Skocz do zawartości

Zagadki Militarne


Lord Nargogh

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Steyr MPi 69. Kaliber 9 mm nabój 9 x 19 Parabellum. Mag 25 lub 32 naboje. Strzela z otwartego zamka a broń działa na zasadzie jego swobodnego odrzutu. Ogień pojedyńczy lub ciągły. Co ciekawsze: broń nie ma przełącznika rodzaju ognia. Krótkie ściągnięcie spustu powoduje oddanie jednego strzału, natomiast wciśnięcie go do oporu - strzelanie ogniem ciągłym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steyr MPi 69. Kaliber 9 mm nabój 9 x 19 Parabellum. Mag 25 lub 32 naboje. Strzela z otwartego zamka a broń działa na zasadzie jego swobodnego odrzutu. Ogień pojedyńczy lub ciągły. Co ciekawsze: broń nie ma przełącznika rodzaju ognia. Krótkie ściągnięcie spustu powoduje oddanie jednego strzału, natomiast wciśnięcie go do oporu - strzelanie ogniem ciągłym.

Wystarczyłaby nazwa :laugh:. Zadajesz :thumbsup: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się (ani specjalnie nie interesuję) na militariach, ale tego potworka kojarzę - musiałem go gdzieś kiedyś widzieć. Wspomagając się google'm, odpowiadam: jest to (chyba) prototypowy rosyjski czołg zwany Carem.

Jeśli trafiłem, pozostawiam zadanie kolejnej zagadki pierwszej osobie, która będzie zainteresowana. To nie moja dziedzina, więc wiele raczej bym nie wymyślił. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...