Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Counter Strike (seria)

Polecane posty

Często ilość bugów zależy od konfiguracji serwera. To jest bardzo często spotykany przypadek. Zazwyczaj wystarczy wpisać odpowiednią komendę i problem znika. A co do aktualizacji, to osobiście nie zauważyłem jakichś poważnych zmian przy poprzednich, wyjątkiem tylko zmieniony wygląd i opcje Steam. Na dodatek po tym updacie wielu graczy skarżyło się na spadek FPS w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heady idą łatwo, chodź nie wszystkim.

Ja się z tym zgodzę tak 50/50 - w moim przypadku, jak dzisiaj sobie odpaliłem i wróciłem na WarServer 24/7 Office to albo mi raz fartownie trafiały się heady kiedy rushowałem z P90 :P nawalając jak szalony... pomijam fakt, że w skrajnych sytuacjach braku kasy latałem tylko z pistoletem i np. takim .45 Tactical założyłem heada jednemu z CT, ale chwilę potem mnie dorwali no :/ Czasami idzie lepiej, czasami gorzej - jeszcze do tego dochodzi czynnik lagów / pinga/ strony technicznej czyli jak płynnie chodzi ci sprzęt (przy większej zadymie lekko się krztusi :P )

A po co aktualizjacja, ja jakoś mało bugów widuję w grze

No, ja czekam na jedną a szukając na Xfire można natrafić na coś takiego jak Counter-Strike: Source Beta a czymże ona jest? Długo już niewydaną do szerszej publiczności aktualizacją dającą nowe bajery graficzne (coś z silnika Team Fortress 2 oraz HL2: Episode 2 a także - na co liczę, jak w DoD:S - acheivmenty :P ). Ale nadal updata nie widać... może jeszcze go dopieszczają? Btw...

hl22008101020320695uc9.th.jpgthpix.gif

Statsy z partyjki... tej lepszej dla mnie

hl22008101020571537ha2.th.jpgthpix.gif

No, tu już gorzej poszło :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Cs jest jedną z najlepszych gier taktycznych w jakie grałem. Condition Zero też wymiata - mecze z botami! Usunięte Sceny - CS w singlu! - świetna rzecz! Niestety Cs 1.6 to taki ulepszony oryginał.... Ale jako seria, znakomita!!!!!!!

Taktyka w CS 1.6 po sieci - owszem, ale jak grasz z jakąś znaną sobie i zgraną ekipą chętna do odrobiny taktyki a nie szeregu indywidualności robiących sprint w kategorii 'run for frag'. Na większości publików niestety to widać, że zgracie jest albo małe albo nie ma go wcale i panuje jeden wielki chaos a wygrywa ten co ma lepszego skilla... albo czity. Co innego wszelcy pro albo klanowcy - albo przez VoIP albo TeamSpeak normalna komunikacja i pełen profesjonalizm. Co do Condition Zero - no, nawet fajne jest, taki miły umilacz czasu jak akurat Internetu nie ma, bo z botami skilla sobie nie podniesiesz ani tym bardziej taktyki nie opracujesz. Najwyżej refleks... z botami na Expercie ^^ a Deleted Scenes przyznaję - świetna rzecz. Przeszedłem większość albo wszystkie misje, polecam Secret War oraz Building Recon, dwie moje ulubione i najbardziej 'epickie'. Reszta OK, ale te górują w mojej opinii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z botami jedyne co mozna pocwiczyc to gre z wiatrowa albo awp bo trza przyznac ze skurczybyki ruchliwe sa :P

A co do zgarania to zazwyczaj mozna na nie liczyc tylko an tkaich powaznych serwach gdzie ilosc slotow lub grajacych graczy nei przekracza 14 potem robi sie zamieszanie i nic nei mozna zdzialac :( Najlepiej sie gra jakies spary ajk sei jest w kalnei albo mixy z kumplami :P to jest to i to wtedy mozna taktyke pocwiczyc cos zrobic :) polecam i zapraszam :) (nick steam Rotgiert )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprzykład grywałem w 1.6 ale gdy przerzuciłem się na CS:S to jakoś ciężko mi rówcić do 1.6 ,nawet nie chodzi o grafikę , poprostu lepiej mi się gra. Co do jakiś ciekawych rzeczy o CS to mam edycje 1.6 CZ kupioną w USA z zupełnie inną okładką niż w Polsce. Będe miał czas to wrzuce fotke xD

BTW. Na jakich gracie serwerach najczęściej w CS:S?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdy przerzuciłem się na CS:S to jakoś ciężko mi rówcić do 1.6 ,nawet nie chodzi o grafikę , poprostu lepiej mi się gra (...) BTW. Na jakich gracie serwerach najczęściej w CS:S?

