Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BigDaddy

Biedronka-Czy napewno dziadostwo?

Polecane posty

Witam

Ten temat mówi wszystko.Założyłem go aby czytelnicy CD-A wyrazili swoje opinie o tym popularnym w Polsce sklepie.

Ja uważam że jest ok. Kupiłem w nim kompa(ta śmiejcie się to baaardzo śmieszne :/ ) z Vistą i Monitorem 19' za 1800zł i do tej pory wszystkie gry mi chodzą co najmniej na "średnich" : Crysis 1024x768 średnie detale - 28 kl. COD 5 (World at War) wysokie 1024x768 AAx4 29 kl. Wiedźmin najwyższe 41 kl. itd.

Oprócz tego kupiłem także pendka 4GB HI-Speed firmy (nieznanej) Mint i do tej pory bardzo dobrze działa.

No i oczywiście najważniejsze GRY!!! Za dychę!!!! Fajne gdzie w sklepie kosztują 25-50zł!!! i to bardzo fajne np. Painkiller Czarna edyszyn, PuzzleQuest i inne...

Proszę o udział w sondzie i wiele postów.

POZDRAWIAM "RADEONOWCÓW"!!!!(bo do nich należę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg.. nie ma to jak kupować gry w biedronce xD

Sklep ogółem fajny ;p bez ktu jest dość tanio. Matka zawsze po pracy jeździ tam po słodycze i zakupy np. na 3 dni. Takie większe zakupy do już w kerfurze badź w realu, bo w biedronce nie zawsze wszystko jest xd

P.S.

Z jakiś tydzień temu widziałem w biedronce nawet niezły skuter za 1800 ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka jako sklep spożywczy i te sprawy jest jak każdy inny np Tesco itd. Generalnie zawsze trzeba uważać na to co się kupuje. W każdym razie większych zastrzeżeń nie mam. Sprzętu komputerowego w tzw zestawach z zasady nie kupuję i nie polecam szczególnie pod gierki. Dlaczego? Lubię sobie złożyć PC sam. Następnie dobrać części tak aby stosunek cena/możliwości był w zdrowym położeniu. Nie lubię się również droczyć z plombami na obudowie i ogólnie z gwarą w takich razach. Zazwyczaj trzeba wtedy sporządzić ze dwa pisemka tak ażeby panowie wrócili z dalekiej podróży na ziemię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedronka jako sklep spożywczy i te sprawy jest jak każdy inny np Tesco itd. Generalnie zawsze trzeba uważać na to co się kupuje. W każdym razie większych zastrzeżeń nie mam. Sprzętu komputerowego w tzw zestawach z zasady nie kupuję i nie polecam szczególnie pod gierki. Dlaczego? Lubię sobie złożyć PC sam. Następnie dobrać części tak aby stosunek cena/możliwości był w zdrowym położeniu. Nie lubię się również droczyć z plombami na obudowie i ogólnie z gwarą w takich razach. Zazwyczaj trzeba wtedy sporządzić ze dwa pisemka tak ażeby panowie wrócili z dalekiej podróży na ziemię.

Dokładnie. Pamiętam kiedyś miałem kompa z Vobisu. Kupiłem sobie nową kartę graficzną i [beeep], po gwrancji komp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś przyniosłem Colę z biedronki do liceum to nieomal mnie wyśmiali - ale nikt z tych idiotów nie zorientował się, że to nie biedronka produkuje te rzeczy, tylko producenci dla biedronki - i cola z biedronki to "Hoop cola" a nie żadne nie wiadomo co.

Dlatego uważam, że jeśli mogę kupić taniej, a jedyną różnicą jest logo na opakowaniu (smak i opakowanie to samo!) to po co mam przepłacać?

Ale.. jest druga strona medalu. Sieć komórkowa biedronka, to już niestety opcja dla nielicznych - uważam, że to sieć nie dla młodych ludzi - a że nieco taniej? I co z tego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że jest ok. Kupiłem w nim kompa(ta śmiejcie się to baaardzo śmieszne :/ ) z Vistą i Monitorem 19' za 1800zł i do tej pory wszystkie gry mi chodzą co najmniej na "średnich" : Crysis 1024x768 średnie detale - 28 kl. COD 5 (World at War) wysokie 1024x768 AAx4 29 kl. Wiedźmin najwyższe 41 kl. itd.

