Skocz do zawartości

Counter Strike (seria)


Gość kabura

Polecane posty

gralem we wszystkie gry jakie wymieniles Online bo faktycznie te jeszcze daja rade na moim sprzecie ;P no i nie moge powiedzieć, że są do (_:_) bo to nieprawda, są spoko, fajne i w ogole przyjemnie sie w nie gra, ale nie maja tego czegos co ma CS hahah :D duze mapy? axis vs allies? oldschoolowe bronie? hmmm to jest wlasnie to czego w CSie nie ma :P a co jest? kazdy kto gral ten raczej wie :P nie mowie tu o dzieciach przed mutacja czy o nawiazywaniu nowych kontaktow lecz o samej rozgrywce, dynamice gry ;) niby kazda z wymienionych przez Ciebie gier polega na tym samym.. strzelaniu ;) a strzelanie w CSie tez jest inne ;P

ale i tak glownym powodem przez ktorego jeszcze trzymam przy CSie sa jego wymagania sprzetowe i to co wyzej napisalem :E ale to sie wkrotce zmieni bo nabywam sprzeciora ktory pozwoli mi odpalic najnowsze produkcje i licze na to, że STEAM przestanie mi sluzyc juz tylko jako launcher CSa.. lepiej, przestanie nim byc w ogole :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Szczerze?

Ja cie rozumiem, mnie też na początku cs nie wciągał, trudno się zaczyna, podczas gdy w CoD jest ryb single player i poziomy trudnosci.

Gdy przesiąknięty CoD2 usiadłem do csa i zacząłem grac jak w CoD to Barrdzo szybko byłem martwy.

Cs jest inny, dużo bardziej realistyczny niż inne gry i dlatego tylko niektórzy go lubią.

Z innej beczki.

Kiedys gralem sporo na servie PolandNoSteam. I mimo, że admini to dorośli ludzie, kochają cs chociaż są najbardziej porrąbani ludźmi jakich widzialem.

I kupa zabawy i masa śmiechu byla, gdy przyszło dziecko, podłożyło karnister na respie - bron specjalna na tym servie i polowa ttków byla martwa.

Zdarzało się to czasem i chociaż wkur..rzało to nie raz leżałem ze śmiechu.

Poza tym nonsteamowcy to nie zapalenie piraci - to normalni ludzie, a to, że nie mają steama to wina niektórych steamowcow ktorzy rozpuszczaja pogloske ze steam to abonament albo i samych nonsteamowcow, którym sie po prostu nie chce kupic steama z samego lenistwa.

To tacy sami gracze jak wy i sa tam dzieci, pro, porządni ludzie i parapety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na wielu serwerach na których grały takie ,,botki". Najgorsze jest to że tam nie ma adminów, którzy pilnowali by takich 10-latków. Kiedyś były fajne serwery (szczególnie klanowe), na których można było normalnie pograć i nie było żadnych cheatów, a teraz... ach szkoda gadać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiecie szukać serwów... eh... jak sie dobrze poszuka to można znależć super serwery gdzie graja spoko ludzie, czitów nie ma a na serwie prawie non stop jest jakis admin... no i jeszcze sloty czasem są wolne :P poza tym zawsze mozna wbic na stera... albo na jkais zagraniczny serw...szczególnie wesoło sie bije rusków... :) a co do 10-latków to są śmieszne i gdzieś przecież sie muszą uczyć grać nie? poza tym znam kilku którzy są lepsi ode mnei chociaż w cs-a z przerwami gram półtora roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o serwery to polecam to w CSS polecam Coolnet u wujka i maszyny. Serwer raczej dla starszych graczy i dla tych, ktorych nie razi bardzo wulgarne slownictwo. Pomijajac nie mile przyjecie kazdego nowego gracza serwer bardzo ciekawy i nawet spoko ludzie tam graja. Serwer takze udowadnia, ze wulgaryzm moze byc niezlym powodem do smiechu. Kolejna zaleta jest to, ze jesli zginiesz to mozesz sie wyladowac i nikt ci za bluzganie bana nie da. Choc wydaje sie to glupie to serwer wlasnie dzieki takiemu luznemu traktowaniu zasad przyciaga. I jeszcze jedna uwaga: na serwerze prawie zawsze jest admin i jezeli ktos nie gra zespolowo (wiekszosc osob posiada komunikacje glosowa, ale to nie obowiazek) dostaje bana. Wbrew pozorom serwer ma dosc mocny regulamin choc go nie wyswietla, ale wystarczy grac z sensem i nie obrazac innych a bedzie dobrze.

