Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rumbur

Dungeons & Dragons Online Lamannia

Polecane posty

Dobra od początku, załapałem się na betę gdzieś tak w czerwcu, założyłem konto, ale gdzieś po drodze się dowiedziałem że gra zajmuje ok. 5 giga, co mnie usadziło w miejscu. Jednak kilka dni temu miałem wolny czas, więc przeszukałem skrzynkę mailową, znalazłem maila z tą całą betą i ściągłem D&D O: Lamannia, w sumie fajnie pobrało 200 mega i można grać, cała reszta ( tych 5 giga ) ściąga się w czasie gry. No ale dzisiaj wynikły hocki klocki nie da się zalogować, później wyskakuje error a przecież normalnie grałem jeszcze rano, ale nie o tym chcę mówić. CHCIAŁBYM PROSIĆ O POMOC KOGOKOLWIEK kto wie czy ta cała lamannia ( co za głupia nazwa ):

1) to klient beta gry który przejdzie w pełną wersję ( kiedyś tam )

2) czy są jeszcze inne klienty gry i czy są one darmowe ( słyszałem o tym stormbreach czy coś takiego ale co to jest to nie wiem, jeśli to jest inny klient to czy muszę ściągać cały content na nowo?? )

3. Czy w ogóle są jacyś polacy w tą grę grający??

Jeszcze jedno, nie jestem typem człowieka co nie sprawdza forum przed napisaniem tematu, problem polega na tym że z oficjalnego forum nic nie wynika. Ludzie grałem już w pi razy oko 12 gier mmorpg, nawet w takie gry jak ran online o którym pewnie większość nie słyszała, ale to jest największy burdel zwany forum jaki mi dany było oglądać. Mimo że jestem zalogowany jako użytkownik nie wolno mi pisać postów, tworzyć tematów, a do niektórych tematów nie mam wejścia mimo że w teorii są ogólno dostępne. Nie ma opcji PM, w każdym razie ja takiej nie uświadczyłem, do tech supportu nie będę słał maila bo to jest zbyteczne. Ponadto na liście serwerów nie ma czegoś takiego jak Lamannia. Od 2 godzin kombinuję i przeszukuję ich forum, bo nie zamierzam tracić czasu na klienta gry ( mamy na myśli Lamannię ) który okaże się tylko próbką czy czymś innym, a prawdziwy klient który później przeistoczy się w pełną wersję gry będę musiał pobrać ponownie ( 5 giga z hakiem... eh) Z góry dziękuje za chociaż przeczytanie tego przydługiego postu, jeśli coś jest niezrozumiałe zwalcie to na moje zmęczeni spowodowane przedzieraniem się przez ich forum, kto jest chętny nie sam sprawdzi

http://www.ddo.com

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...