Skocz do zawartości

Szkoła


Gość Qn`ik

Polecane posty

I to, że siedzą dużo przed kompem masz im za złe :?: Swoje chłopy, jak widzę :lol: A co na twój przykład powinni robić :?: Cały dzień uganiać się za piłką :?: Uczyć się może :?: :!: Przynajmnije robią to co lubią i zapewne nie próbują udawać innych niż są.

Tjaaa a może mają chodzić na dyskoteki :lol: Piffko ma raxcje swoje cjhłopy, że prze kompem siedzą hehe ;)

Dzisiaj w szkole z mojej klasy było 10 osób z 25 :D W tym byłem ja bo musiałem usprawiedliwienia zanieść hehe. Co lekcja to granie w karty.. :)

. W czwartek zakończenie roku hehe ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,5k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość Śledzias
Zwykle na wakcaje stawiam sobie jeden główny cel: nie dać się wypchnąć poza granice miasta :wink: , chyba, że sam będę tego chciał. W końcu tutaj wszystko co do życia potrzebne mam pod nosem: monopol i polanka w lesie :) . Więcej mi do szczęści przez te 2 miesiące nie potrzeba.

Ja jak do W-wy mam jechać to żołądek od razu chce śniadanie zwrócić. Ja Wam szczerze współczuję, że musicie w miastach się gnieść. Nie trafiają do mnie argumenty, że w miastach są kina, teatry, puby,(...). Mam do W-wy 10 min. drogi i za żadne skarby nie zamienił bym się z wami na miejsce zamieszkania [-X .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzś zerwałem z budy. Miałem iść normalnie i nie uciekać, ale takie były nudy, nie szło zdzierżyć. Jedyną ciekawą lekcją był wf :wink: , ale za to bardzo męczącą (w taki upał...) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też niewiele osób było w klasie, jedna wielka ściema i tyle :)

Tjaaa a może mają chodzić na dyskoteki

Ja tam na dyskoteki nie chadzam, bo i po co :?: Dziewczyny nie mam (nawet jak bym miał, to i tak wolałbym kino albo jakiś mały, przytulny pub, a najchętniej to obejrzeć jakiś film u mnie na kompie :lol: ), tańczyć nie umiem, piwo drogie :) I gdzie tu logika :?: Wniosek - kompy rządzą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też niewiele osób było w klasie, jedna wielka ściema i tyle :)
Tjaaa a może mają chodzić na dyskoteki

Ja tam na dyskoteki nie chadzam, bo i po co :?: Dziewczyny nie mam (nawet jak bym miał, to i tak wolałbym kino albo jakiś mały, przytulny pub, a najchętniej to obejrzeć jakiś film u mnie na kompie :lol: ), tańczyć nie umiem, piwo drogie :) I gdzie tu logika :?: Wniosek - kompy rządzą :)

No widzę, że bratnią duszę na forum można znaleźć. We wszystkim co napisałeś powyżej się nie różnimy :lol: . Jak słyszę słowo "dyskoteka" to od razu mam ochotę pobić tego kto je wypowiedział. Jak sobie pomyślę, że miałbym spędzić kilka godzin przy muzyce (buahahahahaha :wink: ) pani britney czy innych lopezów to padam. Tańczyć też nie umiem [oczywiście poza "pogo" - pomachać kabatem na koncercie trzeba :D ] i nie zamierzam się uczyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Też nie znoszę dyskotek. Po części jest to wina słuchu (mam słabiutkie bębenki ,tracę równowagę w takim hałasie [nie ma jak błędnik]). Nie znoszę też tańczyć (nie lubię ,nie umiem ,nie mam ochoty-moja najczęstsza wymówka). No ,więc nie jesteście jedyni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzś zerwałem z budy. Miałem iść normalnie i nie uciekać, ale takie były nudy, nie szło zdzierżyć. Jedyną ciekawą lekcją był wf :wink: , ale za to bardzo męczącą (w taki upał...) :wink:

Ta, miałam podobnie. Po 4 lekcjach częśc klasy która przyszła, to się zerwała, ale dziwi mnie, ze częśc została :? Luuzik, poszliśmy na Wyścigi [nie wspomnę o tym, jak wyglądały moje spodnie po przechadzce błotnej :P].

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

A my dzisiaj mieliśmy też fajnie. Dwie pierwsze lekcje w sali informatycznej ,później do kina ,później znów w sali informatycznej(graliśmy w HoI). Później obiad i do domu. No i ponoć był dzisiaj WoS na którym była jedna osoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my dzisiaj mieliśmy też fajnie. Dwie pierwsze lekcje w sali informatycznej ,później do kina ,później znów w sali informatycznej(graliśmy w HoI). Później obiad i do domu. No i ponoć był dzisiaj WoS na którym była jedna osoba.
Tak to robiłem w gimnazjum... przychodzilismy we trzech na lekcje, tylko po to, zeby sobie w karty pograć... no a po 3 godzinkach do pobliskiego Centrum Handlowego 8) No ale wszystko dobre, co sie dobrze konczy... teraz w liceum (ostatnie 2 tygodnie roku szkolnego) pracujemy już na kolejny rok (np. frekwencja jest skrupulatnie sprawdzana i ma zostać przepisana na kolejny rok :? )
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, LO to już nie gimnazjum. Ja w gimnazjum to ostatni miesiąc spędzałem w jakichś 50 % na sali informatycznej (nie miałem netu, a w I i II klasie to nawet kompa, to grało się z kumplami ile wlazło i kiedy się tylko dało). Dzisaij miałem dwie informatyki, biologię, na której sobie siedziałem i nic nie robiłem oraz matmę, na której nawet liczyłem zadania :!: W końcu jestem z mat-fiz, to do czegoś zobowiązuje :) Jutro idę na chwilę, pojutrze tak samo, w czwartek raczej wcale (przez te trzy dni są same konkursy międzyklasowe itp.).

