Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hellscream000

Rozwiązany: Gothic II Noc Kruka, quest z ornamentami, brak opcji dialogu z Laresem

Polecane posty

Mam następujący problem: W gothicu 2 w fabule nocy Kruka mam quest polegający na odnalezieniu wszystkich części ornamentu żeby otworzyć portal do Jarkendaru. Jedna z nich jest w lesie i miał mi pomóc znaleźć ją Lares. No to idę do gościa wszystko ok, mówi mi żebym dał mu znać gdy będę gotowy. I tu zaczyna się problem. W opcji rozmowy z Laresem mam tylko Ucz mnie i KONIEC. Nie wiem czy to jakiś bug? Może ktoś miał już taki problem i wie jak go rozwiązać. Z góry dziękuje za pomoc.

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marrio94

No nie wiem. Ja bym sobie na tym etapie gry nie poradził ze szkieletami i wargami (a Lares, o ile dobrze pamiętam z nimi walczył, kiedy szedłem z nim do tego lasu). Radzę ci wczytać poprzedni save, albo zamienić się w smoczego zębacza/ognistego jaszczura/whatever.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. Ja bym sobie na tym etapie gry nie poradził ze szkieletami i wargami

Nie ma najmniejszego problemu z ominięciem szkieletów, a wargowie są tak daleko od kręgu, że tylko specjalnie do nich podbiegając można sprowokować atak (oczywiście, gdy jest z nami Lares to zwabiamy do niego całą okolicę, dla darmowego doświadczenia).

Tak? A kto da mi ornament? Mam właśnie ten problem.

Nikt nie daje nam ornamentu, sami wyciągamy go z kamiennego strażnika. Tobie chodzi pewnie o sytuację poprzedzającą omawiany tu problem, gdy to mamy z Laresem zanieść ornament magom wody. Jeśli blokada opcji dialogowych nastąpiła w tym momencie, to nic nie da się już zrobić, pozostaje rozpocząć grę od nowa lub skorzystać z kodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kolega Suteq podał obszerną listę kodów, ale niestety nie ma w niej tego, czego potrzebujemy w tym przypadku...

Chodzi o to, aby po wciśnięciu b i wpisaniu "marvin" wejść w ciało Laresa, użyć f8 i wyrzucić z jego ekwipunku ornament, po czym dostarczyć go magom samodzielnie.

Zaznaczam, że sam nigdy tego nie robiłem, więc prawdziwość tego sposobu opieram jedynie na opiniach innych forumowiczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, kolega Suteq podał obszerną listę kodów, ale niestety nie ma w niej tego, czego potrzebujemy w tym przypadku...

Chodzi o to, aby po wciśnięciu b i wpisaniu "marvin" wejść w ciało Laresa, użyć f8 i wyrzucić z jego ekwipunku ornament, po czym dostarczyć go magom samodzielnie.

Zaznaczam, że sam nigdy tego nie robiłem, więc prawdziwość tego sposobu opieram jedynie na opiniach innych forumowiczów.

[/quote

ja wiem jak to zrobić wystarczy po wciśnięciu b i wpisaniu "marvin" zaznaczyć postać Laresa i kliknąć na literkę 'O' wtedy stajesz sie laresem morzesz wyrzucić ornament jeśli chcesz powrócić do postaci robisz to samo zaznaczając na swojego bochatera to proste robiłem tak w G1 ludziom wyrzucałem najlepsze zbroje,broń itd. itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...