Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evil Duo

Komputer do 2500zł

Polecane posty

Ale wybierając opcję Stwórz Zestaw otrzymasz ten sam efekt... Oni te komputery składają po otrzymaniu zamówienia, więc nie ma znaczenia, czy kupisz taki zestaw, czy poprzez Stwórz Zestaw, bo powstaną w ten sam sposób.

Mam nadzieję, że nie jest za późno... Bo jednak bez OC Phenom II X2 będzie lepszym wyborem, a zapłacisz też zauważalnie mniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wybierając opcję Stwórz Zestaw otrzymasz ten sam efekt... Oni te komputery składają po otrzymaniu zamówienia, więc nie ma znaczenia, czy kupisz taki zestaw, czy poprzez Stwórz Zestaw, bo powstaną w ten sam sposób.

Mam nadzieję, że nie jest za późno... Bo jednak bez OC Phenom II X2 będzie lepszym wyborem, a zapłacisz też zauważalnie mniej.

Nie jest ;) Teraz i tak weekend i mało kto o pracy myśli, dzisiaj czy w niedzielę bez różnicy.

Więc jedyna różnica to ten: procesor

jeszcze raz dzięki ;)

edyta; i RAM też z twojego zestawu (Goodram 2x2GB 1333MHZ CL9 - 199 zł) jednak 100zł to spora różnica ;)

oraz Gainward GeForce GTX 260 GoldenSample 896MB DDR3 za:

Galaxy GeForce GTX 260+ 896MB DDR3

Jest minimalnie tańsza a więcej pozytywnych komentarzy znalazłem o niej niż o galaxy 896mb

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evil Duo

Najlepiej jakby Ci ten zestaw złożył ktoś zaufany. Ktoś taki co do którego będziesz miał pewność, że nie zrobi tego na tzw "odwal się". W sklepach to bywa różnie kwadratowo i podłużnie często sprawa zależy od humoru składającego. Także warto się nad tym zastanowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwl1: postanowiłem zaufać wam ;)

Teraz już chyba wersja ostateczna:

zestaw.th.png

Wybrałem mocniejszy zasilacz na wypadek zmian za kilka lat, obudowa to sprawa drugorzędna a karta graficzna to ta która miała więcej pozytywnych komentarzy

pozdrawia i dzięki za pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michi93, wwl1

Troszkę przesadzacie - siedzę już pewien czas na forach i naprawdę większość komputerów z ESC dochodziła i wszystko działało. To fakt, zdarza się czasem, że sprzęt dochodzi i nie działa - niestety, zazwyczaj jest to wina firmy transportowej, bo jak wiadomo czasem komputer musi być przewieziony wiele kilometrów i łatwo o jego uszkodzenie.

Niech autor tematu będzie tego świadomy, lecz skoro nie ma kto mu to złożyć, to trudno - podejmuje ryzyko, które jest mimo wszystko dość małe.

Co do tematu - wziąłbym Galaxy. Nie wiem, co wyczytałeś, ale duża liczba opinii o Gainwardzie wynika z tego, że... jest dłużej sprzedawany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - wziąłbym Galaxy. Nie wiem, co wyczytałeś, ale duża liczba opinii o Gainwardzie wynika z tego, że... jest dłużej sprzedawany.

Po problemach z 2007 roku przestałem w ogóle proponować klientom karty Gainward. Teraz podobno już nie ma zgrzytów z serwisem Gainward'a, bo zajmuje się tym nowy przedstawiciel. Zresztą odkąd Gainward=Palit ... niby jedne to "masówka" a drugie "top produkt", ale fabryka ta sama i ceny podobne. Jakoś nie mam do nich przekonania.

Galaxy są OK, mało reklamacji i nie ma większych komplikacji z wymianą w przypadku uszkodzenia - tylko z dostępnością w sklepach (i hurcie) niektórych modeli kart Galaxy zdarzają się problemy. O cenach nie wspominam, bo to każdy sam może sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...