Mam i wersję 1.6 oraz na silniku Source'a i nie mogę się w starszej wersji kompletnie znaleźć. Jestem totalnie ownowany, wydaje mnie się, że latają sami cziterzy z aimbotami, wallhackami itp. ustrojstwami a w Source fajniej to wygląda, mapki już mam obcykane - przynajmniej niektóre jak Office albo Dust a jeszcze poza tym mam już adresy na fajne servery typu gun game, deathmath, team deathmath gdzie nie ma one death = wait for next round. Jest rozróba, mało taktyki, ale mnie się podoba, i to bardzo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , ja tak samo grywam w deatmatch'e. Własnie , mój ulubiony Office i Dust2 , ale też jest wiele mapek do Source tworzonych przez graczy ( wiem na 1.6 też są) , które mają swój klimat i są zrobione porządnie a nie tylko pare kamieni i drzewek. I zauważyłem różnice , że w Source jest mało bardzo mało osób jadących na "czitach" a w 1.6 czasem spotykałem.. ale co tam nie ważne który Counter , ważne ,że Counter xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dobra-nie powiem, że jest świetna, bo jest w niej dużo błędów...

Można sobie w nią pograć od czasu do czasu, ale nie codziennie. (lekkie uzależnienie)

Czasami włączę Counter-Strike, dla zabicia czasu, ale muszę się przyznać, nigdy nie byłem w nią dobry. (od razu ginę...)

W każdym razie mam mieszane uczucia do tej gry.

Grafika-taka sobie, żeby nie powiedzieć fatalna.

Dźwięk-to mi się najbardziej podoba w tej grze. :lol:

Ciekawie przedstawione są tutaj modele broni, ale postacie mi się nie podobają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie przedstawione są tutaj modele broni, ale postacie mi się nie podobają...

Jeżeli mówisz o wersji 1.6 to jeśli przeszkadzają tobie dźwięki lub nie, modele broni oraz postaci (co do grafiki - nie wiem czy są jakieś mody) to zapraszam na FPSBanana, najlepsze modderskie community dla FPSów i na pewno znajdziesz coś co ciebie zadowoli :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osobiście CS 1.6 i mi gra się na prawdę przyjemnie a gra jest bardzo dobra(grafika nie jest przecież najważniejsza :D)jest kilka luk i błędów(to co ludzie potrafią wyprawiać z granatami dymnymi to po prostu szaleństwo :blink: ) ale to nie przeszkadza mi tak strasznie.Najgorszą rzeczą dla mnie jest to że mam strasznie wolny net i praktycznie nie mogę grać na serwach gdyby nie to na pewno bym grał w CS-a po kilka godzin dziennie a tak to tylko ze dwie partyjki po 30min z botami sobie popykam i tyle :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6

DeathMatch STER 91.102.113.230:27019

DeathMatch FragExecutors 77.79.239.11:27375 - IMO najlepszy dm w kraju

DeathMatch MGS 77.79.239.11:27095

SOURCE

DeathMatch GreenBullet 91.102.114.189:27016

DeathMatch STER 91.102.113.230:27016

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś podać mi jakies fajne serwery do sourca i takie na ktorych po smierci nie trzeba czekac do konca rundy? ;)
Ogólnie, wszelkie deathmatche oraz gungame'y :) Oprócz tych radzę poszukać na własną rękę oraz przez Xfire. Czasami wejdzie się na bubla, gdzie latają goście z aimbotami, mimo tego, że jest VAC, ale to bajka z tym, że żaden czit nie przejdzie ;P U mnie z kolei jest ostatnio mały zastój w Sourcowych grach, bo są inne tytuły a poza tym - mam strasznego skill'a, że tylko czasami z kumplami przeciw botom sobie strzelamy ;) Tak dla rozluźnienia...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam west_wood,choć większego nooba ode mnie trudno sobie wyobrazić.

Zawsze z grupy biegnącej pawilonem to ja dostanę heada :/,taki mój los w tej grze.Za mało gram i za późno zacząłem najwyraźniej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona mapa to de_westwood. Z niestandardowych mapek podobaja mi sie tez: aim_awp, de_lidl i surf_ski2.
Jak już mówimy o ulubionych mapkach to zdecydowanie cs_office w wersji Source'a, bo najlepiej mi na nim idzie i strasznie idzie ownowanie z P90 :) Sprayuje się aż miło ;D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...