Skocz do zawartości

Chłodzenie socket a do 40zł


Gofer

Polecane posty

Dwa niewielkie wiatraczki będą ogłuszająco wyły. Chyba, że tak lubisz;) Może po prostu tradycyjny Arctic Cooling Copper Silent, można go dostać nowego w zwykłych sklepach (nie na Allegro), choć do overclockingu to średnio się nadaje.

Tu masz dobrego Pentagrama Freezone, ale to aukcja bez opcji Kup Teraz, więc licho wie na ilu PLN się skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas to sprawa drugorzędna - zawsze siedzę przy pc w słuchawkach. Chodzi głównie o wydajność, bo ostatnio mam fazę na oc. Dla wydajności też, ale głównie dla sportu. Także może być i turbina odrzutowca, byle było wydajnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wuwu, nie ma tego modelu. Potrzebuje coś, co da się kupić <all, sklepy> do 40zł w two przesyłka. Hałas nie jest ważny, liczy się wydajność.

Ponury żart - mój procesor ma 55 stopni w spoczynku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak w akcie desperacji coś znalazłem. O tu:

http://www.allegro.pl/item698091092_chlodz...ysta_miedz.html

nawet cena jest ok. Nie jest to może najwyższa liga dla hard o/c ale schłodzić go nieco powinien szczególnie teraz w te gorące dni. Tu masz teścik tego chłodzonka co i jak:

http://www.pcper.com/article.php?aid=-239

jeszcze poszperam nieco po sklepach, może coś się trafi:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim wypadku ten GlacjalTech będzie najlepszy. Przynajmniej z tego co na dzień dzisiejszy w tej cenie jest dostępne. Bo "trochę drożej";) to masz coś takiego KLIK, z tym, że nie pasuje do wszystkich płyt głównych.

Btw. mój stary Duron 850 miał tyle samo, bo chodził pod coolerem wielkości dwóch pudełek po zapałkach:) I działa do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba - podobny mam i wydajność jest, jaka jest.

To dobra, krótka piłka. Ten z mojego pierwszego postu, czy aero cool od wuwusia?

Lomelindi - ten Twój fajny, ale troszeczkę za drogi ^^"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi zapewne czy nie jest to czasem jakiś model wykonany w technologii 0.18 um na rdzeniu Palomino? Fakt grzałki to były niezłe. Potem weszły na stan Athlony w 0.13 um, rdzeń Thoroughbred. Z racji zmiany procesu technologicznego wydzielały nieco mniej ciepła i można było pogonić z częstotliwościami oczywiście w górę. Choć tak naprawdę dopiero wersje oparte na rdzeniu z rewizji B radziły sobie z problemem ciepła w sposób należyty. Trochę to zamotane jest. Także najgorszy pod tym względem będzie Palomino. Lepszym jest Thoroughbred (szczególnie z rewizji B) i reszta. Do takiego Thoroughbred te nasze "suszarki" powinny wystarczyć. Do Palomino to tylko azot :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest 2200+ na t-bred [chyba rewizji b, ale głowy nie dam - nie chce mi się sprawdzać]. No ale już sprawa nieaktualna, ale mimo wszystko dzięki za rady ^^

Jakby to kogo obchodziło, to wybrałbym propozycje wuwusia. Zawsze to miedziany radiator, a i dodatkowy panel jest nieco szpanerski =D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...