Skocz do zawartości
losiek_bp

Problemy z portami USB

Polecane posty

Hej. Zmieniłem ostatnio procesor, a w związku z tym i płytę główną. Padło na Gigabyte X Gaming Z790. Nie wiem czy problem akurat dotyczy samej płyty, czy coś innego szwankuje. Ale mam zasadniczo dwa kłopoty, dotyczące portów usb:

1. Nie ma żadnego znaczenia kiedy, czy to w trakcie gry czy oglądania youtube'a sporadycznie zdarza się, że słuchawki na usb (Spc Gear Viro Plus) zaczynają szumieć i trzeszczeć i konieczna jest z reguły zmiana w ustawieniach dźwięku na inną pozycję a potem z powrotem na słuchawki i jest ok (nie zawsze to jednak pomagało), co więcej kilka razy zdarzyło się, że wraz z problemem ze słuchawkami "padły" na kilkadziesiąt sekund pozostałe porty usb, tam gdzie podłączona jest mysz i klawiatura;

2. w trakcie kopiowania filmów na zewnętrzny dysk wszystko jest ok, po zgraniu uruchamiam klip z tego dysku i działa, jednakże po odłączeniu dysku i ponownym jego podłączeniu, ewentualnie do innego komputera nagle wyskakuje błąd, że filmu nie można zrenderować i się nie uruchamia. Sam klip jest dobry, próbowałem renderować w różnych ustawieniach, mimo to problem dalej występuje.

Czy ktoś spoktał się z czymś takim i wie jak sobie z tym poradzić? Dla mnie to jest mega nietypowe, co uniemożliwia mi znalezienie jakiegoś rozwiązania w necie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...