Skocz do zawartości
nyac55

Windows 10 - niechciane okno podczas przygłaśniania?

Polecane posty

Witam. Jak w temacie, korzystałem sobie dzisiaj z przeglądarki i w pewnym momencie nacisnąłem jakąś kombinację klawiszy, która spowodowała jakieś dziwne piknięcie... Nie wiem czy to było powodem czy też nie, ale teraz jak przygłaśniam, bądź ściszam dźwięk suwakiem na klawiaturze oprócz suwaka głośności pojawia się też 2 pole interfejsu dotyczące aktualnie odtwarzanych mediów. Chcę się tego pola pozbyć i zostawić tylko to z głośnością, ale nie wiem jak to zrobić. Proszę o jakieś porady. W załączniku screen rozjaśniający nieco sytuację ;)

Link do screena:

https://zapodaj.net/47476fba3f1b6.png.html


EDIT:

Już wiem co to był za skrót klawiszowy, którego użyłem wcześniej:
Ctrl+Shift+Windows+B, a oznacza on:
 

Cytat

10. Reset your video driver

If you’re encountering display or graphics issues, you can press Ctrl+Shift+Win+B to force Windows to take action. This shortcut alerts the system to a potential graphics issue, which results in Windows restarting your video driver. This might help you fix any graphical corruption you’re seeing, without having to reboot your PC.

That’s all the shortcuts for this list. If you’ve got any particular favourites, especially shortcuts which are a little more obscure than usual, do let us know in the comments below.

Resetowanie sterowników karty graficznej w razie jakichkolwiek problemów ;p

EDIT 2:

Właśnie znalazłem rozwiązanie:


 

Cytat

For Firefox user: Go to about:config search for media.hardwaremediakeys.enabled set it to false Close and reopen Firefox

Jeśli używamy firefoxa, w adresie przeglądarki należy wpisać about:config, a następnie w kolejnym polu wyszukać opcję: media.hardwaremediakeys.enabled i zmienić jest status z true na false... wtedy okienko zniknie ;p

Problem rozwiązany, także proszę o zamknięcie tematu :)

Edytowano przez nyac55
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...