Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajzer9393

Okno do obudowy

Polecane posty

Mam obudowe "Modecom Thinkbell LCD" i chciałbym mieć w niej okno. Samemu nie przerobie panelu bocznego więc zaczełem szukać i tak w necie widziałem, że można dokupić sobie boczne panele do niektórych obudów, ale nie wiem czy coś będzie pasowało do mojej. Mam prośbę żeby ktoś poszukał mi odpowiedniego panelu bocznego z oknem. (nie chce wydawać kasy na całą nową obudowe)

Z Góry THX i PoZDrO!!!

post-62519-1249064441_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby dlaczego sam sobie okna nie zrobisz? Nie potrafisz się posługiwać wiertarkę, piłką do metalu i papierem ściernym :) No to poproś kogoś starszego.

Trzeba tylko wyszukać sklep sprzedający płyty pleksi i przejść się do np Castoramy po gustowne oksydowane lub nierdzewne śrubki :)

Mozna tez kupić pleksi z uszczelka i pod nie wyciąć dziurę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja pamiętam jak koledze wywiercałem dziury na wiatrak z boku obudowy(trzeba było trochę się namęczyć żeby pasowało ale w końcu się udało)Nie kupuj żadnych bocznych"paneli" tylko sam kombinuj(czegoś się nauczysz) :happy:

Nie cytujemy poprzedniego posta - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza, że koszt materiałów to jakieś ~15zł [w takiej cenie widziałem gotowy zestaw na All, ale nie mogę go znaleźć]. Za gotową płytę zapłaciłbyś pewnie z 60zł, więc raczej nie warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...