Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Gun Metal

Polecane posty

Zaluj!! Podejrzewam ze jesli kupisz to CDA to nir bedziesz tego zalowal, bo w ta gre bedziesz mogl pograc jeszcze dlugo po jej premierze(gra bedzie popularna), a kompa na pewno sobie zmodernizujesz. Ludzie kupujcie mniej gierek, ale takie na ktore bedzie was stac to wtedy bedziecie mieli na modernizacje kompow!! :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysł, a nie jakaś badziewna strzelanina na zasadzie "zabij wszystko co się rusza". A co do spolszczenia, to rzeczywiście trudno w angielskiej wersji CZEGOKOLWIEK nie zrozumieć... Chociaż CDA mogłoby dołączyć słownik wraz z grą... ;) Ja przeszedłem własnie dzisiaj Leviathana i teraz męczę się z zimowym krajobrazem... A pierwsze misje były strasznie łatwe jak teraz na nie z dystansu popatrzę. Jednym słowem - jedyna gierka, w której do czegokolwiek się strzela, która mnie zachwyciła... Dziwnie to napisałem, ale po prostu brak mi słów :). To jak będzie z tym słownikiem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, dlaczego macie problem. Nawet jeżeli nie rozumiecie czegokolwiek (albo i wszystkiego), to nie robi to problemu, bo w każdej misji po prostu lecicie tam, gdzie wskazuje radar i rozwalacie to, co tam znajdziecie. No chyba, że chodzi wam o angielski w menu głównym, bo nie wiecie co gdzie przesunąć, żeby zwiększyć jasność, ale to już inny temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość GrOund_Z3R0
Ja nie wiem, dlaczego macie problem. Nawet jeżeli nie rozumiecie czegokolwiek (albo i wszystkiego), to nie robi to problemu, bo w każdej misji po prostu lecicie tam, gdzie wskazuje radar i rozwalacie to, co tam znajdziecie.

Mozna i tak, ale wtedy co to za przyjemnosc ? :? Jesli juz cos trzeba rozwalac - no ok, ale wypadaloby przynajmniej wiedziec CZEMU i PO CO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ol jes, czasami chcialbym poczytac cos o new broni, a tu lipa bo wszystko po angielsku :oops: , a ze nie za bardzo czaje w tym jezyku to nie vzytam tylko przechodze do golej bijatyki, z czego nie jestem do konca zadowolony :x
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spolszczenie by się i przydało, ale z fabułą to problemu być nie powinno. Początek taki że ludzie się przenoszą na inną planetę, atakują ich obcy nasz mech wszystkich wybrania i koniec fabuły. Jedyny problem jest tylko właśnie z broniami. Jeżeli pojawia się jakaś nowa to nie za bardzo potrafię odszyfrować jej zadanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, dlaczego macie problem. Nawet jeżeli nie rozumiecie czegokolwiek (albo i wszystkiego), to nie robi to problemu, bo w każdej misji po prostu lecicie tam, gdzie wskazuje radar i rozwalacie to, co tam znajdziecie.

Mozna i tak, ale wtedy co to za przyjemnosc ? :? Jesli juz cos trzeba rozwalac - no ok, ale wypadaloby przynajmniej wiedziec CZEMU i PO CO.

Fakt, masz rację, ale nie oszukujmy się: w Gun Metalu ważne jest raczej to CO i JAK rozwalasz, a nie PO CO to robisz. W grze tego typu fabuła schodzi na dalszy plan - przyjemność ma dawać sama rozwałka, a nie śledzenie fabuły.

Chodziło mi o to, że w GM można pograć bez rozumienia motywów działania i mieć z tego prawie taką samą radochę, jak granie ze śledzeniem wszystkich wątków, motywów itd.

Taka gra natomiast nie ma sensu w przypadku np. Planescape Torment. Po prostu nie ten gatunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Niemal wszystkie pełne gry z CD-Action są w angielskiej wersji. Czy to nie dziwne, że przyczepili się akurat do Gun Metala, w którym rozumienie i tak dosyć skąpego tekstu ma znikomy wpływ na rozgrywkę? Bo mnie to zastanawia... :-k

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu, nie mam sily wypowiadac reszty ok 30 gierek ktorych kompletnienie nie czaje np. Ciwilization (czy jakos taq), wiec akurat trafilo na nowa gierke. Mnie az tak to nie przeszkadza. Tylko czasem fajnie jest zobaczyc rodzimy jezyk podczas grania w jakas fajna gierke, a to ze mam problem z angielskim powoduje ze czasami latwiej mi grac w jezyku niemieckim, ale to juz inna bajka! :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest dobra a nawet bardzo dobra, grafika jest jedna z leprzych w grach (jak narazie ale znając technike to szybko to się zmieni). Gierce nie mam co zażucić tylko jedna misja mnie denerwuje.Macie do niej jakieś kody?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Bądź meżczyzna i nie poddawaj się tak szybko. GM nie jest trudniejszy od przeciętnej platformówki. Przejdź bez kodów, a satysfakcja będzie większa. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, z kąd wy bierzecie kasę na dobrego PC, a do tego jeszcze na konsolę, i jeszcze na gry. Ja nie wiem, czy wasi rodzice to biznesmeni, czy (za przeproszeniem kradniecie -->to oczywiście żart).

