Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tobah

9600GT a iiyama ProLite E2209HDS

Polecane posty

Witam, więc wczoraj postanowiłem zaktualizować moje obecne sterowniki graficzne 182.50 do wersji 186.18 i pojawił się problem, bo po tej operacji monitor odmówił posłuszeństwa, a mianowicie gdy minie ekran logowania do systemu windows to wyłącza się monitor z komunikatem Input Not Supported, a na sterownikach 182.50 wszystko było ok z DVI. Bo gdy podłącze monitor przez kabel D-SUB to działa ale monitor działa z gorszą jakością i bardzo mi zależy aby używac monitora z DVI. I do tego słyszałem, że tylko na Viście występuje ten problem z tymi sterownikami, a na XP i 7 wszystko działa :( Prosze o pomoc.

Mój komputer to:

Windows Vista x64 SP2

4GB Ram

GeForce 9600GT

Procesor Intel Quad q6600@2.4Ghz

Monitor Iiyama ProLite E2209HDS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm zrobiłem tak, że podłaczyłem jednocześnie monitor przez DVI i D-SUB. Został on wykryty przez oba porty ale głównym był właśnie D-Sub. Następnie wszedłem w panel sterowania Nvidii i tam zarządzanie dostosowanymi rozdzielczościami. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to była zaznaczona opcja wymuś rozdzielczość HD więc to odznaczyłem i odłaczyłem kabel D-SUB i teraz działa :D poprzez DVI :) dzięki za pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...