Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

HYPER0SONIC

Jaka karta graficzna do Celerona D 3,4GHz i 1GB ram?

Polecane posty

Procek Intel Celeron D 3.46ghz FSB: 533Mhz pamięć 1gb DDR2 Kingston. Zasilacz http://www.qoltec.pl/products.php?cat=Zasi...TX&id=c4490 link do niego. A tu link do płyty głównej http://www.agito.pl/plyty-glowne/asus-p5kpl-am.0.336868.html. Jaką karte graficzną moge dołożyć do niego??? Cena niegra roli.

Zły dział i nazwa tematu, zapoznaj się z regulaminem forum i działu Sprzęt - GFR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam 7300GS model naprawde do kitu. Kompa kupywalem 2.5 roku temu i wtedy byl to dobry sprzet

raczej watpie procesor sie z natezenia pracy spali a karta bedzie sie nudzic. lepiej powiedz jaka masz aktualnie. i raczej sobie za bardzo to tez nie pograsz na z tym procesorem .

Jak już wcześniej wspominalem ja na tym kompie niebede odpalał najnowszych gierek w full detalach i kombinował z kosmicznym o/c.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam 7300GS model naprawde do kitu. Kompa kupywalem 2.5 roku temu i wtedy byl to dobry sprzet

No co TY? Ten Celek to nawet 2.5 roku twemu było nic specjalnego. Znacznie lepszy byłby jakiś PDC. Co teraz możesz do tego kompa dołożyć? Myślę, ze taki 4730 to i tak będzie max do tego komputera. Powiedziałbym, że grafa nawet na wyrost.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie. Ale musisz też pamiętać, że ta karta przy tym konfigu będzie się zwyczajnie nudziła zresztą podobnie jak 4730. Dołożenie takiej karty do tego zestawu jest opłacalne pod katem przyszłego upgrade'u. Inaczej nie ma sensu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że cena nie gra roli proponuje update sprzętu:

Procesor: Intel Pentium Dual Core E5200 255zł

Karta Graficzna: Gigabyte GeForce 9800GT OC 512MB 399zł / MSI GeForce 9600GT OC 512MB 335zł

Zasilacz: Tacens RADIX III 420W 159zł

Razem: 810zł/ 745zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...