Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jedi17

Rozwiązany: Diablo 2, battlenet

Polecane posty

Witam. Mam problem z grą zamieszczoną w temacie gdy chcę grać na BattleNet wyskakuje mi taki komunikat. Mam orginał, a że w BARDZO podstawowym stopniu znam angielski nie bardzo i na podanej nan screen'ie stronie wyskakiwał mi error nie bardzo wiedziałem co zrobić. Proszę o szybką pomoc!!!

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

post-69629-1250684207_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluj grę i zaktualizuj ją za pomocą patcha stąd, być może gra się błędnie zaktualizował przez BN.

BTW, ten "problem" był swego czasu powszechny wśród osób korzystających z cracków, ale skoro twierdzisz, że gra jest oryginalna... Nie masz przypadkiem zainstalowanego jakiegoś moda lub nieoficjalnego patcha (np. high resolution patcha - nie wiem, w jakim stopniu miesza on w plikach gry, ale może być winowajcą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi taki komunikat wyskoczył jeszcze wczoraj, jak odpalałem swojego diablosa na lapku. Gdy chciałem ściągnąc patcha manualnie - to okazalo się ze serwy bnetu są przeciązone. Uruchomilem gierkę jeszcze raz, i zaktualizowało się samo.

Z bnetem teraz będzie dużo problemow, bo blizz prawdopodobnie zamyka kolejne serwy dla diablo 2, na ktorym nie da sie już wiele zarobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...