Skocz do zawartości
kacpee

Prowadzenie sklepu online

Polecane posty

Mam pytanko do osób które siedza w temacie sprzedają na różnych sklepach.

Chciałbym zmienić sklep z Presty np. Na shoper lub mam możliwość zrobienia czegoś na własnym silniku ale żeby było bardzo proste w obsłudze, co będzie lepsze.

Chodzi mi o maksymalną prostotę i dobrą integrację z BL.

Może jakieś plusy i minusy, ktoś sie przenosił jakie odczucia po zmianie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co takiego nie odpowiada ci w preście. Jeżeli masz mozliwość zrobienia czegoś swojego to zdecydowanie masz również możliwość napisania modułów, templateów dla presty tak aby pasowały pod Twoje wymagania, a reszta jest w gotowych darmowych lub płatnych. w 2009 sam pisałemcały sklep bo nie było wówczas takich rozwiązań w zakresie jaki byłby możliwy do adaptacji dla mnie. Zajęło mi to rok ( po godzinach ) z ogarnięciem FO i BO i wszelkim płatnościami i automatyzacją wysyłek ( a wtedy poczta ani kurierzy nie mieli API). Było fajne wyzwanie i satysfakcja i...........nic więcej - reszta to ciągłe ghrzebanie w kodzie bo np. bramka płatności coś zmieniła, albo aktualizacja przeglądarki i jakiś bug, albo na serwerze akyualizacja php i brak możliwości zejścia do mojej wersji aby wszystko hulało - Rzeźnia. Od kilku lat jestem na preście - oczywiście grzebię w kodzie "bo lubię" a nie bo muszę, napisałem sobie odpowiednie moduły, grzebię w templatkachjak mam ochotę na dodanie czegoś ale cała reszta stabilna od lat a jak ktoś coś zmieni u siebie( broker, kurier itp) to ma nowy moduł do aktualizacji i bangla to ok. P.S. - jak masz trochę wiedzy, albo jak masz ochotę się douczyć programowania i lubisz też i to robić to żaden abonament nie wchodzi w grę( to strata pieniędzy).

Jeśli chodzi o opisy produktów w sklepie to zamawiam tutaj:

https://tekstokracja.pl/copywriting/

Profesjonalnie realizują zlecenia na copywriting.

 

Edytowano przez chances
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...