Heh, dyskotek też za bardzo nie lubię,ale samym kompem się nie żyje Są jeszcze sporty A z dziewczyną to wolimy spacerki po lesie

Ze sportów to lubię pływanie i jazdę na rowerze. No i jeszcze piłkę ręczną, ale dawno nie grałem, nie mam z kim, a do klubu się nie nadaję. A dziewczyny z prawdziwego zdarzenia w życiu nie miałem :( , więc nie wiem, co byśmy lubili :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziewczyny z prawdziwego zdarzenia w życiu nie miałem , więc nie wiem, co byśmy lubili

Nie masz czego żałować,. poważnie mówie :D Póki co ja sobie panienki odpuszczam, aż do studiów, czyli na... 3 miesiące co najmniej :D A dlaczego? Myśle, że słowa mojego kolegi najlepiej to ukazują: "w tym wieku (w którym ja jestem, wy też :D ) panienki mają pstro w głowie". Miał racje- już sie nie raz o tym przekonałem :D

A co do szkoły to dokładnie za tydzień jade na egzaminy do Warszawy na SGH i trwają one przez 4 dni... :? Zaczynam we wtorek i mam kolejno geografie, matematyke, angielski i niemiecki. Kończe w piątek. Ciężka sprawa...:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna wcale pstra w głowie nie ma :D Ładna, pociągająca, miłą, rozsądna, inteligentna. Lubi naurę. Jest cierpliwa. Żyć nie umierać z taką kobietą u boku. No i jest w moim wieku :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89

Od razu skromna. Jesli masz 30 osób w klasie to wychodzi po 3 piwa na główkę(i to juz niezłej jakości). Zresztą zawsze lepiej wygrać coś konkretnego niż dyplom(a u nas to zawsze dają tego pełno).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkółce kasy nie dostajemy, ale.... oprócz dyplomów, honorów itd. za zwycięswo w szkole dostaliśmy pucharek i każdy gracz piłkę Adidasa. Za drugie miejsce w zawodach miastowych dostaliśmy też pucharek. Pilkę Nike dla całej drużyny i każdy gracz dostał medal. A że zosaęłm najlepszym bramkarzem turnieju to dostałem osobny dyplom i... nc więcej :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Knedziul

U nas w szkole to prędzej można było po łbie dostać niż pożądną nagrodę (nawet dyplomy były niedorobione - dzieło pani od informatyki :D ). A piszę w czasie przeszłym ponieważ jest to moja szkoła jeszcze przez 3 dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w prawie każdym konkursie klas można wygrać kase. Nasza klasa zawsze oczywiście wygrywa. Ale niestety kasa idzie do pieniędzy klasowych :( Dyplomy są różne ale często też są dziełem pani od informatyki. Najlepsza nagroda jką zdobyłam to była w konkursie pozaszkolnym 3 ksiąrzki (jedna po 80zl druga 50 a trzecia 45), maskotka i 50 złoty. To było 5 miejsce. 1 miało to samo tylko że 200 złoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu skromna. Jesli masz 30 osób w klasie to wychodzi po 3 piwa na główkę(i to juz niezłej jakości). Zresztą zawsze lepiej wygrać coś konkretnego niż dyplom(a u nas to zawsze dają tego pełno).

:roll: Czegoś tutaj nie rozumiem :roll:

Skoro wygrali 100 i podzielić to na 30 osób to wychodzi jakieś 3,33zł i dziesięć groszy reszty zostanie. Raczej to na trzy piwa na głowe nie starczy (do tego dobrej jakości) :D

Sorry, że sie tak czepiam, ale wszystko to co sie tyczy matematyki i piwa to mnie interesuje :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ale masz 30 osobową klasę, oraz 100 złotych, zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa szkolnego, 5 osób akurat nie było w szkole (pozostaje 25 łbów) do tego około połowy klasy to abstynenci (a fe!) a gdy już kupimy piwa to nie wypiją :D ALE to w takim wypadku wyjdzie około 6,60 na łeb a za to można mieć spokojnie 2,75 piwa, w butelce (licząc bez ceny butelki) :D i w ten sposób jeśli okaże się że ktoś (a napewno trafi się takich osób ze 3) "padnie" po pierwszym to wychodzi już około 3,00 piwołba (piwołeb = ilość piw/ ilość pijących) :D i co ? matematyka zaawansowwana się kłania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bimber89
Od razu skromna. Jesli masz 30 osób w klasie to wychodzi po 3 piwa na główkę(i to juz niezłej jakości). Zresztą zawsze lepiej wygrać coś konkretnego niż dyplom(a u nas to zawsze dają tego pełno).

Sorry, że sie tak czepiam, ale wszystko to co sie tyczy matematyki i piwa to mnie interesuje :twisted:

Mea Culpa słabo u mnie z matmą. Ale zawsze jeśli to wychodzi jedno piwo/litr wina. Lepsze to niż jeden dyplom na całą klasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard
Od razu skromna. Jesli masz 30 osób w klasie to wychodzi po 3 piwa na główkę(i to juz niezłej jakości). Zresztą zawsze lepiej wygrać coś konkretnego niż dyplom(a u nas to zawsze dają tego pełno).

Ty, słuchaj gdzie sprzedają te piwa dobrej jakości za 1.11 zeta?? (100 zeta / 30 osób / 3 sztuki = ok. 1.11 zeta) Ja już kołuję ekipkę i jedziemy bo u nas trochę droższe są :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...