Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janos

Program do kodowania arytmetycznego - pomoc.

Polecane posty

http://kgb007.republika.pl/download.shtml - tutaj na pozycji 17. znajduję się program do kodowania arytmetycznego. Proszę zajrzyjcie tu. I tu mam pytanie, ponieważ jeżeli zakoduję jakiś wyraz, to czy da się go odkodować? Albo jakimś innym programem? Proszę o szybką odpowiedź bo fajny jest to program i chciałbym z nim trochę się pobawić. Z góry dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi tylko o to że ten program to jest z tego rodzaju co klikasz i masz czarne okno, tam wpiszmy np. Leonardo da Vinci, jest kodowana każda litera, a na końcu, jest Leonardo da Vinci po zakodowaniu - ciąg liczb, a po rozkodowaniu - Leonardo da Vinci, tam nawet zadnych przycisków nie ma żadnego panelu. Jak to zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz co prawda nieco niejasno, ale strzelam, że szukasz programu do którego wpisujesz te liczby, a on Ci go konwertuje na zwykły tekst?

Jeśli tak, to wystarczy prosta modyfikacja kodu źródłowego - jeśli znasz Pascala to nie powinno być z tym problemu. A jeśli nie znasz, to potrzebny jest Ci ktoś kto zna i zrobi to dla Ciebie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie jest dużo różnych tutoriali. Co prawda pascala się nie uczyłem ani nie uczę, w chwili obecnej zajęty jestem C++, ale robiąc zadanka trafiłem na poradnik tutaj: MAIN. Nie wiem czy jest dobry ale z nazw rozdziałów widzę, że są tu podstawy programowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...