Skocz do zawartości

Unreal Tournament (seria)


Gość kabura

Polecane posty

Magiczna gra aż łezka w oku się kręci. Już w niego grać nie mogę bo moja karta graficzna nie pozwala (8800GTS 640/320). Gra działa za szybko (30 fragów na sekunde), ja gine. Przesiadałem się więc na UT2004. Teraz wyprobowuje UT3. Pozdrawiam wszystkich graczy UT!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 628
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

To samo u mnie. Cieć coś bredził o zaśnieżonych drogach, ale po mojemu ktoś walnął się na stronie MM, i premiera bedzie tak jak to ustawił dystrybutor na stonie, czyli nawet nie 29, ale...4 grudnia. Damn, damn, damn.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem (screeny) to gra na karcie DX9 + XP wygląda jak kupa, nawet na pełnych detalach, a to dlatego że nie da się włączyć AntiAliasingu. Tak, DX 10 nic nie wnosi to twórcy przypisują instrukcje DX9 i wczesniejszych(duzo) dla DX10. No ale kurde, AA przeciez nie jest nawet instrukacją DX. Epic Fail! To samo przy Crysisie, sporo możliwosci DX9 zablokowanych, żeby MS nie płakało :< No ale wracając do UT3 - gra, nawet na 1280x1024 ma kupe "ząbków" i pomimo możliwości uzyskania względnej płynnosci na 7900/x1950 , nie można tego poprawić. Poza tym, opinie są różne - jedni się zachwycają, drudzy narzekają że szare, bure i coraz bardziej odchodzi od starego dobrego UT. Do tego strasznie mizernie opracowane menu opcji graficznych, trzeba bawić się w UTEngine.ini. Czyżby powtórka z UT 2003? Tak mi się wydaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już grałem w pełniaki na PC i na PS3. Konkluzja- wersja na PC to gra którą musisz mieć po prostu powala, wersja na PS3 nie kupować wygląda dużo gorzej niz na PC(mam tele full hd) + beznadziejne sterowanie i za wolny freelook.

grałeś na PS3 w UT3 mimo, że do wydania tej wersji jest jeszcze kawałek? niedopracowana beta, czy ściemnianko żeby niby dowalić konsolą? szacun stary, szacun, pozdro, jest dobrze, tak trzymaj, pozerstwo i dezinformacja rlz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre mam od dwóch dni z usa dokładnie z Detroit. Beta na PS3?

Oj chyba będę musiał zeskanowac i przesłać niedowiarkom jakieś zdięcia ( ja z pudełkiem w ręku czy wolisz może wczasie grania albo niewiem co. Gra w sklepach w usa normalnie będzie dostępna od 12 grudnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gre mam od dwóch dni z usa dokładnie z Detroit. Beta na PS3?

Oj chyba będę musiał zeskanowac i przesłać niedowiarkom jakieś zdięcia ( ja z pudełkiem w ręku czy wolisz może wczasie grania albo niewiem co. Gra w sklepach w usa normalnie będzie dostępna od 12 grudnia.

dobra wybacz. Ok wierzę, że posiadasz. Ale oceniasz wersję USA. Do wersji dla Euro jest jeszcze kawał czasu i wiele może się zmienić. I nawet jeżeli się nie mylę, już chyba w wersji USA można podłączyć mysz i klawierke. Nawet jeżeli będą zmiany do wersji Euro faktem jest, że nie wierzę w jakość jak wersji PC, multiplatformowość szkodzi grą. JEszcze raz wybacz, sprawdź też tą mysz i klawierkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie chodzi mi oto że sama gra jest zła ale mogliby w końcu dopracować graficzną stronę tytułów na PS3, prawdopodobnie widziałeś Obliviona wszystko ok oprócz strasznej pikselozy i właśnie to mam na uwadze. Miałeś prawo mi niewierzyć jak pisałem gra wychodzi w usa 12/12 a moje rozczarowanie było zpotęgowane tym iż miałem bardzo wiele kłopotów by zdobyć kopie tak wcześnie, wkońcu udało się ale liczyłem na coś więcej przynajmniej od graficznej strony.

