Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MieszkoS

Sterownik Ati sygnalizują błąd po kilkunastu minutach gry

Recommended Posts

Mam taki problem. Gdy wlaczam jakas gre, nie wazny rok, wymagania, po 15 - 20 minutach wyskakuje blad sterownikow 'Nie wysylaj'. Pisze, ze sterowniki nie reaguja, minimalizuje mi to gre, naciskam nie wysylaj i moge grac dalej, ale... Jest duzo gier w ktorych minimalizacja oznacza crash. :confused: Wie ktos o co chodzi? Athlon X2 5000+, Radeon x1950 Pro i 2gb RAMu.

Pozdrawiam.

Zapoznaj się z zasadami zakładania nowych tematów - GFR

Link to comment
Share on other sites

Ten problem mam od razu od kupienia komputera. Czyli około pol roku. Napiszesz pewnie dlaczego teraz to dopiero pisze? A no dlatego, ze teraz problem zaczal czesciej wystepowac. Temperatura... to nie to, maksymalnie wyciaga ok. 65stopni. Powtarzam - maksymalnie.

Link to comment
Share on other sites

Przeinstaluj DirectX, sprawdź co się będzie działo na sterownikach dostarczonych razem z kartą, tylko najpierw wyczyść śmieci po obecnych za pomocą Driver Cleanera. Sprawdź co na temat karty graficznej mówi dxdiag (Start>Uruchom... tam wpisujesz dxdiag, przechodzisz na zakładkę odpowiadającą grafice i robisz wszystkie testy oraz sprawdzasz, czy nie ma gdzieś wypisanych błędów), poza tym podaj pełną specyfikację kompa (łącznie z zasilaczem) oraz napisz jaki masz system oraz wersję DirectX-a.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...