Skocz do zawartości

Metal Ogólnie


Mimizu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A tak w ogóle to jak myślcie, kim ją ci kindermetale?

To ci metalowi wojownicy co słuchają kredek.

Koles tym postem mnie dobiles.Nie jestem fanem tego zespolu ale grac potrafia.Kto jak nie oni zrobili cover mojego kochanego Iron Maiden...Hallowed By The Name.Malo ze zrobili,zagrali go swietnie to jeszcze przyspieszyli go,a malo osob to potrafi.Albo Final Coundtown Europki....

Kindermetale...heheheh...to raczej ci co sluchaja Limp Bizkit,Limp Cornow i Limp Credow i Limp Parkow a nie Kredek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak nie oni zrobili cover mojego kochanego Iron Maiden...Hallowed By The Name.Malo ze zrobili,zagrali go swietnie to jeszcze przyspieszyli go,a malo osob to potrafi.Albo Final Coundtown Europki....

Owszem, "Hallowed..." to jedyny utwór w ich wykonaniu, którego da się słuchać, ale tylko dlatego, że to cover. A coveru "Final Countdown" nie nagrali oni tylko Children Of Bodom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles tym postem mnie dobiles.Nie jestem fanem tego zespolu ale grac potrafia.Kto jak nie oni zrobili cover mojego kochanego Iron Maiden...Hallowed By The Name.Malo ze zrobili,zagrali go swietnie to jeszcze przyspieszyli go,a malo osob to potrafi.Albo Final Coundtown Europki....

Kindermetale...heheheh...to raczej ci co sluchaja Limp Bizkit,Limp Cornow i Limp Credow i Limp Parkow a nie Kredek.

Ale za to zagrali żenujący cover Slayer - Hell Awaits. A kindermetal to taki niezależnie od wieku "metalowiec" który jeszcze nie ma zbytnio wyrobionego swojego zdania w tej dziedzinie. amen(t).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
A kindermetal to taki niezależnie od wieku "metalowiec" który jeszcze nie ma zbytnio wyrobionego swojego zdania w tej dziedzinie

Moim zdaniem kindermetal to ktoś, kto słucha SOAD/Slipknot/Limp B/itp i uważa że wszystko inne to "szit", a siebie ma za wielkiego szatanistę, metala

i nieomylną wyrocznie w sprawach muzyki ;) Wstyd się przyznać ale w 1 gim... sam byłem takim kindermetalem xD (moja wina, moja wina...)

I takie pytanie: czy w waszych wsiach/miasteczkach/miastach są jakieś kapele rockowe/metalowe?

U mnie sytuacja jest dość dziwna bo mieszkam w wiosce 2 tys mieszkańców i mamy aż 2 zespoły grające rock i metal. Jeden nazywa się Harut i grają covery, a drugi nie ma nazwy i grają... covery :) Ale ogólnie się bardzo cieszę że mamy te kapele, bo zawsze to miło usłyszeć na wiejskim festynie Smells like teen spirit, Rape Me czy Blood,fire,death ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie: czy w waszych wsiach/miasteczkach/miastach są jakieś kapele rockowe/metalowe?

Owszem, z Bielska są Akurat (taki punk, coś w rodzaju Kultu, bardzo dobry), NeWBReeD (parę razy coś wspominałem), Beleth (death/black), Nurofen Menstrual (poważnie! xD parę razy byli supportem innych zespołów (np. Huntera), całkiem niezły death, mogliby zmienić tylko wokalistę),... Jeszcze może by się coś znalazło...

edit: o, jeszcze o Katharsis i Zabili Mi Żółwia zapomniałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Nurofen Menstrual i Beleth mają jakieś strony w necie? Chętnie bym posłuchał undergroundowego polskiego deatha ;)

Nic mi o takich nie wiadomo. Ale pewnie są :wink: Na http://www.metal-archives.com/ jest Beleth, ale stronki oficjalnej podanej nie ma. :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :/ Ale sprawdziłem na metalarchives i widzę że goście z Beletha też mają fantazje:

Vulgar Anal Inhalator - bass

xD

www.harut.cba.pl - a to jest strona jednego z zespołów z mojej wsi. Jeśli będziecie czytać to zważcie, że wszyscy w nim mają po 16 lat, a poziom językowy strony jest delikatnie mówiąc średni :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano są. Jedna grająca coś punkowo-jakieś - Kabla zżarły Jeże.A druga grająca metal (jaki nie wiem, bo nie miałem okazji słyszec) - Rebelium Sadisticum (?) Czy coś takiego.

Niestety obydwa zespoły się rozpadną. Kabel, bo trójka członków idzie do szkól w odległych miastach. A bez nich to już nie to samo...

A Rebelium? Założyciel zespołu i gitarzysta leżał w śpiączce przez kilka miesięcy i teraz ma amnezję i dużekłopoty ze zdrowiem. :( Szkoda, że ich nie słyszałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I takie pytanie: czy w waszych wsiach/miasteczkach/miastach są jakieś kapele rockowe/metalowe?