Można ściągnąć bete na PS3? Nie znalazłem nic w PS Store ani w PS Network.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Nie chodzi mi oto że sama gra jest zła ale mogliby w końcu dopracować graficzną stronę tytułów na PS3, prawdopodobnie widziałeś Obliviona wszystko ok oprócz strasznej pikselozy i właśnie to mam na uwadze. Miałeś prawo mi niewierzyć jak pisałem gra wychodzi w usa 12/12 a moje rozczarowanie było zpotęgowane tym iż miałem bardzo wiele kłopotów by zdobyć kopie tak wcześnie, wkońcu udało się ale liczyłem na coś więcej przynajmniej od graficznej strony.

Można ściągnąć bete na PS3? Nie znalazłem nic w PS Store ani w PS Network.

e stary ja widziałem Obliviona na PC, Xie i PS3 i....nie widzę żadnej różnicy o_O. NIe wiem, pbez kitu przecież cos musi być nie tak albo z konsolą, albo z TVkiem. Zresztą popatrz na forach polskich i zagranicznych - praktycznie wszędzie twierdzą, że graficznie są identyczne . Teraz zbiłeś mnie z tropu i już nie wiem o co chodzi. Ale faktem jest, że jeżeli nawet oblivion na wszystkie 3 sprzety wygląda tak samo (sa choćby wg gametrailers wygląda) to nie musi tak samo być z UT3... szczególnie, że te nawet na PC nie okazało się czymś tak wielkim jak być mogło. Ale cóż pożyjemy, zobaczymy... trzeba czekać do premiery.

PS: bety nie można były ściągnąć, ale masa pism i portali ją dostała, więc myślałem że może znajomościami załatwiłeś, szczególnie że właśnie wersja GOLD poszła do tłoczni bodajże 2-3 dni temu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drudzy narzekają że szare, bure i coraz bardziej odchodzi od starego dobrego UT.

Zabawne, bo akurat to, na co większość biadoliła przy okazji UT 2003 i 2004 (że utrata klimatu, pastelowe kolory), Epic wziął sobie do serca i w efekcie 'umrocznił' UT3, nawiązując tym samym do klasyka; no i proszę - znów narzekania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pita Haja=> Wina telewizora odpada mam do niego podłączony komputer i konsole, konsola jest ok np colin dirt czy ninja gaiden wyglądają spoko, poprostu na kompie wszystko jest wygładzone i dopieszczone a gry takie jak Oblivion nie obsługują nawet najwyższej rozdziałki tylko 720p, porównałem UT PC i PS3 jeszcze raz i chyba troche przesadziłem z różnicą, podłą czyłem klawiaturę ale nie wszystkie guziki działają

(@#$%%$ Microsoft) mysz logitech działa ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ząbki w UT3 ?? Chyba jestes dentystą i masz zboczenie zawodowe :D AA przecież możesz wymusić w ustawieniach karty z poziomu Windows ( w sumie to nawet nie wiem czy w grze jest opcja włączenia AA - pełniaka ciągle nie mam ). IMHO gra wygląda swietnie, tak jak powinna - nie ma fajansu, swiecidełek etc, ktore tylko rozpraszaly ( choć mi sie UT2k4 podobał ), nie jest też jakoś mega mrocznie. Detali jest masa ( spojrzcie na bron! ). I co najciekawsze...do tej pory grałem na starym CRT 17" w max rozdziałce 1280x1024 jak mnie pamięc nie myli. Dziś przesiadłem się na panorame Samsunga 2232BW i gram w najwyższej możliwej czyli te 1680x1050. I przy wpisaniu stats fps ciagle mam te 59-60 FPS :) Czyli optymalizacja zrobiona porządnie.

BTW kiedy ta cholerna premiera ?! Moge sobie od kumpla przegrać pirata, ale postanowiłem że kupie, jak każdego UT ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mevole o czym ty w ogóle koles gadasz?

