Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Fajnie by bylo gdyby Cda zainteresowalo sie demkiem z ut2k7. którego jeszcze nie ma. ale gdy wyjdzie fajnie by bylo je ujrzec na cd/dvd w cda.

To raczej zależy od tego ile to demo (o ile się pojawi) będzie zajmowac, bo jeśli 1GB+ to trafi tylko na DVD, a i tego nie był byn taki pewien.

A screeny z UT 2007 owszem, piękne ale na ich widok mój stareńki Radeon 9100 pada na kolana błagając o litośc :wink: Tak że póki co zostaję przy edycji 2004

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo po co :) Przecież singleplayer to tylko ładnie opakowany rajd przez kolejne mapy z multi. Pomijając mapy (bo te są niezbędne do multi) singleplayer zajmuje pewnie niewiele.

Zresztą w takiej grze jak UT2004 singleplayer to taki bardzo rozbudowany trening. Przydaje się i do tego jest bardzo przyjemny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w zwykłego UT no i baaardzo mi się podobało. Grałem w niego, hohoh :) ze 2 lata. Niektóre mapki po prostu porywają, szczegolnie te CTF, np. taka jedna z dwiema wieżami, idealna do campowania :).

A z broni polecam zdecydowanie snajperkę i rendmeer :D. Nic tak nie daje kopa, jak wcielenie sie na chwilke w zabojczy pocisk, mknąc do bazy wroga :))). Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo gdyby Cda zainteresowalo sie demkiem z ut2k7. którego jeszcze nie ma. ale gdy wyjdzie fajnie by bylo je ujrzec na cd/dvd w cda.

To raczej zależy od tego ile to demo (o ile się pojawi) będzie zajmowac, bo jeśli 1GB+ to trafi tylko na DVD, a i tego nie był byn taki pewien.

A screeny z UT 2007 owszem, piękne ale na ich widok mój stareńki Radeon 9100 pada na kolana błagając o litośc :wink: Tak że póki co zostaję przy edycji 2004

Hmm... a może by tak panowie z CDA mogli się postarać o full UT'99 na CD? :) Bo UT'99 to niemalże abandonware - nie jest rozpowszechniana normalnymi kanałemi dystrybucji, wsparcie techniczne zostało dawno zawieszone.

A co do wymagań UT2007... Cóż, mój komp w UT2004 generuje nie więcej niż 30 FPS (I to tylko na małych mapkach jak DM Idoma, na Torlanie żadko kiedy jest więcej niż 15FPS. :? ), więc na razie o nowym UTku nie myślę... Chyba że razem z nowym UT przyjdzie także nowy komp. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie mogłem pograc w UT2004 po sieci. Wczesniej grałem tylko w demo i tylko z botami. Dziś dostałem przesyłkę i po dwóch godzinkach gry mogę powiedziec że jestem zachwycony. Gra na Neo512 śmiga aż miło (bałem się lagów), grafika jest świetna, a dźwięk na głośniczkach 5.1 naprawdę znakomity. Jedyny problem to ludzie uważający się za "Onlinowe Bóstwo" wyzywające od lam i noobów (sami oczysiwście niewiele robią). Przecież każdy zaczyna od zera...No ale do takich to trzeba sie przyzwyczaic :P

>>>Nie przejmuj się, z czasem to minie :P.

Jak na razie ilośc map przytłacza, jest ich naprawdę dużo, a te które widziałem są naprawdę ciekawie zaprojektowane i klimatyczne.

>>>Pfff, te 108 map standartowych, instalujących się z UT, to dla niektórych (Na przykład mnie ;).) za mało. U mnie na kompie folder z UT2004 zajmuje 8,7 GB(!), i mam ponad 250 map (!). To się nazywa megalomania ;). I polecam instalować Bonus Packi - szczególnie ECE Bonus Pack i Titan Onslaught.

Singleplayer jest zaskakująco dobry. Bardzo fajne jest kierowanie botami za pomocą komend głosowych (pomijam już że rodzice ze zdziwieniem spoglądają na syna gadającego do komputera :) )

Mam takie pytanko. Chciałbym nieco spersonalizowac postac, którą gram.