W mojej wsi ( :lol: ) jest pewien zespół zasługujący IMO na uwagę (Cardi, już słyszę Twoje zgrzytanie zębami :D). Link do strony, w tym i do paru kawałków, jest tuu: http://www.rootband.band.pl . Nie powiem dokładnie co oni grają, trzeba posłuchać. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej zobaczcie na tej stronce kapele xxx maniak i okladke splitu z lymphatic phlegm 8)

nie wiem, ale dzis mnie to juz nie dziwi. teledyski necrophagii ogladam bez zazenowania a potrafia byc hmmm...obrzydliwe do granic wytrzymalosci :crazy:

tylko ze ja takie nawet lubilem ogladac :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie? czy przeprowadzacie tu czasem jakieś ankiety/plebiscyty?

Fajnie by było jakbym wiedział czego słuchacie, wtedy mógłbym z Wami skuteczniej dyskutować ;). Nie za bardzo wiem co tu za kapele znacie i czcicie - czy staroszkolne granie, czy raczej współcześniejsze twory. A tak sytuacja, by się nico rozjaśniła.

Poza tym, to zawsze jakaś atrakcja i dobry powód do dyskusji i rozważań na tematy czysto metalowe (niestety zawsze przy takich okazjach leją się po mordach ;)). Co o tym myślicie? (nie obrażam się za wulgaryzmy, i nie jestem przedrażliwiony na własnym punkcie, więc nie będę donosił jak dosadnie odpowiecie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuurcze...

w mojej okolicy jest troche osob co sie na muzyce zna i nie jeden obilby morde drugiemu, albo przynajmniej zbesztalby go dokumentnie za odmienne zdanie. wszyscy punki, naziole, homofoby, zboczency itp. ale jakos zyja w zgodzie.

ja z metalem jakies 3 lata jestem zwiazany i dosc gleboko zaszedlem.

zaczynalem chyba jak kazdy metallica ironi pantera, a pozniej jakos tak wyszlo emperor, immortal, mayhem, children of bodom. nienawidze kredek i dumnego burgera (dimmu borgir bleh...).

abazagorath, agathocles, anaal nathrakh, beherith, von, blasphemy, mezzerschmitt, saltus, regurgitate, haemorrhage...nie nie nie nie bede rzucal nazwzmi bo to nie ma sensu...

z metalu slucham bm, death, rozne odmiany grindu. wszystko oprocz power...

moge sluchac ns, bo jesli muzyka jest dobra to przeslanie mi wogole nie przeszkadza.

ideologia dla mnie sie tez troche liczy, ale i tak najwazniejsza jest dla mnie muzyka i nastroj ,klimat w jaki mnie wprowadzaja dzwieki. nie obchadza mnie slowa, kiedy koles skrzeczy, bo jak dobrze to robi to podziwiam skrzek. po prostu nie wiaze pogladow z muzyka jakiej slucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, agathocles, saltus, regurgitate, haemorrhage...nie nie nie nie bede rzucal nazwzmi bo to nie ma sensu...

z metalu slucham bm, death, rozne odmiany grindu. wszystko oprocz power...

moge sluchac ns, bo jesli muzyka jest dobra to przeslanie mi wogole nie przeszkadza.

ideologia dla mnie sie tez troche liczy, ale i tak najwazniejsza jest dla mnie muzyka i nastroj ,klimat w jaki mnie wprowadzaja dzwieki. nie obchadza mnie slowa, kiedy koles skrzeczy, bo jak dobrze to robi to podziwiam skrzek. po prostu nie wiaze pogladow z muzyka jakiej slucham.

Hmm... no wiesz, dla mnie na przykład słuchanie Napalm Death i zaraz po tym puszczenie sobie Honor...trochę koliduje :] Dla mnie ideologia NS w muzyce to jakieś nieporozumienie, więc nawet jak muzyka jest dość niezła to nie słucham...no chyba, że dany wykonawca zrobił taką muzyę co by mnie zaszokowała wykonaniem, jakies oryginalne rzeczy to moze wtedy bym przymknął oko na przesłanie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany nie wiem, co ludzie mają przeciwko NS? National-Socializm i co z tego? lepsze to niż jakaś śmieszna anarchia. Nazi to rozumiem, że ludzie mają opory.

a co z RAC (rock against communism - bo taki mniejwięcej styl prezentował onegdaj Honor)? Niby podobne klimaty, ale przecież to nie to samo. z resztą to raczej debata ideologiczna.

jak dla mnie 'ideologia' hordy nie ma znaczenai. gdyby brać pod uwagę 'przesłanie' jakie niosą swą muzyką kapele, to 3/4 możnaby wsadzić między dewiantów/paranoików.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 'ideologia' hordy nie ma znaczenai. gdyby brać pod uwagę 'przesłanie' jakie niosą swą muzyką kapele, to 3/4 możnaby wsadzić między dewiantów/paranoików.

To jest w sumie fakt i zgodze sie z toba, bo wiele ludzi slucha takich kapel, ale nie utozsamiaja sie z pogladami prezentowanymi przez danych muzykow. ja blacku slucham, ale zadnym tam satanista nie jestem. te sprawy traktuje z przymrozeniem oka i jaja sobie robie z pentosow, odwroconego krzyza, trzech szostek (aaaa szatanszatanszatan :devil: :P ). a od nacjonalizmu to trzymam sie z daaaleka i zgonu juz sobie z tego nie robie, bo to po prostu jest niemoralne (przynajmniej dla mnie), ale jesli muzyka kapeli mi sie podoba, to jej slucham :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...