Skocz do zawartości
Buraczek207

Lap. Gaming 3500zl

Polecane posty

Witam

Szukam laptopa gamingowego w cenie 3500zl.  

Gram w różne gry, zależy mi na kontynuacji gier w które grałem  na konsoli takich jak wiedźmin 3, rdr2 na przyzwoitych klatkach,  jak i grafice.  Gram również w gry sieciowe. Niestety,  względów zawodowych mój pc nie nadaję się na podróże,  a mobilność jest mi potrzebna dlatego przed zakupem wolę się obeznac.  Myślę nad tym acer nitro 5 i5 8300, gf1650, ssd 500, 16g ram.  Jest w cenie 3400 zł.  Czy w tej cenie jest jakaś konkurencja. Względem cena/wydajność? .

I czy  polecacie jakis sklep internetowy który oferuję wysyłki za granicę? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buraczek207 Nie orientuje sie w rynku laptopow, ale w kwestii wymagan gier wiem jedno - celuj w procesory co najmniej 6-rdzeniowe i 12-watkowe. 4/8 jest juz na styk do gry w FullHD i racje bytu ma jedynie w przypadku osob, ktory od dluzszego czasu config z takim prockiem maja. Oprocz tego koniecznie 16GB ramu (najlepiej 3200 MHz, CL16 - opoznienie im nizsze, tym lepsze) i oczywiscie jak najlepsza karta. Poczytaj tez recenzje interesujacych modeli pod katem ukladu chlodzenia i kultury pracy, bo to w przypadku komputera ( a zwlaszcza laptopa ) bardzo istotne.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acer Nitro jak najbardziej ok. Dobrą alternatywą stanowi Legion, choć jest droższy. Drugi dysk do każdego z modeli można dokupić.

Acer Nitro 5 i5-8300H/16GB/512 120Hz

Lenovo Legion Y540-15 i5-9300H/16GB/480 GTX1650

Lenovo Legion Y540-17 i5-9300H/16GB/480 GTX1650

W kwestii wymagań wraz z ich wzrostem zrasta również cena danego modelu, ale jeśli ktoś chce długo grać w najnowsze i najbardziej wymagające gry, to w tym przypadku model z wydajniejszymi podzespołami jest warty dopłaty. Sama zmiana wersji z i5 na wersję z i7 wiele w grach nie zmieni. Trzeba by wybrać model Lenovo Legion Y540-17 i7-9750H/16GB/256 GTX1660Ti z wydajniejszą kartą graficzną.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...