Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qn`ik

Szkoła

Polecane posty

Buuuu, ja się tak nie bawię. Do czwartku mam się poprawiać z 7 (sic!) przedmiotów. Nie znacie może jakiegoś dobrego linka tematów do trygonometrii? Pół googla już przejrzałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh dzisiaj pisalem egzamin gimnazjalny z polaka , jutro z matmy ... :(

Pewnie sie dziwicie czemu tak pozno ... juz Wammowie Bou nas byla mala afera i ze tak powiem wybrane osoby musza poprawiac egzamin,,,

(w tym takze ja :( ) Zyczcie mi powodzenia , bo napewno sie przyda

P.s ktos chce nwiedziec cos wiecej na temat tego calego zamieszania

niech wchodzi : http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,2119181.html#dalej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym niedawno w radiu. Ale piszą to tylko te osoby, które odpisywały... W sumie to bardzo dobrze - przynajmniej teraz każdy bedzie miał równe szanse - podobna sytuacja jak z maturą w opolskim, tyle że tutaj poprawiają tylko osoby, które odpisywały a tam musieli pisać wszyscy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem o tym niedawno w radiu. Ale piszą to tylko te osoby, które odpisywały... W sumie to bardzo dobrze - przynajmniej teraz każdy bedzie miał równe szanse - podobna sytuacja jak z maturą w opolskim, tyle że tutaj poprawiają tylko osoby, które odpisywały a tam musieli pisać wszyscy.

Wiesz to nie jest do konca tak ... Bo sa tez takie osoby , ktore odpisywaly i nie pisza jeszcze raz Ale sa tez takie , ktore nie odpisywaly i od nich ktos spisal i przez to musza powtarzac... To chyba dobrze , ze niektorym sie udalo Mi sie sie nie udalo ((((zawsze mam pecha)))) dzisiaj skonczylem matme WSZYSTKO zrobilem sam :P ehh jakos to bedzie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ja tak dla rozluźnienia atmosfery powiem, że właśnie wybieram się na bal gimnazjalny. 8) Planujemy s kolesiami małą popę zrobić bo zapowiada się trochę nudnawo, więc trzeba czymś imprezkę rozkręcić :lol: . A wy już mieliście bale?? Powiedzcie jak było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to głupota... . Jak ktos dobrze ściąga to znaczy, że umie sobie radzić i jego szczęście. Kij w oko komisji która nie dopilnowała tego ,a później wszyscy za to odpowiadają hmm.

Jeżeli ktoś nie odpisuje "bezmyślnie", czyli tak że zżyna słowo w słowo razem z błędami ortograficznymi, to na pewno komisja nie zauważy podobieństwa. Trzeba umieć odpisywać tak, żeby to wyglądało jakby sie pisało samemu. To podstawa sukcesu ;) A swoją drogą to przez całe liceum nikt mnie nie przyłapał na ściąganiu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias
Ja mam 86 pkt. (42- humanistyczny, 44- matematyczno- biologiczny) i bardzo się z tego cieszę, ponieważ wszystkich punktów będę miał 159 :lol: . Mam satysfakcję jeszcze z tego, że moja kooleżanka z klasy (typowy podlizus) dostała 70 pare pkt., a średnią ma 5,57 . NARESZCIE LIZODUPSTWO WYSZŁO NA JAW! Czy ktoś z Was składa papiery do LO im. Joachima Lelewela w Warszawie? Jeżeli tak to do której klasy??
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja znam wyniki. Jestem bardzo zadowolony. Zdobyłem 89 punktów: 50 z hum. (jak się jest laureatem to tak już po prostu jest) i 39. z mat.-przyr. Do tego były to najlepszy wynik w klasie. Jedynie jedna uczennica miała tyle samo punktów. I am very happy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Was to ja się mogę schować :P Miałam 65 pkt, co i tak mnie cieszy. 43 z Humana, 22 z matmy. I ponownie maximum za rozprawkę ^^. Łącznie ze świadectwem dostanę się na ukochany profil muzyczny, więc jestem happy ^^. BTW: Najlepsza uczennica w mojej klasie [wzorowa!] miała 51 pkt...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przeżywacie te egzaminy jak nie wiadomo co. I tak każdy pójdzie dalej sie uczyć i tak każdy będzie musiał to samo zaliczać tyle że w różnych szkołach. Jakaś szkoła was nie przyjmie. Nie martwcie się, ich strata że was nie przyjęli. Bo kogo przyjmą do swoich szkół to się oni dowiedzą dopiero w styczniu 2005. Jak będą już jakiekolwiek wyniki w nowej szkole (w tym wypadku I semestr). Gdy ja kończyłem gimnazjum (tzw. rocznik królików doświadczalnych) najlepsze szkoły przyjmowały do swych ścian ludzi z największą liczbą punktów, ale później się okazywało że nie liczba punktów decyduje o jego zdolnościach ale on sam. Bo np. na takim egzamine mógł ładnie ściągać. Szkoły mają później problemy, bo zdolni uczniowie idą do "gorszych" szkół, a im zostają "debile", którzy mieli więcej punktów. Później dochodzi do takich sytuacji, że ci co początkowo nie dostawali się do wymarzonych szkół, później i tak do nich uczęszczali bo się zwolniły miejsca na danych profilach. Ci co mieli więcej pkt. na egzaminach po prostu rezygnowali, bo nie radzili sobie w "lepszych" szkołach. Nie smućcie się, że po ogłoszeniu wyników waszego nazwiska nie ma na listach przyjętych, można próbować dalej :wink: W końcu się uda :) Egzamin to nie wszystko :!:

