Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

margarynka

GTX260, 450W uciagnie>?

Polecane posty

No wlasnie sie zastanawiam czy zasilacz tez trzeba bedzie wymieniac, czy jednak sie obedzie...

Core2Duo E6320@2.3

MSI P35 Neo2

2xPatriot 1gb 800mhz

Chieftec 450W

O czyms zapomnialem? Chyba nie :P

Do tej pory uzywalem Radka 1950Pro.

Zdaje sobie sprawe ze moga byc problemy z wykorzystaniem karty w calosci(procek, no i plyta jest jeszcze na pci-e 1 a nie 2.0(chyba xD)),

ale akurat jest przecena i warto by kupic nawet poznej procka.:)

Chyba, ze zasilacz nie uciagnie na 100%...wtedy prosze o doradzenie jakiejs sensownej karty(model, bez linkow, az tak glupi to nie jestem, znajde se :P)

Dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki podaje się po to aby nie tracić czasu na szukanie karty po necie lub aby podać KONKRETNY model ( a nie że głupim podajemy, to nie tak ) Natomiast co do zasilacza, nawet markowa, dobra 400-setka mysle ze by starczyła ( choć napewno pracowała by na granicy swoich mozliwosci ) więc o zasiłke nie masz co sie martwić. A tak swoją drogą to jaką wersje GTX 260 wybrałes..?

Aha jeszcze pytałeś sie o PCIe. Nie ważne, że twoja płyta nie wspiera v 2.0 , ponieważ i tak PCIe 2.0 jest kompatybilne wstecznie ( dobrze powiedziałem? ) tzn ze jesli płyta nie obsługuje wersji 2,0 to działa w wersji 1.1, a to znaczy, że trzeba podłaczyć dodatkowe zasilanie ( przy 2.0 nie trzeba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pixmania.co.uk/uk/uk/2631227/ar...-synergy-8.html

dokladnie ta karte :)

A to przy PCI-E 2.0 a 1 nie ma zadnej roznicy przepustowosci? O kurde to jednak glupi jestem...Swiecie przekonany ze to wolniejsze jest xD

To dzieki za odpowiedz, zdecyudowanie pomogla :D

A jeszcze codo tego procka- myslicie ze trzeba bedzie wymienic na pewno zeby wykorzystac ta karte efektywnie, czy da rade?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniać go nie musisz tylko kupić chłodzenie na niego i go kręcić . ram masz ok mobo tak samo więc możesz grafę brać ,tylko nie wiem czy ta twoja nie jest z I edycji tych kart

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...