Jump to content
chances

REKLAMA W GOOGLE ADS

Recommended Posts

Ogólnie to zależy głównie od Twojego celu. Jeśli chcesz mieć bezpośrednio opłacane linki w wyszukiwarce (bo tym są właśnie reklamy tekstowe ), wtedy płacisz każdorazowo za wejście w Twój link. Wtedy pokazujesz się ludziom, którzy szukają konkretnych wyrażeń.
Największe znaczenie w przypadku takich kampanii, ma to co klienci zobaczą na starcie (to może pokazać przy okazji, czy nie przyda Ci się audyt sklepu klient wyjdzie jeśli np. strona będzie mało przyjazna użytkownikom)
Jeśli jednak bardziej Ci zależy by Twoja marka była lepiej rozpoznawalna (reklamy graficzne) to wtedy do tego służą różnego rodzaju banery.
Tam możesz umieszczać chociażby informacje dotyczące promocji w sklepie itd. Więc działa przyciąganie . Od siebie polecam raczej kontakt z agencją marketingu internetowego https://kohai.pl/ Powinni podpowiedzieć co da najlepsze rezulaty tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Budowanie marki, która jest rozpoznawalna, czyli to o czym mówisz: nie muszę patrzeć na nazwę marki by wiedzieć czyja jest - zaczyna się najpierw od stworzenia fundamentów marki, czyli całej strategii komunikacji. Musisz odpowiedzieć sobie na pytania typu: co i do kogo chcę mówić i jaki efekt chcę osiągnąć. Warto tu się tez zastanowić: jak bym chciała rozwinąć markę w przyszłości.
Następnie pod tę wizję swojej marki tworzy się identyfikację wizualną, czyli odpowiedni dobór kolorów, fontów czasem również wzorów.
I to właśnie dzięki temu wiesz do kogo należy ta marka.
Natomiast późniejsza cała reszta to realizowanie strategii komunikacji. Po co mowisz do odbiorców to co mowisz.
Autentyczność? Spontaniczność? To tylko elementy budowania świadomości marki u klientow. Przede wszystkim musi być obrany główny cel.

Jeśli szukasz firmy do pozycjonowania. możesz skontaktować się na przykład z nimi https://wzrosty.pl/pozycjonowanie-stron-aleksandrow/ Oferują pozycjonowanie www Aleksandrów. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...