To jest wlasnie klimat pierwszego uteka, w końcu jakaś normalna grafika a nie kolorki na jezorki, koniec z plastikowymi brońmi, a co do grafiki ktorej sie moim zdaniem niesłusznie czepiacie, i tak wszyscy będziecie grac na srednich detalach zeby miec te wiecej fpsow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of war przesunięte, unreal tournament przesunięte -wielkie brawa dla ekipy CD Projekt, kolejny raz błysnęła. Jako powód przesunięcia podali "wdrożenie szczególnie skomplikowanego systemu zabezpieczeń przed kopiowaniem" - co w praktyce oznacza, że wszystkie osoby które chciały kupic oryginalny egzemplarz moga sobie usiąśc na d... i poczekać, a wszyscy piraci mający w d... "skomplikowany system zabezpieczenia" mają obydwie gry od tygodnia kiedy pojawiły się na sieci. Brawa dla polityki firmy, jest w tym jakaś wyższa logika - wielu z nas wreszcie zaleje krew, ściągniemy je również z sieci, i nie będziemy narzekać że CD Projekt kolejny raz coś opóźnia - problem z głowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gears of war przesunięte, unreal tournament przesunięte -wielkie brawa dla ekipy CD Projekt, kolejny raz błysnęła. Jako powód przesunięcia podali "wdrożenie szczególnie skomplikowanego systemu zabezpieczeń przed kopiowaniem" - co w praktyce oznacza, że wszystkie osoby które chciały kupic oryginalny egzemplarz moga sobie usiąśc na d... i poczekać, a wszyscy piraci mający w d... "skomplikowany system zabezpieczenia" mają obydwie gry od tygodnia kiedy pojawiły się na sieci. Brawa dla polityki firmy, jest w tym jakaś wyższa logika - wielu z nas wreszcie zaleje krew, ściągniemy je również z sieci, i nie będziemy narzekać że CD Projekt kolejny raz coś opóźnia - problem z głowy.

Bardziej polecam by jakoś działać by piratów nie było a nie dodatkowo jeszcze za nich robić ponieważ to właśnie dzięki piratom "skomplikowany system zabezpieczenia" jest w ogóle potrzebny. Więc zamiast winić CD-P to wiń piratów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, więc wychodze na ulicę jakoś działać. Będę bić z bańki każdego napotkanego przechodnia, jest szansa że trafię na duży odsetek piratów.

Ewentualnie druga możliwość: napiszę o nich świński limeryk.

Gdy raz jeden pirat z krakowa

Gears of war chciał skopiować od nowa

spojrzał w ekran na przestrzał

i z wrażenia się zeszczał

Bo to gra jest bajecznie kolorowa.

...wiesz co, będę jednak mimo wszystko winił CDP. Bo systemy nikogo nie powstrzymają przed kopiowaniem, a ludzi takich jak ja, którzy szczerze i chętnie chcieliby kupić oryginał, po pierwsze skutecznie od tego powstrzymują, a po drugie w niejednym przypadku czynią potem korzystanie z takiej aplikacji jazdą po gwoździach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musisz bić każdego tylko nie wiem czy wiesz ale nie każdy pirat zdaje sobie sprawę z tego że kradnie, po prostu myśli że dystrybutor nic nie traci więc na początek możesz zrobić akcje uświadamiającą (nawet tylko twoje najbliższe otoczenie lub np. szkołę) informując że np. piractwo to kradzież, przez piractwo przestają powstawać gry które się piraci, nie wychodzą kolejne części gier itd. a akcje nie trzeba ograniczać tylko do gier ale też można filmy i muzykę. Jak widzisz jeśli się chce można prawie wszystko zrobić więc zamiast marudzić rusz cztery litery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Farmazon. Ja zamówilem EK na gram.pl i o to co dostałem :

Dziękujemy za złożenie zamówienia na grę Unreal Tournament 3 Edycja Specjalna.

Informujemy, iż w związku z dłuższym niż wcześniej zakładano procesem produkcji unikalnych elementów Edycji Specjalne gry Unreal Tournament 3 termin realizacji Twojego zamówienia został przesunięty na 10 grudnia.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Żadne zabezpieczenia, jedynie opieszałość. BTW czy premiera w innych krajach też się opóźni ?? I dlaczego w niemczech tłuką już dobre 2 tygodnie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Niemcy to jest normalny kraj, a tutaj żebym dostawał grę na czas każą mi przeprowadzać akcje uświadamiające, albo wysyłają do szkoły której nie widziałem już jakieś dobre 10 lat. eeeech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Na gram.pl oznaczenie "premiera wczoraj", więc udałem się do empika i saturna. Półki swiecą pustką, UT 3 brak. Na gram.pl brak jakiegokolwiek info o co biega. Po raz kolejny - brawa dla cd projekt. Wydawca stwierdził, ze zamiast denerwować nas klientów i informować o kolejnych obsuwkach, nie poinformuje, może nikt się nie skapnie.

EDIT:

Przepraszam, minąłem się z prawdą. Jest post na gram.pl w archiwum newsów, że absolutnie nie z winy cd-projekt jest opóźnienie logistyczne 2-3 dni. Znowu zawiodła ta cholerna rzeczywistość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...