Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Gość Gothar (PL)

Zapomnijcie o unrealu, nadchodzi nowe a imię jego Wolfenstein - Enemy Territory. Wciąż nie mogę uwierzyć że tak wantastyczna gra jest do pobrania za free w sieci...Ta gra poprostu nie ma minusów...

p.s.

Poprzednie zdanie napisano nieco na wyrost - magicy z CDA zróbcie coś z waszym serwerem do gry w Wolfensteina tak by dało sie na nim grać ...thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakcukrzona grafika, wymagania sprzetowe takie ze szok, beznadziejne powerupy, that`a all folks!

Quake 3 Arena rulez 4ever and ever, nie ma lepszej FPP!!!! :P

Nie żebym się czepiał, ale czy przeciwnicy Q3A nie wymieniają zbyt cukierkowatej grafiki i przez to mało przejżystej jako jednej z największych wad Q3A :D

Co do wymagań sprzętowych to UT2k3 bryka aż miło na minimalnej konfiguracji podawanej przez twórców Doom 3 by ten raczył się odpalić :D A skoro Q4 ma powstać na engine D3 (jeśli powstanie :D ) to jakoś nie bardzo widzę przyszłość Q4, chyba że wyjdzie za dwa lata :D

A powerupy ... panie WaFeL, toż to to samo co w Q3A :D , czyż nie jest to standard stosowany od dobrych 4 lat, może rożnią się lekko w teorii ale zastosowanie jest dokładnie to samo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Dla posiadaczy wydajnych procesorów wymagania UT2003 wydają się małe, ale dla mnie nowy silnik Unreala jest koszmarnie zoptymalizowany. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty zapomnij o Enemy Teritory :P

Bylo wiele takich co mialo zdetroniowac Swieta Trojce (UT, Q3, CS), ale zadnej sie nie udalo. Nie widze powodow zeby ta chwila miala nastapic teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakcukrzona grafika(...)

Widac nie wiesz o tym ze mozna tweakowac pliki

wymagania sprzetowe takie ze szok

A widziales Panie tekstury w full detalach? Myslisz ze ta grafika z nieba sie bierze? :P

Pomijam istotny argument - ta gra nie jest robiona dla polskich graczy, ktorzy wymieniaja (statystycznie) komputery co 2-3 lata

beznadziejne powerupy

Co w nich beznadziejnego? Shield 50, shield 100, amp, adrenalina. Za duzo myslenia i za duzo taktyki w przeciwienstwie do Q? :P

Quake 3 Arena rulez 4ever and ever, nie ma lepszej FPP

Cierpisz na typowy syndrom polskiego gracza Q3. Wiekszosc polskich graczy Q3 jest ciemna i niereformowalna. Jedyne zdanie jakie kreca w kolko to "Q3 jest the best" (ew. rulez). Na pytanie dlaczego tak uwaza, odpowiada "bo tak!"

Gralem w Q3, obracalem sie kilka miesiecy w (polskim) chorym srodowisku. Nigdy wiecej, za zadnej skarby

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pierwszy kontakt z gra z botami na dluzej :P to byl wlasnie UT. Do tej pory lubie w niego pograc. Jak wyszedl UT2k3 to myslalam ze bedzie jeszcze lepszy ale ... nadal gram w UT (to chyba mowi samo za siebie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament chyba nigdy sie nie znudzi! nie mowiac juz o tych co maja slabsze kompy i UT2003 im nie chodzi. Do tej gry jest takie multum plansz, modow, mutatorow i innych fajnych rzeczy ze nie ma mowy zeby ktos to kiedys zliczyl. z kumplem zebralismy chyba ze 3 cd mutatorow i mini-modow a zaden nie przekracza 3MB! nawet nie probuje tego policzyc:D i jeszcze dochodzi latwosc ich dodawania i uruchamiania (nie to co Q3) BTW: WIELKI RE5PECT dla Innoxa! za stworzenie takich map jak Facing Worlds i Facing Worlds][ podziwiam go!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facing worlds :D ech te wspaniałe pojedynki :))) ja pogrywałem w UT na P2 233mHz 32 ramu i 8 megowej karcie bez akceleracji... co prawdz grałem w 320x240 ale tak się wyszkoliłem ża niebyło na mnie mocnych w cafe ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Tak UT <<<<<KING OF FPP>>>>>>takie jest moje zdanie gram w tą gre i gram i niemoge przestać :wink: .A jak robie hed shota jakimś killerom w necie to ciesze sie jak dziecko i ślinie na widok padających zwłok bez głowy :lol: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nihil_novi

UT to moja ulubiona gra, prze miesiąc próbowałem grać w UT2003 ale nie da sie :( UT rządzi i zawsze będe o nim pamiętał!! a jak narazie to ciągle w niego gram, i nigdy nie spotkałem bardziej grywalnej dla mnie gry niż UT!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nihil_novi
jedna z trzech wielkich fpp w ktore nie przestane grac : UT (Q3 suxxx:) Q2 (Q3 rownniez suxxx:) oraz Day of Defeat (najlepszy sieciowy FPS a CS suxxx:):):)

Dokładnie sie zgadzam z kolegom!

CS suxxxxx :)

Q3 suxxxxx :)

Zupełna racja, gralem troche w Q3 ale UT mnie po prostu powaliło...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ut są lepsze bronie, mniejsze wymagania ;) i mapki mi jakoś bardziej spasowały Deck 16, FAce worlds :D

racją mapki są swietne w UT szczególnie DECK16 to jest poprostu gra w która sie gra i gra i gra..............

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widze Decka na serwerze to wychodze. Ile mozna grac w to samo :P

Dobrze ze go nie ma w standardowym pakiecie map ut2k3. Milosnicy moga sobie sciagnac przerobiona ut -> ut2k3. Brak jej grywalnosci, ale nie mozna jej odmowic jednego. Jest kultowa mapa UT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wim że deck16 była w zwykłym U, więc wszystkie mp mapy do U, przeniosłem do UT (wraz z połową tekstór i pliczkoof z systemu) najfajniesze było to że były tam "stare bronie" stary ale żeźnia była :DD boty z UT troszku się gubiły ale DM TUNDRA :DDDD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nihil_novi
Pozostaje nam czekać na UT 2k4 i mięc nadzieje (która jest notabene matką głupich) ze bedzie przynajmniej równie dobre co UT !

Tu raczej na wiele liczyć nie można :(( bowiem UT2k4 będzie tylko dodatkiem do UT2k3 więc wiele sie nie zmnieni. Ja jednak wciąż mam nadzieje że wyjdzie jakiś kolejny Bonus-pack do UT!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...