Czy po "stuningowaniu" dajmy na to postaci X (ewentualnie użyciu zupełnie nowego modelu), zmiany będą zauważane przez innych czy nadal będą widziec postac "fabryczną"?

Tylko postać fabryczną, chyba, że sobie ściągną danego skina.

Pytanko 2: Jakie mody polecacie?

UTComp, UTRPG, wszystko, co jest w Bonus Packach (Ultimate Community Map Pack1 i 2, mega Bonus Pack, ECE BP, Titan Onslaught BP, FBU BP i jeszcze kilka innych.)

A tak w ogóle, jak interesujesz się Unrealami, to polecam:

http://www.unrealzone.republika.pl/zin/uz8/uz/indexuz.html

Zin o grach z Unreal w tytule.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meledictum - dzięki za stronkę.

Ostatnio byłem w jednym z mega/hupier/super marketów i znalazłem w przecenie soundtrack z filmu Twierdza. A że lubię muzykę filmową to kupiłem. Trochę skróciłem jeden z utworów i wrzuciłem do gry.

Efekt? Niesamowity! Gra się o wiele przyjemniej. Nie ma to jak obrona głównego że tak powiem generatora przy tych smutnawych rytmach. Naprawdę działa na emocje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie odwrotnie. UT 2003 jest dla mnie czymś o wiele lepszym niż UT. Pierwszego Turnieju nie mogłem jakoś przetrawić, a sportowe podejście do walk sieciowych w UT 2003 zdecydowanie lepiej wyszło. Szczególnie komentator - podekscytowany walką, dowcipny, zakręcony. Mroczność pierwszego UT nie pasowała mi, szczególnie wtedy, gdy nastawiałem się na swobodną, niezobowiązującą rozrywkę. W następcy jest większe natężenie akcji, która po prostu wsysa do świata gry. Nie zgadzam się też z określemiem (przez jednego z redaktorów w starszych numerach) "diskopolowy szuter". Według mnie UT 200x to coś pokroju NHL 200x i NBA 200x, nie wspominając o FIFA 200x. Po prostu - gra sportowa, w której każda z dyscyplin opiera się o zabijanie. Moim zdaniem takie skonstruowanie gry było strzał w dziesiątkę. Do tej pory uważam UT 2003 za wzór do naśladowania przez innych developerów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać moderatorzy rozsmarowali Jaśka na pobliskiej ścianie Flak Cannonem. ;) Ale nie o tym chciałem.

Ostatnio znalazłem rewelacyjnego moda do UT 2004. Nazywa się

Ballistic Weapons Gold. Jak nietrudno się domyślić z nazwy wprowadza cała masę nowych broni:

-> Broń współczesną (czasami lekko "stuningowaną")

-> Futurystyczne zabawki

-> Granaty, miny (do wszystkich trybów gry!).

-> Broń do walki wręcz. (noże, katana i kilka innych)

-> Nowy Mutator - tylko broń do walki wręcz

Jest tego całe zatrzęsienie, ale co najważniejsze dzięki nim gra nabiera zupełnie nowego smaku. Gra się po prostu przyjemniej. Walki tylko bronią "białą" są rewelacyjne i co więcej nie polegają na katowaniu lewego przycisku myszki. Ciała są podzielone na stefy trafień.

Każdy model jest znakomicie odwzorowany, a dźwięki wydawane przez broń są naprawdę profesionalne

Póki co grałem tylko z botami bo nie mam za bardzo czasu, ale serdecznie go Wam polecam. Jeden z lepszych modów jakie widziałem. Do pobrania np z tej stronki:

