Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dives

PS3 Slim Potwierdzone!

Polecane posty

@DanteSynSpardy

Oficjalna cena dotychczas wynosiła 1699zł, a sprzedawali w sklepach(np. ultimie) po 1399zł, czyli 300zł taniej. Teraz powinno być podobnie (1100zł zamiast 1400zł). Wydaje się to logiczne, nie? :dry:

No ta i może mi powiesz że zaraz po premierze będzie za 1100 zł. A może za darmo ją będą rozdawać co?

Niestety nie jest to logiczne dla DanteSynSpardy .

Najpierw mówi że raczej będzie pakiet z jakąś grą niż cena wyniesie ok. 1100 zl, potem się wypiera, sam już tego pana nie rozumiem. W każdym razie nie ważne, mógłby jednak popatrzeć ceny i jak było wcześniej.

Wiem że tak napisałem nie zrozumiale ale miałem na myśli że może kiedyś będą takie ceny ale na pewno nie teraz. Wydaje mi się że prędzej grę dodadzą niż taka będzie obniżka ale za parę miesięcy może jest to możliwe. Dobra przepraszam za zamieszanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu Dante :kiss:

Może masz rację, chociaż ja tu celuję w wyższość Świat Bożego Narodzenia nad Wielkanocą . hehe :geek: Zresztą i tak nie kupię , bo TV nie mam :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie porównanie wersji fat i slim. http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=2111

Szczerze mówiąc nowe PS3 nie jest dużo mniejsze od starej wersji (różnica pomiędzy PS2 slim i fat była dwukrotna). Design też jest dyskusyjny. Tak naprawdę jedyny (no ale najważniejszy) powód do kupna odchudzonej wersji PlayStation to niższa cena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na tym forum nowy

Co do PS3 slim, trochę mniejszy rozmiar, niższa cena, większy dysk, zmiana plastiku na matowy (jak dla mnie największy plus, nie po to wydaje 1300 złotych na sprzęt by po paru dniach obudowa była porysowana i zalegała na nim gruba warstwa kurzu), niższy pobór prądu- to są największe plusy, trochę gorzej z designem. Gdy wejdzie PS3 Slim liczę na duży obniżki starszych modeli, gdzieś do przedziału 900-1100 (na Ultimie już można kupić wersje 40 GB za 1090 złotych).

Zapomniałem na Ultimie jest pre-order PS3 Slim za 1299 złotych plus gra Killzone 2, gdybym miał kasę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli niewiele mniej od PS3. A tak nie powinno być. Ale wiadomo, Polska.

Co do odchudzonej PS3. Nie przypadł mi design do gustu. Jest może nie tyle wulgarny, co trąci kiczem. PS3 wygląda na taki futurystyczny, ekskluzywny sprzęt, na dodatek patrzący z pańską pogardą i wyniosłością na wygląd innych konsol (choć malutkie Wii odważnie się stawia temuż). PS3 slim natomiast wygląda jakby cofnęło się do poprzedniej generacji i chciało pokazać jak mogło by obłe PS2 wyglądać.

Gdyby lśniące piano black tu wykorzystać, a i literki żywcem przenieść ze starszego modelu, może i zastanowiłbym się nad zakupem. A tak zostaje przy obecnej wersji.

Natomiast inaczej sprawa wygląda z PSP Go, które zachwyca, choć designersko obecne PSP jest wybitne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...