Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

nie nic z tego :/ to nie żadne nu/thash itp. ! po prostu heavy a jak nikt nie wie to trudno :/ kuzyn (metalu już słuchał gdy ja jeszcze berbeciem byłem)nie długo przyjedzie to podpytam !

EDIT @

Znalazłem ! Do kuzyna wysłałem SMS'a ! Reakcja natychmiastowa :P Mam tą piosenkę !

To :system of a down-chop suey ! Wiedziałem że w klimatach SOAD ! Ogólnie thx za pomoc !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System of a Down i heavy metal.... Taki maly offtop i wciecie sie z mojej strony, ale jak ktos chce o pomoc w wyszukaniu kawalku to prosba o dokladniejsze precyzowanie troszke i niemylenie gatunkow przede wszystkim, bo SOAD nijak sie ma do heavy metalu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... No to sorry ! Grają jak to określił Necr grają POP :P

Grają pop, ale oczywiście nie taki jak Doda xDD Nie należy zapominać, że pop to ogól muzyki popularnej, nie tylko "Więc nie martw się" :D (Bez urazy dla fanów Dody :P). Chociaż np. takiego Chop Suey'a trudno nazwać popem xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

A ja słyszałem, że SlipKnot gra gospel :).

A tak serio, to z SlipKnotem jest problem, bo kapela w miarę sprawnie porusza się po wielu gatunkach muzycznych. Podstawa, to mieszanina nu i death. Ale są też utwory, którym najbliżej do rocka, czy właśnie muzyki elektronicznej, której nazwy nie znam. I nie rozróżniam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ok Slipknot ciężko sklasyfikować, ale dla mnie jako fana panów z Iowa, ciężko przełknąć stwierdzenie, że grają nu-metal. po pierwsze dlatego, że nie lubie tego gatunku, po drugie IMO to nie jest do końca prawda. W różnych klasyfikacjach różnie można spotkać Slipknot. Kiedyś widziaem taki opis: heavy/thrash z elementami death i nu-metal i to jest dla mnie do przełknięcia. Oczywiście zależy to też od płyty, chociaż nie rozumiem dlaczego Slipknot miałby być określany jako nu-metal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Czyli jest tak jak napisałem. Wg. mnie podstawą ich muzyki jest nowoczesny death podlany nu metalem. Jednakże ich płyty zawierają utwory, gdzie chłopaki z Iowa wędrują po różnych obszarach muzyki, niekoniecznie mającej coś wspólnego nawet z rockiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ave,

Jaki zespół możecie polecić osobie, która metalu w sumie nie słucha, ale za to niesamowicie przypadła jej do gustu The Art of War Sabatonu, a także najnowsza płyta Rammsteina (z tym, że ten zespół ogólnie odpada bo z niemieckim ostatnimi czasy się nie przyjaźnię, a lubię rozumieć o czym w utworach mowa;))? Wiem, że szczegółów bardzo mało, ale z metalem za wiele wspólnego nie mam, więc ciężko mi podać więcej szczegółów.

Dzięki:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Przede wszystkim skończ z tym "ave", bo to wiocha totalna :P.

Natomiast co do Sabatonu, to oni graj power metal. Pokop trochę na MySpace, czy innym YouTube w poszukiwaniu kapel poruszających się w tym gatunku muzyki. A nóż-widelec coś ciekawego znajdziesz.

EDIT:

Dobrze jest też skorzystać z Metal Archives (KLIK)

Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce zobaczysz, że aktywnych kapel poruszających się w power metalu jest 2875.

PS.

Podobno jak jakiejś kapeli nie ma na Metal Archives, to ona nie istnieje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...