LINK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(łup, łup, łup, łup... Mele nieustannie, monotonnie wali łbem o blat biurka.) To jest topic o UT2003, a nie 2004, więc o modach pod UT2K4 to podyskutujmy lepiej w topicu UT2004. ;) Swoją drogą, czy to nie dziwne, że w wątku o UT2003 pojawiają się nowe posty, kiedy to w temacie traktującym o UT2004 nastała grobowa cisza? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(łup, łup, łup, łup... Mele nieustannie, monotonnie wali łbem o blat biurka.) To jest topic o UT2003, a nie 2004, więc o modach pod UT2K4 to podyskutujmy lepiej w topicu UT2004. ;) Swoją drogą, czy to nie dziwne, że w wątku o UT2003 pojawiają się nowe posty, kiedy to w temacie traktującym o UT2004 nastała grobowa cisza? ;)

Ups. Najmocniej przepraszam, ale tematu o UT 2004 nie widziałem. Pomyślałem że jest tak jak z innymi seriami, gdzie dyskutuje się o wszystkich częściach (np CoD, Serious Sam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Beyond Unreal.com, Midway oraz Epic Games maja zamiar wydać zestaw Unreal Anthology, w skład którego wchodzić będą:

Unreal I

Unreal II

Unreal Tournament'99 Game of the Year Edition

UT2004

Przewidywana cena do 30$. Na razie tylko na terenie USA, ale jest szansa, że jakiś dystrybutor sprowadzi grę do kraju. No i teraz nie będzie problemem kupić oryginalne UT'99 na aukcjach zagranicznych. Więcej info tutaj:

http://forums.beyondunreal.com/showthread.php?t=174569

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podaje Beyond Unreal.com, Midway oraz Epic Games maja zamiar wydać zestaw Unreal Anthology, w skład którego wchodzić będą:

Unreal I

Unreal II

Unreal Tournament'99 Game of the Year Edition

UT2004

Przewidywana cena do 30$. Na razie tylko na terenie USA, ale jest szansa, że jakiś dystrybutor sprowadzi grę do kraju. (...)

Ciekawe, pewnie do niesprzedanych egzemplarzy Totally Unreal dorzucą płytki i dokumentację z UT2004, zapakują do nowych pudełek i tyle :). Swoją drogą, ciekawe, czemu tylko UT2k4 ;)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że koniec roku, nauki już nie ma, to graliśmy dzisiaj sobie na informatyce w Unreala Tournamenta. Tak, tego pierwszego. 8)

Jako, że jestem Pierwszym Tworzącym Nowe Gry Internetowe, stworzyłem takową nie bacząc zbytnio na szczegóły. No i gramy, ale w jakimś szlonym tempie! Śmigaliśmy jak rozpędzone rozmazane plamy, celując w obojętnie kogo i ginąc raz po raz. Było to wesołe, ale nader głupie, więc stworzyłem nową grę jeszcze raz.

I było jeszcze lepiej - prędkość gry: 85%, czyli powolne i statyczne, rakiety i inne flaki leciały tak wolno, że można było je omijać, ale gracze również nie byli porywająco szybcy. Nie hcwaląc się zwyciężyłem, ale zabawa jak zawsze z moją klasą była przednia. :rotfl:

Pamiętam też, jak kiedyś graliśmy na mapce tylko z wyrzutniami rakiet. Wszedzie lecą rakiety, co 10 sekund ktoś nabija fraga, strzela się w losowym kierunku, nierzadko ginąc od własnych rakiet. To był chaos, to była zabawa! Muszę sobie wreszcie zainstalować tę starą, ale świetną giek na własnym kompku i pograć sobie wesoło, tymbardziej, że wakacje już. Tylko czy gra w to ktoś? Nowe wersje oszałamiają, w szkole gramy tylko z tego powodu, że następnych części kompy by nie uciągnęły. A szkoda.

:geek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest rewelacyjna, tym bardziej że jest mozliwość full instalki na dysk i duuuużo wody w wiśle upłynie zanim przyjdzie wam do głowy myśl by odinstalować to cudo - ostanio dostałem swój komputer - laptopa i była to pierwsza gra w jaką na nim zagrałem, nadal jest to świetna zabawa ^^ muszę w końcu obadać to 2k4 gdzie są pojazdy i myśliwce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...