Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Bethezer

Rozwiązany: Gothic, Problem z questem

Recommended Posts

Nie mogę rozwiązać jednej z zagadek w Świątyni Orków w V Rozdziale. Pokonałem dwóch szamanów( z pirokinezą i gromem), teraz jestem w komnacie w której można przyzywać demony i nie wiem, jak otworzyć drzwi prowadzące dalej(stał przy nich strażnik świątynny, a w okół niego kręciły się 2 świątynne pełzacze). Wie ktoś, jak przejść tę zagadkę z komnatą z demonami?

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów.-mateusz(stefan)

Link to comment
Share on other sites

Chodzi o te pomieszczenie, gdzie są trzy przełączniki? Wystarczy obrócić je w odpowiedniej kolejności, metodą prób i błędów nie zajmie to więcej niż 10 minut (nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem istotę problemu, bo rozwiązanie wydaje się aż za proste :P)...

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi Ci o to pomieszczenie z kamiennymi pokrętłami oraz trzema kolorowymi polami (niebieskie, żółte i czerwone), to musisz wrócić się do (dawno nie grałem więc mogę pomylić) poprzedniego pomieszczenia i znaleźć na ścianie taką tablicę z tymi właśnie trzema kolorami. Tam jest pokazane w jakiej kolejności musisz przekręcać te kamienie, by się udało. (np. jak na ścianie będzie czerwony, niebieski, żółty to właśnie w takiej kolejności musisz przekręcać przełączniki)

Link to comment
Share on other sites

Nie to pomieszczenie, następne. Przecież mówię, że przyzywa się tam demony. Są tam 3 przełączniki z symbolami demonów(jeden z czerwonym symbolem, dwa "zwykłe") i dwa przyciski na ścianie. Żeby dostać się do tego pomieszczenia, trzeba było jeszcze wcześniej rozwiązać zagadkę w której były kolce w podłodze(w tej samej komnacie, ale innym pomieszczeniu).

EDIT: Problem już nieaktualny. Trzeba było włączyć najpierw czerwony(wcześniej uruchamiając przyciski na ścianach), potem drugi(licząc od lewej) zwykły przełącznik, a potem ostatni.... Co prawda spodziewałem się, że wyskoczy na mnie kolejny szaman, no ale trudno...

W każdym razie dzięki za pomoc :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...