PS. 2 Lata temu miałem 69 a i tak dostałem się do jednej z lepszych szkół w moim mieście :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard

Dzień dobry! Przyszedłem się pochwalić :D Miałem w tym roku egzamin gimnazjalny i dostałem 86 pkt.(47 - mat 39 - pol) mam średnią 5.71. Dziękuję za uwagę:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Przyszedłem się pochwalić :D Miałem w tym roku egzamin gimnazjalny i dostałem 86 pkt.(47 - mat 39 - pol) mam średnią 5.71. Dziękuję za uwagę:)

Średnia 5.71 musiałeś nieźle zakuwać. Ja mam 5.5 może jeszcze uda mi si podciągnąć na 5.6, ale wątpie do jutra wystawianie ocen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard
Dzień dobry! Przyszedłem się pochwalić :D Miałem w tym roku egzamin gimnazjalny i dostałem 86 pkt.(47 - mat 39 - pol) mam średnią 5.71. Dziękuję za uwagę:)

Średnia 5.71 musiałeś nieźle zakuwać. Ja mam 5.5 może jeszcze uda mi si podciągnąć na 5.6, ale wątpie do jutra wystawianie ocen.

Szczerze mówiąc to nie musiałem, po prostu ma się ten talent :D ale tak na poważnie to w naszej budzie jest dosyć łatwo złapać dobre ocenki i wcale nie trzeba siedzieć nad książkami po kilka godzin dziennie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Koluso_mATRIXOpULA

A ja mam średnią 4.0

Chodze do najlepszej klasy w szkole.

12 osób na 24 ma czerwone paski!

Chodze do pierwszej klasy gimnazjum!

P.S

I pięciu osobom mało co zabrakło do paska!

Pozdrowienia dla całem mojej klasy(prawie)(leszczu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias
Myślę, że średnia 5,5 i punkty za egzamin poniżej 80 nie za bardzo do siebie pasują. W mojej klasie kilka "pupilek" mają średnie po 5,5 , a za egzamin 60, 7x i 80. NO COMANDS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard

W ogóle bez sensu jest to, że do liceum liczą się tylko oceny za 4 przedmioty, bo jeśli nawet ktoś ma wysoką średnią, a akurat z tych przedmiotów co się liczą jest słabszy to nikt nie zwróci uwagi, że z pozostałych jest asem! Powinny się liczyć wszystkie przedmioty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska skąd wy macie takie średnie.Bez obrazy ale jakieś mutanty(pozytywnie) z was.I wy nie zakuwacie?Jak ja bym taką miał starzy by ,mnie nosili na rękach.Ja mam 4.8.Co uwazam za i tak niezłą.Ale 5.to już przesada.Do jakiej szkoły ty pójdziesz?Bo chyba dla wybitnie uzdolnionych........... :arrow: :arrow:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blizzard
Ludziska skąd wy macie takie średnie.Bez obrazy ale jakieś mutanty(pozytywnie) z was.I wy nie zakuwacie?Jak ja bym taką miał starzy by ,mnie nosili na rękach.Ja mam 4.8.Co uwazam za i tak niezłą.Ale 5.to już przesada.Do jakiej szkoły ty pójdziesz?Bo chyba dla wybitnie uzdolnionych........... :arrow: :arrow:

Heh od wszystkich słyszę, że starzy powinni mnie na rękach nosić:) ściema! mnie wcale nikt nie nosi, chyba zgłoszę zażalenie do bociana, bo jakiś trefny towar mi się trafił:D. Tak na poważnie to, chociaż rodzice zbytnio mi tego nie okazują, to wiem, że są ze mnie bardzo dumni! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Śledzias
W ogóle bez sensu jest to, że do liceum liczą się tylko oceny za 4 przedmioty, bo jeśli nawet ktoś ma wysoką średnią, a akurat z tych przedmiotów co się liczą jest słabszy to nikt nie zwróci uwagi, że z pozostałych jest asem! Powinny się liczyć wszystkie przedmioty!

Fajne, tylko w twoim rozumowaniu jest mały chaczyk. Kto składa papiery do klasy z przedmiotami, które mu nie leżą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...