Skocz do zawartości
chances

Wasze must have na studiach

Polecane posty

Zeszyt a4 gruby. Zrobilam w nim przekladki wiec starczyl na dwa lata na wszystkie przedmioty, byl moim kompendium wiedzy. Kalkulator (zależy jakie studia) ja robilam inżynierię. I dlugopis.

W laptopy się nie bawilam bo szybciej gryzmolic na kartce. Byli tacy co podejmowali próby na laptopie pisania ale w efekcie pożyczali zeszyty bo nie zdążyli pisać.

Kartki a4 również w kratke na kolokwia. Jest ich dużo i jak doświadczenie mówi kazdy pożycza od każdego 

Obowiazkowo termos z kawą, torebka mieszcząca zeszyt a4 plus to co wymieniłam.

A i telefon z dobrym internetem. Bardzo dużo bedzie potrzebny. Aktualnie jestem szczęśliwą posiadaczką najnowszego Iphone https://ispot.pl/iphone-14-czerwony

I z pełnym przekonaniem mogę napisać, ze na dzień dzisiejszy jest to najlepszy możliwy smartfon z najlepszym aparatem jaki możesz zakupić. 

W domu: drukarka i laptop. W szkole bylo mi to nie potrzebne za to w domu drukarka nie stygła.

 

Edytowano przez kamdo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam  termos Contigo West Loop - łatwo się go czyści, a zakrętkę można myć w zmywarce. Nie ma opcji żeby się wylał, trzyma temperaturę i dostępnie w wielu wersjach kolorystycznych.

Najlepiej wejść sobie na ich stronę online, obecnie ten model jest w dobrej cenie:

https://kubekcontigo.pl/pol_m_Kubki-termiczne-1005.html

Plus butelka z filtrem na wodę! 

Edytowano przez bendzo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...