No ale na pewno za 1800zł dałoby się złożyć coś dużo lepszego i już lepiej kupić komputer choćby w MediaMarkt, co też jest zazwyczaj nieopłacalne. A co do Biedronkowych gier, to czasami trafiło się tam coś lepszego jak ten Painkiller, widziałem też Heroes III Complete za 19.99zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie przepadam za biedronką, w tej która jest u mnie w mieście prawie zawsze na podłodze są porozlewane napoje, niektóre przejścia zablokowane przez kartony a i jakość wyrobów jest... no powiedzmy że średnia. Ja jako "szczęśliwy" posiadacz młodszej siostry nigdy nie kupuję dla niej soczków itp w Biedronce, wolę podejść do osiedlowego sklepu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem sceptycznie nastawiony do zakupów sprzętu w marketach. Wszystko pięknie, dopóki nie nawali ci sprzęt i nie zacznie się bieganie do działu obsługi klienta (zakładam, że taki komp posiada jakąkolwiek gwarancję...), w którym nie wiedzą, o co ci chodzi. Jeśli miałbym kupić nowy komputer, to wybrałbym porządny sklep komputerowy. Oszczędziłbym wtedy nerwów.

Za to gry z Biedronce za dychę to świetna rzecz. Mogę upolować kilka hiciorów starej daty, które pójdą na moim złomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż wszedłem na ten temat żeby zobaczyć, czy ktoś sobie żartów nie robi :icon_eek: W każdym razie w "Biedronkach" w moim wesołym mieście nigdy żadnego sprzętu komputerowego nie uświadczyłem, co najwyżej płyty CD-R i DVD-R po raczej zawyżonych cenach. Poza tym generalnie bardzo ostrożnie podchodzę do kupowania sprzętu komputerowego w marketach - obojętne czy będzie to real, czy Media Markt. Po prostu bardziej pasuje mi kupić w sklepie wyspecjalizowanym, gdzie sprzedawca będzie kumaty i w przypadku jakiejś reklamacji sprawniej przebiegnie wytłumaczenie problemu.

Gry to już insza inszość, na okazje już można polować. Sam kupiłem piękne, bogate wydanie Wizardry 8 w dużym pudełku za dwie albo trzy dychy w pobliskim spożywczym "blaszaku" :D W koszach przy kasie biedronkowej też coś zebrałem, chyba BG2+Tron Bhaala za cenę wyraźnie niższą niż gdzie indziej. Cena niższa, ryzyko zakupu mniejsze, nic tylko węszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również tak jak Mariusz sprzętu raczej nie kupuje w marketach, ale z grami to rożnie bywa bo tutaj raczej nie można znaleźć wadliwego sprzętu typu czegoś tu brakuje. wiadomo gry też nieraz są wadliwe ale to już całkiem inna sprawa i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się na taką trafić, nie to co ze sprzętem. A co do Biedronki często tam kupuje głównie żarcie chodziarz ostatnio kupiłem tam Jade Empire za 9.99 zł wiec na ten market jakoś szczególnie nie narzekam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat mówi wszystko.Założyłem go aby czytelnicy CD-A wyrazili swoje opinie o tym popularnym w Polsce sklepie.

Ja uważam że jest ok. Kupiłem w nim kompa(ta śmiejcie się to baaardzo śmieszne :/ ) z Vistą i Monitorem 19' za 1800zł i do tej pory wszystkie gry mi chodzą co najmniej na "średnich" : Crysis 1024x768 średnie detale - 28 kl. COD 5 (World at War) wysokie 1024x768 AAx4 29 kl. Wiedźmin najwyższe 41 kl. itd.

Oprócz tego kupiłem także pendka 4GB HI-Speed firmy (nieznanej) Mint i do tej pory bardzo dobrze działa.

No i oczywiście najważniejsze GRY!!! Za dychę!!!! Fajne gdzie w sklepie kosztują 25-50zł!!! i to bardzo fajne np. Painkiller Czarna edyszyn, PuzzleQuest i inne...

Proszę o udział w sondzie i wiele postów.

POZDRAWIAM "RADEONOWCÓW"!!!!(bo do nich należę)

Jeśli chodzi o zestawy z wszelkich biedronek, supermarketów itp. to pierwsze rzeczy na których tną koszty jest płyta główna i zasilacz, jak dla mnie jedne z najważniejszych części kompa, gdyż płyta główna decyduje co mażesz jeszcze z kompem zrobić, rozbudować ile z niego wycisnąć. Zasilacz podobnie, ale jeszcze decyduje o bezpieczeństwie całego zestawu.

Dlatego nigdy sobie nie kupie zestawu z takich sklepów.

Gry kupuje w Media Markt są bardzo tanie.

POZDARWIAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także nie kupiłbym komputera w markecie, bo zazwyczaj jest to nieopłacalne. Co do gier to raczej niema znaczenia, no bo gdzie by się nie kupiło gra będzie taka sama. Ja raczej nie kupiłbym komputera w tym sklepie, ale jak ktoś chce to nic do niego nie mam. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej skupił uwagę z czego są produkowane te produkty. Czasami producenci dają tam ciekawe specyfiki celem ulepszenia smaku, zwiększenia terminu przydatności produktu itd. Te specyfiki nie koniecznie mogą robić dobrze naszemu żołądkowi i reszcie organizmu. Także zawsze warto czytać te etykiety co tam jest włożone niezależnie od sklepu w którym kupujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...