Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kris13g

Problem z reinstalką Windowsa

Polecane posty

Witam wiem jak reinstalować windowsa ale ostatnio napotkałem taki problem gdy już odpale instalator windowsa mam dyski C i H.Windows zanjduje się na dysku C i to włąśnie jego chce sformatować aby zainstalować ponownie windowsa,ale nie mam takiej opcji czyli mogę tylko zainstalować świeży windowsa bez usuwania tamtego lub usunać partycję jak sformatować dysk C??I jeszcze pytanko czy da się sformatować dysk bez instalacji windowsa?? Np mam windowsa na C a chce sformatować H ale gdy to robie zaraz system chce instalować windowsa.

Załóż temat jeszcze raz. Tym razem zgodnie z zasadami. Na razie nie wiadomo czy chodzi Ci o Windows 7, czy o 3.11 - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Windows?

Co do formatu, to możesz sformatować dysk bez reinstalki Windowsa. Możesz to zrobić albo z poziomu Windowsa (w ten sposób nie możesz sformatować partycji systemowej oraz aktywnej), albo z poziomu systemu odpalonego z LiveCD, wtedy jeśli chcesz sformatować jako NTFS, to do głowy przychodzi mi tylko UBCD for Windows, w innym przypadku dowolna dystrybucja LiveCD GNU/Linuksa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...