tak wakacje będą wypasione ( ach te sesje cyberpunka...).
Spoko, ja jeszcze nigdy nie dostałem niczego za oceny. i to nie dla etgo, że są złe... bo są [bardzo]dobre . Też mam w tym roku pasek, a nawet wzorowe. Kasy[za ocey oczywiście] nie dostaję bo zwykle kidey o to starszych poproszę to mówią, że uczę się dla siebie - nie dla nich}

Ja też nie dostaje kasy za świadectwo :(

Ale za to za każdą 5 w roku szkolnym dostaje od babci 5 zł (mysle że to jeszcze lepszy interes niż za świadectwo)

Jak to dobrze że już koniec roku szkolnego jeszcze tylko muszę odwalić w piątek odebranie świadectwa i wakacje (i tak już od poniedziałku nie chodzę do szkoły :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias
Ja też nie dostaje kasy za świadectwo

Ale za to za każdą 5 w roku szkolnym dostaje od babci 5 zł (mysle że to jeszcze lepszy interes niż za świadectwo)

Gdyby mi babcia dawała kasę za oceny to by się nie wypłaciła :lol: . Kasę i tak dostanę, ponieważ przysługuje mi stypendium szkolne za wysoką średnią (co prawdza nie za wysokie ale jest) 8) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy byl juz taki pomysł ale ja prubuje zamknac ten temat na czas wakacji ( tego jeszcze braknie zeby podczas przyjemnego przegladania FA cos mi przypominalo o "Budzie" )

Nie ma sensu zamykać tego tematu, można by tutaj po prostu rozmawiać o wakacjach i sprawach z nimi związanych :)

Kasę i tak dostanę, ponieważ przysługuje mi stypendium szkolne za wysoką średnią (co prawdza nie za wysokie ale jest) .

Do jakiej szkoły chodzisz i jaką średnią musiałeś mieć, aby otrzymać to stypendium :?: To jest tylko w twojej szkole, czy jakaś państwowa akcja :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pomysł zamykania tego topiku mija sie z celem! Przecież gdzie indziej można pisać o wakacjach jak nie tu? Szkoła = wakacja, wakacje = szkoła, wakacje są częscią cghodzenia do szkoły, więc mamy tutaj temat w którym możemy opisywać swoje wakacje, libacje itp :D no bo wakacje = libacja i na odwrót :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...