Ja chcialem sie jeszcze zapytac o roznego rodzaju bindy. Jak robi sie binda na jakas fajna 'odzywke'? Czy da sie zrobic binda na szybki obrot 180 stopni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS 1.6 jest super (choć ma wiele błędów :confused: ) .Jak się umie grać to jest fajnie ale jak się zaczyna to kaszana też kiedyś zaczynałem i postanowiłem na botach grać po 12 i na easy z czasem na trudniejsze a później grałem na necie i było super.

Jedną z wad jest to że jest mało broni a najlepsze to AWP m4a1 ak-47 a z pistletów desert eagle ogólnie fajnie ale to za malo

CS:Source w porównaniu z 1.6 słaby całkiem inaczej się gra i ogólnie beznadzieja

CZITY jak mnie to wk****a .Jak można czity włączać normalnie kto wlącza to jest ciota i grać nie umie .Na botach niech sobie włączają ale na necie tragedia .Są serwy co admini pilnują to gra się super

gram z przerwami (czasami miesiecznymi ) 2 lata ale gram słabo :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rok temu przesiadlem z CS 1.6 na Source i wcale nie jest zle, a nawet lepiej. W dodatku w CSS jak sie ma odpowiedniego skilla i trening z bronmi to Famas i Gail sa rownie dobre co AK47 i M4. Jedyne co mnie wkurza to to, ze na CSS nie ma normalnych serwerow z modem Warcrafta; jesli jakis sie znajdzie to zazwyczaj same dzieci graja, a ich glos w mikrofonie to tragedia.:/ W dodatku skille w WC mod na CSS nie sa zrownowazone i sa stanowczo zbyt efektywne (choc to moze mi sie tylko wydaje). To skille staly sie glowna bronia do ktorych m4 jest tylko dodatkiem, a powinno byc inaczej. Czity niestety sa w kazdej grze i choc w CS zawsze bylo ich najwiecej to trzeba pamietac, ze ta gra ma najwiecej graczy, ale i tak wielu z nich boi sie banow na VAC secured serwerach bo wtedy nowego CSa trzeba kupowac, a tani nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość HighScoRe

Ja to powiem tak: Jeśli chcecie grać TP to CS:S, jeśli macie ambicje by grać w ESL to CS:S, ale jeśli chcecie grać dla przyjemności np. w mody takie jak ZombieMod czy Soccerjam to tylko i wyłącznie CS 1.6 :D Co prawda w CS:S też są, niektórzy mówią,że jest więcej opcji, ale powiedzmy sobie szczerze - w 1.6 jest nieporównywalnie lepszy KLIMAT i jeszcze raz KLIMAT ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz CSS naprawdę mnie wciągnoł... strzela się dużo lepiej niż w 1.6 i do tego jeszcze dochodzi lepsza fizyka...

Co do zombie moda to dla mnie jest to tragedia, po chwili go wyłączyłem i poszedłem na zombiemoda w WaWie który jest kilkanaście razy bardziej rozbudowany a przez to bardziej wciągający.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w CSS polecam serwer zombie z FRAGZONE.EU - bardzo fajni ludzie, klimat i rozgrywka. Zombiemod nie jest moze tak rozbudowany jak ten w CoDach, ale jest poprostu swietny!!!! W przeciwienstwie do CS 1.6 i CoD4, CoD:WaW to w CSS nawieksza role w zombiakach odgrywa fizyka i byl to strzal w dziesiatke bo barykadowanie sie roznymi przedmiotami jest naprawde emocjonujace.

