Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michi93

zakup 4 Gb ramu do OC za 230zł

Polecane posty

Gość michi93

więc jak w temacie szukam 4gb ramu dobrych do OC za max 230zł(nie wliczam transportu)przeglądając parę stron kompletnie zgłupiałem.firma ma być jak wiadomo bdb a sklep mi lata byle bym szybko to dostał bo chciał bym podkręcić kompa przed wyjazdem.

asus p5b premium

zasilacz crosair 450W

proc e6750@3,6- za niedługo go znowu podkręcę do tej bariery tylko czas wymienić ram bo go szlag trafił

ram 3 Gb good ram[*]

dysk jakaś 160

chłodzenie na proca karakorum 120 pasta liquid pro

buda Sharkoon Rebel 9 Economy Edition Black i oczywiście jak to ja 3x Xigmatek XLF-F1253 LED 120mm

zastanawiałem się nad jakimiś mushkinami/goodram pro/g.skill

tu chyba mają największy wybór http://ddr2.home.pl/index.php?cPath=3&...74613e7c88940c9

takie były by dobre http://ddr2.home.pl/product_info.php?produ...74613e7c88940c9 ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Heh mam ram z jednej i 2 firmy ale chyba się skuszę na PRO chyba ,że ktoś to przebije.

Chciał bym to już dziś zamówić żeby mieć na piątek albo sobotę rano i chyba raczej goodram Pro albo ktoś wyskoczy ofertą balistix czy coś takiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

były by fajne ale ja bym wolał takie które mają opóźnienia 5-5-15

a to dlatego że lubię się bawić^^ ale to 1120 Mhz jest ciekawe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według recenzji na PcCentre.pl te pamięci mogą mieć zmniejszone opóźnienia w do 4-4-4-12, chociaż przy OC powinno się trochę zwiększyć opóźnienia, poza tym różnica opóźnień jest raczej niezauważalna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

No i teraz Co wybrać bo wszystkie 3 ofert bardzo ciekawe a zamówienie chce złożyć dziś więc nie będzie czasu się z tym przespać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Wiem gdyby nie był duży to bym wam głowy nie zawracał tylko sam wybrał a ,że poprzeglądałem trochę ofert sklepów to mam totalny mętlik w głowie;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Pro wychodzą najtaniej i są kuszącą ofertą więc się chyba na nie zdecyduję.

Mushkin jednak jest za drogi więc on w grę nie wchodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Hehe jakieś zwykłe nie powiem Ci bo są na nich założone radiatory a nie chce mi się ich teraz ściągać-kumpel je odesłał do krainy wiecznej młodości jak całego swojego kompa za bardzo oszalał z napięciami pewnie bo nie chce się przyznać co zrobił^^

ale o ile dobrze pamiętam to 800Mhz cl5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mówi, że to były jakieś zwykle pamiątki...Chociaż różnie to bywa ja miałem przypadek w którym gość kręcić ostro pamięci na grafie mając przy tym słabiutkie chłodzenie i odmawiając sobie rady założenia radiatorów na tychże memkach. Nawet mu przyniosłem do domu takie jedne od Zalmana. Nie skorzystał a kartę uszkodził. Mina gościa bezcenna. Tak to bywa. Wracając do tematu albo ocz albo goodramki. Sprawa jest prosta. Dziś bym wziął te drugie dla odmiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Wiesz takie kręcenie na upartego może być spowodowane tym ,że jak się nie zepsuje to się nowego nie dostanie :P właśnie chyba dziś się skuszę na PRO tylko jeszcze poszukam czy aby czasem w Polsce gdzieś w co bardzo wątpię będą mieć balistixy już mam jedne i czekają na nowego kompa pod i7/9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michi93

Nie quadzik siedzi w moim kompie a teraz się zajmuje kompem brata i muszę z niego wszystko wycisnąć i na urodziny mu zafunduję ten ram^^ jak będę miał czas to mojego kompa też w końcu muszę podkręcić bo na razie to niewiele jest podkręcony a grafy w ogóle nie kręciłem a tez by można było tylko muszę dorwać gdzieś oprogramowanie z asusa bo się fajnie te karty tym kręci.

Temacik do zamknięcia chyba (zamówiłem PRO),że ktoś ma jeszcze jakieś pytania/sugestie.

W sumie ja mam pytanie zamówiłem ten ram w agito i czy mogę się jakoś dogadać w jakich porach powinna być ta przesyłka czy coś takiego??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...