Mnie na tyle nie stać :cry: :cry: :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, z kąd wy bierzecie kasę na (...) i jeszcze na gry. Mnie na tyle nie stać :cry: :cry: :cry:

hehe no właśnie skąd bierzecie kasę na gry ? Szczególnie Ci co wypowiedają się o 10 najnowszych grach na raz (oxczywiście każdą już ukończyki na hard'zie :wink: ) :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd kasę? Cóż, podstawa to oszczędność i dobre gospodarowanie. Druga rzecz ta zapewnienie sobie w mierę stałych dochodów (legalnych żeby nie było;)

hehe czytaj mój post między wierszami :twisted: :wink: - RoZy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuję to od dawna, ale i tak starcza mi na stare gierki. Ale większość pożyczam od kumpli "na parę dni" po czym za każdym razem, gdy pytają mnie, czy odniosłem mówię z niewinnym uśmieszkiem, że zapomniałem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie banal.... Kasze się oszczędza i się ma , tylko ja nie inwestuje w kąpa full kasy np. jak mam kupić gre za powiecny 100zeta to wole tą kase przeznaczyć na tuning motoru, ale jak wiadomo zimą sobie motorem nie pojeżdze więc troche też w kąpa inwestuje, ale latem kąp zostaje żadko odpalany..... Latem to 24h na moto ale zimą nie ma co robić to tylko net i gry.Takie życie pieniądze są poto aby je wydawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie banal.... Kasze się oszczędza i się ma , tylko ja nie inwestuje w kąpa full kasy np. jak mam kupić gre za powiecny 100zeta to wole tą kase przeznaczyć na tuning motoru, ale jak wiadomo zimą sobie motorem nie pojeżdze więc troche też w kąpa inwestuje, ale latem kąp zostaje żadko odpalany..... Latem to 24h na moto ale zimą nie ma co robić to tylko net i gry.Takie życie pieniądze są poto aby je wydawać.

Tylko, że te pieniądze trzeba mieć.

Poza tym ja również porzyczam gry od kumpli bo na pewno nie wyrobiłbym się w tylu tematach :!: Zacznijmy od tego, że trzeba mieć z czego oszczędzać, a ja takową możliwość mam ale ok 15 zl miesiecznie, więc nie zabardzo stać mnie na gierki, ale uzbierałem na (ostatnio) NFS, i wcale się nie zawiodłem (ale to już inny temat) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu naczelnego CDA wstydziłbym się wręcz twierdzenia że Gun Metal jest sporo warte – bo jest warte bardzo niewiele. Bowiem Gun Metal to takie po prostu Dialo 2 przyszlosci!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu naczelnego CDA wstydziłbym się wręcz twierdzenia że Gun Metal jest sporo warte – bo jest warte bardzo niewiele. Bowiem Gun Metal to takie po prostu Dialo 2 przyszlosci!

Czy kiedyś w tym życiu zamieścisz choć jedą pełną odpowiedź :?: :evil:

Podaj choć jeden argument (ale nie w stylu nie umiem w nią grać, czy coś takiego), a najlepiej kilka i nimi uzasadnij swoją odpowiedź.

Nie wiem co łączy Gun Metal'a z Diablo 2, ale tego już się nie będę czepiał, bo to twóje zdanie, którego nie zmienię, ale powiedz (napisz) mi co takiego podobnego jest w tych grach (i nie to że w obydwóch występuje bohater) :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o to, że GM zdobędzie taką samą popularność w przyszłości jaką cieszy się teraz Diablo2. Ale mogę się mylić :)

No właśnie Diablo2 cieszy się popularnością, a On napisał, że Gun Metal jest wart niewiele!! Więc ja już nie wiem o co w tym biega :P

Ja mam nadzieję, że gra zrobi taką furorę jaq Diablo2, wtedy CDA byłoby zadowolone z samych siebie, że wydali takiego hiciora :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką popularnością cieszyłyby się archiwalia! Pewnie musieliby dodrukować! ;) Ale to mało prawdopodobne - gra mimo tego, że jest dobra nie zdobywa dużej popularności. Nie wiem czy GM jest wydawany na rynku konsol, ale tam chyba zdobyłby więcej nabywców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...