Tak jak pisal moj przedmowca - fizyka po przejsciu z CS 1.6 wydaje sie obledna! Zreszta nawet jesli do CSS podchodzisz wracajac od najnowaszych czesci CoD to i tak fizyka mile sie zaskoczy, gdyz ciala nie sa tylko nie ruchomymi workami ziemniakow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO CS:S = shit :P hahaha 1.6 roxXx zawsze i wciąż ;) mam obydwie gry ;) i Source mnie tak nie jara ;p ktoś wyżej napisał, że niby lepiej się strzela w Sourcie ;P gdzie ty masz oczy człowieku :whistling: ofc. kazdy ma swoje zdanie ale nie moglem wytrzymac ;P strzelanie w Sourcie to jedna wielka kupa ;).. a co do fizyki.. to tak nie mozna nic w 1.6 przewrócić na bok ani przesunąć ;) ale po co to komu :P wystarczy, że widać jak buła wchodzi między oczy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi ta gra w ogóle sie nie podoba. Jest tam tyle błędów że ta gra to katorga. Jak w to grałem to na jednym serwie śrenio po 15 razy ginąłem bo ktoś załatwił mnie strzelając przez ścianę. :down:

P.S

Zdecydowanie wolę np. Battlefielda 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie przez sciany to tez jeden z 'tylu bledow'? To, ze ginales 15 razy na mape to wina kompletnego braku skilla bo jakos inni na serwie mieli lepszy wynik prawda? Co do 'lepszego strzelania' to jest to wrazenie mocno subiektywne i jak sie mowi sa gusta i gusciki.:P Ja wole CSS, ale tak naprawde obie gry sa swietne i niemal identyczne (bo jedyna roznica to wiecej trojkatow na kazdy elemnt 3D + nieco inne zachowanie broni. Mi przejscie z CS 1.6 do CSS nie sprawialo zadnych problemow i trudnosci bo obie gry sa bezkonkurencyjne. Niedowno wrocilem do CSS od CoD4 i przynajmniej sie nie irytuje gdy mnie jakis debil z 'noobowska' bronia zjedzie. To dlatego, ze w CSie nie ma noobowskich broni (z wyjatkiem lamerki, ale jest ona zakazana na prawie kazdym znanym mi serwie).

Wydaje mi sie tez, ze glownym powodem dlaczego CoDy i inne sieciowki nigdy nie przewyzszyly CSa jest to, ze w CS liczy sie celnosc i precyzja. W innych grach nie strzelamy banki 'na sile' bo wiemy ze tylko wtedy mamy okazje sprzatnac kogos na miejscu. Szczegolnie tryb HC w CoD sprawia, iz czesto zamiast skilla liczy sie bron/szczescie/szybka i bezmyslna reka (spray and pray).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio grałem u kolegi w CS (NS) na serwerze jego kolegi czy brata(nie pamiętam) i byłem zdziwiony poziomem graczy na serwerach NS! Tam spokojnie miałem staty 14 na 5 czy 10 na 2 co na serwerach Steam jest jak na razie dla mnie poza zasięgiem(regularnie w cs gram półtora miesiąca). Trochę się zdziwiłem że gram tak samo (czasami lepiej) od tych co grają minimum pół roku. Jednak Steam to inna liga. Wiem że to też zależy od ludzi ale to moje wrażenia po 1-2 godz grania na serwerze NS.

Ja już z 3 tyg gram na de_rats2k4(chociaż mam mało ostatnio czasu) i dalej mi się nie znudziła. Wprawdzie serwer jest niemiecki ale można trafić na kilku fajnych polaków. Tych łatwo wyłapać bo często rzucają łaciną typu kur#$ czy ja pier#$%^ :D Ma to swój klimat :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie sprawdzałem, ale podobno jak się ktoś przerzuca z CS:S na 1.6 to musi się znowu nauczyć w to grać ;p

