Skocz do zawartości
ArczaaN

Pad xbox do komputera PC

Polecane posty

Witam, myślę nad kupnem pada bezprzewodowego który będzie podłączony  do stacjonarnego PC. Obecnie mam 2 wysłużone pady od xbox'a 360 oraz adapter (żeby działały bezprzewodowo).

Stąd moje pytania, czy nowy pad (myślę np. nad takim https://mediamarkt.pl/konsole-i-gry/kontroler-bezprzewodowy-microsoft-qat-00002-xbox-blue?gclid=Cj0KCQiAqbyNBhC2ARIsALDwAsC56BnTvreiDsy33j2qQepEu9A3HU4XLqEpSXoh2dDRaugIRn5oyf4aAqYBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds) bez problemu połączy się ze starym adapterem, czy jednak trzeba kupić nowy? Czy będzie możliwość jednoczesnego podłączenia nowego i starego pada do jednego adaptera?
Dzięki z góry za odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Chociaż jeśli chcesz łączyć kilka takich nowych padów jednocześnie (np. 2), to lepiej kupić oryginalny adapter - https://www.xbox.com/pl-PL/accessories/adapters/wireless-adapter-windows - wtedy masz pewność, że będzie wszystko śmigać. Ja mam adapter Bluetooth od Asusa i przy dwóch podłączonych padach potrafi nie działać poprawnie (zrywa czasami połączenie). Przy jednym padzie nie ma problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć podpięte naraz oba adaptery i korzystać ze wszystkich padów. Po prostu stary adapter nie obsłuży nowych padów i vice versa. Sam się dopiero co przesiadłem z bezprzewodowego pada 360 na Xbox Series, i nie ma problemu z korzystaniem z obu naraz.

Od siebie polecam zaktualizowanie firmware nowego pada (apką Xbox Accessories), bo mi na tym fabrycznym gubił połączenie Bluetooth, na świeżym jest już OK. (witamy w 2021, nawet gamepady trzeba aktualizować)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...