Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamix110

Rozwiązany: Problem z Battlefield: Heroes!

Polecane posty

Witam wszystkich :)

Mój problem z tą grą polega na tym, że nie chce wczytać mi się strona, z ktorej gra sie uruchamia. (www.battlefieldheroes.com). Tzn. wczytuje mi się, ale wyskakuje rysunek przewróconego żołnierza i napis:

Battlefield Heroes is Offline

Thank you for your patience, we'll be back soon. In the meantime, check our public site or Twitter feed for updates.

Niestety w tym samym czasie pisalem z kolega na gg i jemu ta strona odpala bez problemów. Żeby nie było, strone otwierałem Firefoxem zaktualizowanym do najnowszej wersji, nawet reinstalowalem mozille, ale to nic nie dalo. Próbowalem tez w IE, ale to samo sie dzieje. W Google Chrome strona zawsze poprawnie sie wyswietla, lecz gra nie obsluguje Chrome' a tylko IE o Firefoxa.

Chcęzaznaczyć, że wcześniej juz gralem w BH i to bez zadnych problemow.....nawet 2 godziny przed pojawieniem się problemu. Po jakimś czasie o dziwo udało mi sie zalogować, lecz potem znowu zaczął sie wyswietlać feralny napis....

Czy komuś zdarzylo sie cos podobnego??? Czy jest na to jakiś sposób????

Proszę o pomoc ponieważ nie mam co robic w wakacje a ta gierka bardzo mnie wciagnela :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie po prostu "cośtam robią" ze stroną/grą. Nie ma powodu do obaw - to przejściowe. Dziwi tylko fakt, że twój znajomy mógł wtedy grac bez problem. Może zalogował się przed wyłączeniem strony? Warto też zajrzeć na Twittera BF:H. Często podają tam, jak długo będą trwały jakieś prace na serwerze itp. Też miałem tak kilka razy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie po prostu "cośtam robią" ze stroną/grą. Nie ma powodu do obaw - to przejściowe. Dziwi tylko fakt, że twój znajomy mógł wtedy grac bez problem. Może zalogował się przed wyłączeniem strony? Warto też zajrzeć na Twittera BF:H. Często podają tam, jak długo będą trwały jakieś prace na serwerze itp. Też miałem tak kilka razy :D

Już wszystko ok, też myślałem, że pracują nad stroną, ale pomógł mi ktoś w innym temacie:) wystarczyło wyczyścić Cookies :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...