Wiesz, ze to prawda?xD Trzeba przyznac, ze mapki bedziesz znal na pamiec (d1, d2, office itp.), ale roznica w celowaniu i strzelaniu jest powalajaca. Ale w CSS gra mi sie lepiej tzn. tak jak ktos powiedzial juz wczesniej strzela sie lepiej. Wczesniej myslalem, ze to kwestia przyzwyczajenia, ale ostatnio pogralem troche w CS1.6 i musze powiedziec, ze widac az za bardzo ile lat minelo od jej powstania (nie mowie tu o grafie tylko wlasnie o strzelaniu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grałem w CS 1.6 i CZ. Najpierw grałem na Non-Steam, ale już w pierwszym miesiącu, miałem świetne staty (chyba, że ktoś na "czitach" jeździł). Szybko zainwestowałem w Steam. Teraz gram mniej, ale regularnie, nie chce później uczyć się od nowa :D. Gra może zniechęcić na początku, bo tutaj nikt nie jest Rambo, ale jak się już w to wkręcisz, szybko nie rzucisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogule nie rozumiem ludzli WIELCE FOCHUJĄCYCH NA (jak oni to określają) "KAMPERÓW". To jest gra, skoro ktoś stworzył do niej takie rodzaje broni ("KAMPY") a nie inne to znaczy, że po coś to jest. Po co? DO GRY!!! To tylko gra a w 100 % nic na tym nie tracimy (jak zginiesz od "KAMPY" komornik nie zapuka, ZUS nie żąda kasy itp.) Pozdrawiam wszystkich którzy: PLAY FOR FUN!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń zrobili, ale mi się nie podoba taka gra. Co to za przyjemność, że chodzisz po całej mapie, a tu koleś z ukrycia jednym strzałem przy 100 hp cie zabija? Mnie to strasznie wkurza, bo wystarczy jeden strzał by cie zabić -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas swojej gry w CS'a spotkałem takiego gościa który miaj takie szczęście że szybko strzelał, ubić sie nie dał, ale zazwyczaj TT ( ja i on byliśmy w CT) zdążyli podłożyć bombe. I zdarzyła sie taka sytuacja że ten gacz został sam i gdy zauważył pake już podłożoną zaczął do niej nawalać, nożem siekać itp a rozbroić nie umiał. Kupa śmiechu była, ale niestety już go nie spotkałem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń zrobili, ale mi się nie podoba taka gra. Co to za przyjemność, że chodzisz po całej mapie, a tu koleś z ukrycia jednym strzałem przy 100 hp cie zabija? Mnie to strasznie wkurza, bo wystarczy jeden strzał by cie zabić -.-

No to masz jakieś wypaczone pojęcie o jako tako 'realistycznych' grach. Rodzajów broni masz całkiem dużo, jedne lepiej oddane jeśli chodzi o realizm, inne gorzej. Broń typowo snajperska, czyli jak na przykładzie gry AWM, ma z zasady większy kaliber, prędkość początkową pocisku i zasięg, co czynią ją śmiercionośnym narzędziem, gdzie sama śmierć to pół biedy. Bo przecież przy tego typu broni, celne trafienie może oznaczać, że ceremonia pogrzebu będzie musiała odbyć się przy zamkniętej trumnie...

Dobra. Jak Ty masz problemy z graczami używającymi ową broń, na szeroko-pojętym FFA, gdzie poziom jest śmiesznie niski, to rzeczywiście może Cię to wkurzać.

To znak, że lepiej zmienić tytuł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz gdzie ja gram? Chętnie podam Ci ip serwera to może się sprawdzisz i ocenisz czy poziom jest rzeczywiście taki niski. Musiałeś grać na wszystkich serwerach świata...szacun. O nieruszającym celowniku nie będe wpominał bo to też realistyczne jak cholera:) W innych broniach nie dość, że jest odrzut to jeszcze nie ginie sie po jednym strzale. Ale rozumiem broń zrobiono i można grać ( coś na zasadzie "lamerskiego" P90 w CoD 4 i granatnikach w innych grach :) )

Każdy gra jak lubi tym co stworzyli twórcy i tego się trzymajmy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bez lunetki raczej łatwo nie trafisz a z lunetką poruszasz się bardzo wolno i masz ograniczone widzenie. Owszem broń mocna ale raczej nie przepakowana. A poza tym to jeśli go zauważysz to raczej możesz mu dać rade (chociaż wiem jak niektórzy dobrze grają na snajperkach). Ogólnie rzecz biorąc to broń jest droga i dlatego tak mocna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to snajperką trzeba się nauczyć grać, ale nie że jak to wspomniano już wcześniej kampić przy drzwiach albo na dachu, ale normalnie chodzić po mapie i grać. Jak kiedyś grałem w CS codziennie przez półtora roku to się skilla złapało i jak była kasa to się AWP kupowało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...