Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janos

iPod 4gb 4gen - Czu warto kupić!

Polecane posty

Siema wszystkim. Mam pytanie czy warto dziś jeszcze kupić iPoda 4gb. Jest on wciąż popularny? 4gb dlatego ponieważ więcej mi nie potrzeba, a chce kupić bo jedyny sprzęt do słuchania muzyki to telefon :/ A to baterie bardzo marnuje. A i w jakim sklepie (typ. saturn, media markt itp.) można najkorzystniej go kupić? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak już kupować, to nano 3, chociaż tego ciężko dostać. Pod względem jakości dźwięku i obrazu nie ustępuje czwórce, a jest ładniejszy, wygodniejszy i ma metalowe plecki. Czwórka ma tylko dodatkowo akcelerometr, ale to zbędny bajer w tym urządzeniu, bo nie bardzo jest na to jakiś ciekawy soft. Ale fakt, dużo lepiej kupić jakiś inny odtwarzacz jak np Sony Walkman, chociaż i ten ma swoje wady, jak np upierdliwy soft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli Sony czy Philips, to jakie modele są dobre w cenie do 400zł? Z pamięcią 4gb? No i żeby nie był to jakiś grat. Z góry dzięki za odpowiedź. A odtwarzacze Vedia, dobre są? CZytam opinie o Vedia C6 i jak na razie dobrze się zapowiada. Lepsza wersja 2gb bo sie nie tnie ale karte mozna dorzucic!!! Co o tym modelu sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vedia C6 to bardzo dobry odtwarzacz, ale jakość muzyki jest w nim gorsza niż w produktach konkurencji. W końcu Vedia jest od wszystkiego, a Ty chcesz sam odtwarzacz, więc może coś od iRiver. W konkretnych modelach nie siedzę, ale to czołówka, jeśli chodzi o marki. Tak samo nie głupi byłby Pentagram, ale w wersji odtwarzacza MP3, nie 4. Jak będę przy pc to postaram się rzucić Ci konkretne produkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko że Vedia, zapomniałem wspomnieć ma dobrą jakość filmów, które też chciałbym oglądać. No i są Vedia C6 i Vedia C6+. Czytałem że + ma takie bajerki jak podłączenie do telewizora nadawanie do radioodbiornika, który model lepiej kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mówić, że zależy Ci też na filmach. W takim wypadku C6 to świetny wybór. Fakt, że jakość muzyki jest nieco[nie jakoś kosmicznie, tylko troszkę. Jak dobrze ustawisz EQ to różnica będzie naprawdę minimalna] gorsza niż przy odtwarzaczach mp3 z wysokiej półki, ale tutaj masz dodatkowo bardzo dobry wyświetlacz i obsługę dużej ilości formatów. Moim zdaniem warto. A czy do wersji + się opłaca dokładać, to nie wiem, bo pierwszy raz o niej słyszę. Pamiętaj też o dobrych słuchawkach - te dołączone do kompletu nie pomogą Ci wycisnąć z odtwarzacza tego, co najlepsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-mp3-mp4...c6-2-gb_1.bhtml - Vedia c6+

http://www.euro.com.pl/odtwarzacze-mp3-mp4...a-c6-2-gb.bhtml - Vedia c6

Spójrzcie. W opisie nie widać żadnych różnic! A różnica cen spora. A mi zależy na tańszym sprzęcie. Ale dobrym. A ta wersja plus jak już wspomniałem, dodaje podłączenie do tv (nie mam pojęcia po co to) i coś tam jeszcze. W takim razie chyba lepiej się zdecydować na C6. Jakbyście Wy wybrali? Z góry dzięki za pomoc. A i jakbym kupował tego C6 to chyab cena jest najlepsza w RTVeuroAGD, tylko że jest napisane że dostępne w Warszawie na Mokotowie. Ja nie pojadę bo nie ma mnie w tej chwili w Stolicy, ale ktoś mi go kupi. Ale czy oni tam prawdę piszą że jest w tym sklepie dostępny na pewno?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba C6 bo z tego co wiedzę C6+ tylko obsługuje więcej formatów :)

P.S. - Co do dostępność w RTVeuroAGD to zazwyczaj się nie zgadza. Jak latałem po całym Poznaniu szukając Xboxa to w jednym RTV mi powiedzieli że gdzie indziej jest "Większa ilość" a jak dojechałem to się okazało że jest jeden do tego zamówiony. Na szczęście udało mi się go kupić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Rodzice pojechali tam na ten mokotów i tam nie było tego C6, podobno błąd na stronie. Mam kupiony C6+. Będę dopiero w środę go miał u siebie. A porównywalna była do C6+ tylko Lark Cinema, ale wydawało mi się że Vedia lepsza. A Wy jak byście wzieli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...