Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CataractuS

Darmowe i dobre antywirusy

Polecane posty

Gość [Fpp]Lexer

Na Avg Antivirus przejechałem się. Wszystko było ok aż do czasu pojawienia się pewnego wirusa. Skończyło się to formatką i utratą połowy program files. Osobiście zakupiłem Antivirus symanteca i cieszę się z tego zakupu bo nie mam żadnych problemów z komputerem. SymanteKI trochę kosztują ale opłaca się naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja urzywam Avast!. Jest bardzo fajny, co pare dni ściąga się automatycznie nowa baza danych o wirusach (chodzi mi nowe wirusy,trojany,bugi,reklamiarze i inny syf) dzięki kturej avast! ma w bazie wirusy które dopiero się pojawiły i złatwością je susuwa. Jest skaner, możliwość kwarantanny. Bierz Avast!.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już ktoś wcześniej wspominał avast! - to naprawdę kawał dobrego darmowego antywira, sam używam i się dowiedziałem że mam jakieś wirusy... tzn. miałem :)

AAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!! AVAST to najgorsze $%#%$%^%^$##!@#! na świecie :) Robi sobie z systemu niezłe żarty , nie licząc ciągłego bałaganu w rejestrze , zawieszek , błędów i innych kłopotów . Mógłbym godzinami pisać o tym szrocie ale mi się nie chce . Ja używam Karsperskiego i jest perfekcyjny . Polecam !!!! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj nazwę tematu, a potem sprawdź czy polecany przez Ciebie Kaspersky tutaj pasuje.

A co do Avasta to używam go od prawie dwóch lat i ani razu nie miałem z nim żadnego z tych problemów, o których piszesz (jesteś pewien, że to Avast je powodował?). Wg mnie to dobry antywirus, może nie ideał, ale dla zwykłego użytkownika w zupełności wystarcza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...